Sari la conținut

0793506979 Bianca Bruneta 21 de ani, 1.67 m, 47 kg


Postări Recomandate

  • Membru Premium
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe

Adevarul e ca sigur stii tu exact clientul ala de pe 17 la ora 12...fix el era baiatu nemultumit :))) amandoi sunteti foarte amuzanti. Trebuie sa inveti ca vor mai veni si recenzii negative ;) exact ce spuneam acum ceva timp ;) daca ai fi macar un pic inteligenta (mai ales ca tu spui ca ai un grad foarte ridicat) ai putea intelege ca nu toti pot fi multumiti si sa accepti ca esti un om si poti gresi...perfect-o :))

  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator usermma
Reputație: 0

:)))) am zis data de 17 seara ca pe data de 18 s a inscris si mi a aruncat recenzia

Doamne nu am zis ca nu sunt in stare sa primesc recenzii proaste omule, dar nici sa imi arunci niste minciuni aici logat fiind de cateva ore pe forum sincer

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator usermma
Reputație: 0

Primesc frate recenzii lrpaste dar nu sa imi vii aici cu minciuni, altmiteri timp de 9 luni de zile aveam si recenzii ca ale lui ozcean? Mie faptul ca s a inscris la cateva ore si dupa mi a aruncat recenzia mi a fost de ajuns sa cred ca este o intentie rea venita si punct

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe

N am zis 12 fix talibaneee si cu textul in fata gresesti? Cine e prost?

Vezi ca semnul asta "..." are un rol ;) incearca sa intelegi limba romana ;) cuvantul "fix" e legat de fraza urmatoare ;) hai incearca...stiu ca poti!

  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator usermma
Reputație: 0

Primesc frate recenzii proaste dar nu sa imi vii aici cu minciuni, altmiteri timp de 9 luni de zile aveam si recenzii ca ale lui ozcean? Mie faptul ca s a inscris la cateva ore si dupa mi a aruncat recenzia mi a fost de ajuns sa cred ca este o intentie rea venita si punct

Uite la asta
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe

Citisem pe fuga... :))) eu tot la ideea mea ramam

Mai bine mai tarziu decat niciodata ;) nu ai citit pe graba...ai raspuns pe graba, asa cum faci tu de obicei ;)

  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator usermma
Reputație: 0

:))) omoara-ma :)

Si ia fii atent ce ma mai face sa inteleg ca el este persoana

Dupa recenzia pe care o facuse a fost intrebat de mai multe persoane diverse lucruri si nu a raspuns la niciuna si da, am voie sa ma gandesc ca el este, sunt prea multe indicii crede-ma si plus de asta...conversatia si faptele pe care le-a enumerat Mr. Ozcean nu sunt adevarate

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator usermma
Reputație: 0

Stiu ca este, nu am vrut si nu am cautat eu sa fie asa. El tot are ce are cu mine de 2 luni

A trebuit sa sfarsim asta in vreun fel

Crezi ca mi a placut ca am avut conversatiile astea aici si ca s-a creat un haos? Eu eram linistita, chiar nu am inceput eu nimic

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator usermma
Reputație: 0

Ee spor...n-am vrut sa ma cert, daca el a tinut mortis sa isi spuna cuvantul, si eu mi l-am spus

Pana la urma trebuie sa ma apar cumva, nu-s eu de vina ca se trezeste un nebun sa imi faca haos aici

  • Like 1
Link spre comentariu

era la tv puterea dragostei si te am intrebat ce baiat smpatizezi si ai spus ca pe coteanu..acum mi am amintit cum il cheama. M ai rugat sa iau prezervative durex albastru de la rompetrol. Dupa ce terminasem treaba te suna un tip si ai zis ca nu vrei sa i raspunzi ca nu stiu de ce. era din tulcea si ti am zis eu ca e chiar in fata pensiunii un tip care sta in masina asteapta cu nr de tulcea la masina . si dupa ce am intrat eu plecase. m ai intrebat ce masina avea si parca era o skoda. iti aduci aminte acum ??

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

nu sunt nebun,sunt un om cu picioarele pe pamant . in schimb eu chiar cred ca tu ai ceva probleme psihice.

Stimate OZGEAN ai zis ca esti user vechi ( https://nimfomane.com/forum/topic/139009-0799083654-bianca-bruneta-21-de-ani-167-m-47-kg/?p=6125238) chiar nu ai inteles de atata timp ca nu face bine la forum aceste discutii?.Ai fost la tipa,nu ti-a placut, ai postat experienta ta cu ea,aia e.Gata  nu este folositor cu nimica  acest dialog  de contre.

PS. Pe topic se relateaza experienta avuta in urma vizitei.Daca ai ceva mai mult deschide topic de interes general "discuti generale"..,apropo este topic la DG  ceva cu ..sa iti spui offf-ul..si gata.

  • Like 7
Link spre comentariu

Stimate OZGEAN ai zis ca esti user vechi ( https://nimfomane.com/forum/topic/139009-0799083654-bianca-bruneta-21-de-ani-167-m-47-kg/?p=6125238) chiar nu ai inteles de atata timp ca nu face bine la forum aceste discutii?.Ai fost la tipa,nu ti-a placut, ai postat experienta ta cu ea,aia e.Gata  nu este folositor cu nimica  acest dialog  de contre.

PS. Pe topic se relateaza experienta avuta in urma vizitei.Daca ai ceva mai mult deschide topic de interes general "discuti generale"..,apropo este topic la DG  ceva cu ..sa iti spui offf-ul..si gata.

a fost si ultima mea postare pe acest topic . eu am vrut doar sa recunoasca ca asa este cum am relatat eu si fratii curvari sa stie la ce se astepte..adica la un sex normal cu dificultati , ca sa spun asa. atat . Inchei aici .

  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator usermma
Reputație: 0

Ce dificultati omule ca nu te inteleg? S-a plans aici cineva vreodata de mine asa cum ai facut-o tu? Nu mai continuam nicio discutie, mi ai zos nemultumirea ta acum doua luni, ai mai rastalmacit-o si astazi

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator usermma
Reputație: 0

era la tv puterea dragostei si te am intrebat ce baiat smpatizezi si ai spus ca pe coteanu..acum mi am amintit cum il cheama. M ai rugat sa iau prezervative durex albastru de la rompetrol. Dupa ce terminasem treaba te suna un tip si ai zis ca nu vrei sa i raspunzi ca nu stiu de ce. era din tulcea si ti am zis eu ca e chiar in fata pensiunii un tip care sta in masina asteapta cu nr de tulcea la masina . si dupa ce am intrat eu plecase. m ai intrebat ce masina avea si parca era o skoda. iti aduci aminte acum ??

Nu pot sa spun decat ca minti si ca ai venit seara si ai facut tot tambalaul acela

Te am si descris ce naiba

Dar ai tot dreptul sa negi, nu a fost nimeni acolo sa vada daca e asa sau nu, in fine. Hai sa incheiem tot ca de 2 luni tot ai ceva cu mine, din seara aia

  • Like 1
Link spre comentariu

Vizitator usermma
Reputație: 0

Nu va mai certati oameni buni ca nu e frumos.

Bia nu uita de promisiune , mult anal play si close up. Asa mai lasi pasa sa se odihneasca si sa nu mai fie iritata cum zicea cine a zis desi putin probabil 😜

:))) minte de incheata apele si acum de 1 luna si cv de stat fara impuls in vagin...tot de pauza sa am nevoie :) dar nu te contrazic, anal play sa fie :)
  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
×
×
  • Creează nouă...