Sari la conținut

Roxana 0784904104


Postări Recomandate

Vizitator roxana1907
Reputație: 0

Cataa80,astăzi nu lucrez,începând de mâine ora 11 raspund la nr 0726082284,în cazul în care nu raspund la tel. ,mesaj pe whatsapp. Kisses

Link spre comentariu

Am solititat moderatorilor sa stearga poza. Aceasta a fost vizibila aprox. 2-3 ore si a fost vizualizata de 4 useri, probabil cei care sunt prezenti pe discutie, si care oricum o stiau pe roxana. Inca o data, Roxana, imi cer scuze si fata de tine si fata de ceilalti colegi. Nici nu stiu de ce am postat poza...

P.s . am primit si punctele de avertizare.

Link spre comentariu
  • Oras:Comuna unde am terenuri de vanzare
  • Oras:Comuna unde am terenuri de vanzare

Am fost din nou la domnișoara...

Parca intinereste pe zi ce trece !

Aceeasi locatie Enescu colt cu Victoriei.

Oral neprotejat,umed,nu ai cum sa rezisti mult la asa priveliste,finalizat exploziv in CIM!

Nota generală 9,5!

Multa bafta!

  • Like 2
Link spre comentariu

Salut , am vizitato si eu pe titulara saptamana trecuta facut programare cu o zi inainte respectata de ambele parti ,ajuns in locatie am descoperit o fata foarte pro client am stat putin de vb dupa care am trecut la actiune ,inceput cu un ON executat foarte bine dupa care am trecut la normal schimbat cateva poziti si finalizat in balonas cu ea deasupra se misca foarte bine ,geme fals dar o face bine ,la nr 2 am scimbat cateva poziti si am finalizat in CIM suge tot nu lasa nimic . 

Si acum notele : 

 

Locatie:9 

Aspect :9 carne tare desi are o varsta peste 30 de ani 

Oral :9 

Normal:9 

GFE :10 

 

Concluzia: am platit 250 lei pt 2 finalizari ,bani bine investiti ,recomand va salut .

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Salut,

 

Am vizitat domnisoara Roxana si pot spune doar ca a fost superb!

Locatia 8 pe Calea Victoriei. Nu conteaza prea mult locatia cand fata este ceea ce trebuie.

 

Gfe 10. Are initiativa si se comporta natural. Fara nimic de reprosat ceea ce este un mare plus pentru mine si cred ca si pentru voi.

Aspect 9. Aici am fost indulgent dar trebuie sa stiti ca nu veti intalni fata din vise. Daca nu era Roxana as fi notat cu 8-8,5

 

Oral 9.5 - 10 Neprotejat cu atentie la vecinatati si de mare angajament si ma repet dar trebuie sa precizez ca are initiativa!

Normal 10 pe linie. Primul si al doilea numar. Pur si simplu nu se mai lasa desi am avut o tentativa de a renunta la al doilea numar. Nu am scapat usor si ii multumesc pentru ora intensa ce mi-a fost oferita. Daca stiti sa va purtati frumos veti avea parte de o actiune pe cinste.

Nu stiu daca este tot timpul asa sau am facut click si de aceea am avut parte de momente memorabile. Pe scurt ii place ceea ce face daca exista compatibilitate si asta se vede. Nu a stat cu ochii pe ceas chiar daca am depasit putin ora. Am intrebat la final cat ma costa si am achitat 250 lei. Voi reveni cu siguranta.

 

Nu am avut timp de prea multe discutii dar este ok la tot ce am vorbit. Fara subiecte de tras de timp si alte asemenea.

 

La general pot aprecia ca este frumusica, senzuala si incitanta.

Hai ca am apreciat-o suficient si nu imi sta in fire.

 

Multumesc Roxana!

  • Like 5
Link spre comentariu
Vizitator roxana1907
Reputație: 0

Salut,

 

Am vizitat domnisoara Roxana si pot spune doar ca a fost superb!

Locatia 8 pe Calea Victoriei. Nu conteaza prea mult locatia cand fata este ceea ce trebuie.

 

Gfe 10. Are initiativa si se comporta natural. Fara nimic de reprosat ceea ce este un mare plus pentru mine si cred ca si pentru voi.

Aspect 9. Aici am fost indulgent dar trebuie sa stiti ca nu veti intalni fata din vise. Daca nu era Roxana as fi notat cu 8-8,5

 

Oral 9.5 - 10 Neprotejat cu atentie la vecinatati si de mare angajament si ma repet dar trebuie sa precizez ca are initiativa!

Normal 10 pe linie. Primul si al doilea numar. Pur si simplu nu se mai lasa desi am avut o tentativa de a renunta la al doilea numar. Nu am scapat usor si ii multumesc pentru ora intensa ce mi-a fost oferita. Daca stiti sa va purtati frumos veti avea parte de o actiune pe cinste.

Nu stiu daca este tot timpul asa sau am facut click si de aceea am avut parte de momente memorabile. Pe scurt ii place ceea ce face daca exista compatibilitate si asta se vede. Nu a stat cu ochii pe ceas chiar daca am depasit putin ora. Am intrebat la final cat ma costa si am achitat 250 lei. Voi reveni cu siguranta.

 

Nu am avut timp de prea multe discutii dar este ok la tot ce am vorbit. Fara subiecte de tras de timp si alte asemenea.

 

La general pot aprecia ca este frumusica, senzuala si incitanta.

Hai ca am apreciat-o suficient si nu imi sta in fire.

 

Multumesc Roxana!

Eu iti multumesc, stii tu de ce.Kiss you
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salutare!

Am vizitat-o ieri pe Roxana.

Locatie pe Calea Victoriei, langa Biserica Alba.

O garsoniera moderna, cu pat mare.

Actiunea a inceput cu oral neprotejat, inclusiv cunni facut Roxanei.

Dupa care am trecut la normal, in pozitia capra, unde am si finalizat.

Numarul doi a inceput tot cu un oral, la care am dat si eu o mana de ajutor (o mica laba) sa se ridice.

Am continuat cu normal cu Roxana deasupra, dupa care am trecut la pozitia lingurita, unde am si finalizat.

Vreo 50 min totul si ca pret 250 lei.

Note

Locatie: 9.5

Fata

Aspect fizic (fata): 8.5

Sani: 9

Fund: 9.5

Oral: 9.5

Normal: 9

Raport calitate/pret: ok.

De revenit cand si cand.

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...