Sari la conținut

0793506979 Bianca Bruneta 21 de ani, 1.67 m, 47 kg


Postări Recomandate

  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

De la pag 28 la 48 Nu ai o recenzie doar comentari nu la vad rostul :) ??

 

da ai dreptate,fata nu tine de topic ...

fii bucuros ca este fata comunicativa, mergi fara frica la ea ca ai sa te simti ca in rai. si fai si ei o recenzie!!!

da sa vina cu recezie,sau ceva de genu.Costin poate!!

  • Like 7
Link spre comentariu
  • Oras:Patagonia
  • Oras:Patagonia

cum sa nu tina de topic?? nu ne rasfata in continuu cu poze noi si update-uri?? mie personal imi plac mult mai mult update-urile astea personale decat alea business clasice (disponibila, meniu-ul, bla bla). bianca chiar sa preocupa cu fiecare in parte, trebui sa o invat sa salveze link direct spre recenzii in semnatura profilului sa nu o mai frece nimeni la icre cat scrie fata cu noi, eu treaba asta o vad ca mega simpatica, chestia asta si lui betty i ati luat-o prin critica si mistoo-uri

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

Program astăzi sau mâine?

 

 

Ce program ai azi?

parcā pleca la sfarsit de saptamana la Bucale!! Asa parca am citit cateva  paginii in spate.

Ps Cel mai bine  :callyou . Hai  :beex2

  • Like 7
Link spre comentariu
  • Oras:bruxelle
  • Oras:bruxelle

Am vizitat-o ​​pe Bianca ieri ÎN după-amiaza devreme. Avea stomacul dureros, așa că nu puteam să-l testez la normal. A prins sexul oral. Am făcut fața dracului( face fuck and hand job) , am terminat cu un facial monumental. Biancăi pare să îi placă ceea ce face, cu toate acestea, este foarte neorganizată și stângace cu programările. Îl sfătuiesc să se odihnească pentru a-și repara uterul și a lucra mai puține ore pe zi. Pentru că în ultimele zile, ea lucrează într-un ritm infernal. Voi reveni când va fi într-o formă mai bună pentru a-l testa în condiții mai bune decât în ​​timpul primei mele vizite

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Buna seara baieti, a trebuit sa inchei de astazi la prima ora cu job-ul, sunt in Bucuresti pentru niste controale la spital, sper ca voi fi bine in curand, va pup si s-ar putea sa ne revedem miercuri sau joi, voi avea telefonul de munca inchis, o seara frumoasa va doresc, va pup!

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator cosmincosmin69
Reputație: 0

Am vizitat-o ​​pe Bianca ieri ÎN după-amiaza devreme. Avea stomacul dureros, așa că nu puteam să-l testez la normal. A prins sexul oral. Am făcut fața dracului( face fuck and hand job) , am terminat cu un facial monumental. Biancăi pare să îi placă ceea ce face, cu toate acestea, este foarte neorganizată și stângace cu programările. Îl sfătuiesc să se odihnească pentru a-și repara uterul și a lucra mai puține ore pe zi. Pentru că în ultimele zile, ea lucrează într-un ritm infernal. Voi reveni când va fi într-o formă mai bună pentru a-l testa în condiții mai bune decât în ​​timpul primei mele vizite

Cred că a avut parte de penetrări adânci. Am avut și eu o experiență cu o prietenă. Nu se putea ridica 2-3 zile

Adevărul că ne place să ne înfigem în vagin cu testicule cu tot

 

like dacă ești înfigăreț

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

Cred că a avut parte de penetrări adânci. Am avut și eu o experiență cu o prietenă. Nu se putea ridica 2-3 zile

Adevărul că ne place să ne înfigem în vagin cu testicule cu tot

 

like dacă ești înfigăreț

O fi si o chestie,despre zici tu....

  • Like 6
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...