Sari la conținut

0793506979 Bianca Bruneta 21 de ani, 1.67 m, 47 kg


Postări Recomandate

Vizitator usermma
Reputație: 0

cum se numește pisica neagră? fiți atenți înainte de a posta fotografii. Un domn bătrân împinge un cărucior pe fundal. Nu este bunicul tău, sper 😀

hahahaha, eram la o cafenea in Ciresica, pisica era acolo asezata si am zis sa fac o poza cu ea
  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator usermma
Reputație: 0

cum se numește pisica neagră? fiți atenți înainte de a posta fotografii. Un domn bătrân împinge un cărucior pe fundal. Nu este bunicul tău, sper 😀

eu stiam de batranul din spate, daca decupam poza o stricam de tot, batranul are si el farmecul lui in poza😅😂
  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Am vizitat o si eu pe Biencuta care imi futea o flegma in fata pe strada, din spusele ei, evident, nu a stiut cine sunt. A facut un oral bun, chiar bun, am fost multumit, i am dat si putin normal, si cand am vrut sa mi dau drumul pe.fata ei, asa cum ii spusesem, si zicea ca MA ASTEAPTA...uite ca m a refuzat, chiar am fost dezamagit ca nu m a lasat sa mi dau drumul pe fata ei...poate asa.ii spuneam si cine sunt😂

Oralul, bun , de calitate

Normal , fiind la inceput atunci, nu facea mofturi, acum nu stiu cum e

Finalizarea..in mortii ei, in prezervativ , ca deh ..talente

Despre ea in general, ce sa zic..mi s a parut dubioasa,cred ca se drogheaza prea mult, repet CRED..dar asa mi parea mie. BIANCA , FELICITARI PTR MUIA FACUTA!

  • Like 4
Link spre comentariu
Vizitator usermma
Reputație: 0

Am vizitat o si eu pe Biencuta care imi futea o flegma in fata pe strada, din spusele ei, evident, nu a stiut cine sunt. A facut un oral bun, chiar bun, am fost multumit, i am dat si putin normal, si cand am vrut sa mi dau drumul pe.fata ei, asa cum ii spusesem, si zicea ca MA ASTEAPTA...uite ca m a refuzat, chiar am fost dezamagit ca nu m a lasat sa mi dau drumul pe fata ei...poate asa.ii spuneam si cine sunt😂

Oralul, bun , de calitate

Normal , fiind la inceput atunci, nu facea mofturi, acum nu stiu cum e

Finalizarea..in mortii ei, in prezervativ , ca deh ..talente

Despre ea in general, ce sa zic..mi s a parut dubioasa,cred ca se drogheaza prea mult, repet CRED..dar asa mi parea mie. BIANCA , FELICITARI PTR MUIA FACUTA!

De aia ma priveai de parca ma mancai?😂😂ma bucur ca ai venit, ma bucur ca ti-a placut, iti dai seama ca imi doream sa imi spui la sfarsit cine esti, nu ma droghez deloc, ti se pare, ce sa zic? Te mai astept
  • Like 2
Link spre comentariu

De aia ma priveai de parca ma mancai?😂😂ma bucur ca ai venit, ma bucur ca ti-a placut, iti dai seama ca imi doream sa imi spui la sfarsit cine esti, nu ma droghez deloc, ti se pare, ce sa zic? Te mai astept

Asa da! 😉

La asa exprimare îmi faci pofta sa te vizitez. 😋

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...