Sari la conținut

zodiac_sex


Postări Recomandate

  • Oras:icisa
  • Oras:icisa

 

 
 

 

clar

 

Din partea motanului este pur si simplu reclama, din partea ta este semn ca esti psihopat! Chiar crezi ca in niste cacaturi de puncte sta inteligenta si adevarul despre un om? Imi este mila de tine si cei asemeni tie, esti aidoma criminalului din Caracal!

  • Like 3
  • Minus 1
Link spre comentariu

Din partea motanului este pur si simplu reclama, din partea ta este semn ca esti psihopat! Chiar crezi ca in niste cacaturi de puncte sta inteligenta si adevarul despre un om? Imi este mila de tine si cei asemeni tie, esti aidoma criminalului din Caracal!

 

Taci dreacu' că n-ai un haz, păcăliciule...Ferrero Rocher

  • Like 4
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:icisa
  • Oras:icisa

Din partea motanului este pur si simplu reclama, din partea ta este semn ca esti psihopat! Chiar crezi ca in niste cacaturi de puncte sta inteligenta si adevarul despre un om? Imi este mila de tine si cei asemeni tie, esti aidoma criminalului din Caracal!

Este foarte posibil sa fi un peste! Ia zi motane, ai luat in calcul vreodata varianta asta?

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Administrator
  • Oras:La butoane
  • Oras:La butoane

E Bitchy, a fost angajata de Pisicuts sa va dea minusuri, ca apoi voi sa va cumparati 2-3 conturi SP si sa va imbunatatiti reputatia la puncte  :laugh2  :laugh2

 

 

seems legit

pre_1564916763__fukwxj1.gif

 

large.xxxxx.gif.e9e57a37567b71fee318ced754364ca4.gif

Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Pe buneeeeee? moooama ce o sa mai suferim

Ăsta e scopul vostru suprem: să faceți userii activi să se retragă, să nu mai posteze și să vă faceți voi de cap. Activitatea de moderare fiind redusă, zburați pe aici făcând haos prin atacurile, jignirile, înjurăturile, calomiile și alte mizerii la adresa oricui nu este de acord cu voi. Într-o situație normală, nu ați fi avut acces la forum și ați fi fost banați permanent.

  • Like 3
  • Minus 5
Link spre comentariu

In aceeasi situatie normala, erai deja banat la momentul aparitiei mele pe forum, idem, imediat dupa aparitia mea pe forum, cand m-ai injurat de mama(mascat, evident), pentru ca ti-am atacat febletea si, normal, nu ar trebui sa existi p-acilea, dupa calomniile, santajul si amenintarile la adresa @vistantric, care o fi ea, cum o fi, insa ai terorizat-o luni de-a randul, impreuna cu tocmai pacaliciul asta cu zeci de clone.

 

Daca tot facem pe victima, a cata oara?, atunci sa aducem in discutie adevarate calomnii si amenintari, nu troleala aiurea.

 

Dar mi-e lehamite mie de cat de cutra esti, asa ca stai in victime mode.

 

Pedo filule.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

In aceeasi situatie normala, erai deja banat la momentul aparitiei mele pe forum, idem, imediat dupa aparitia mea pe forum, cand m-ai injurat de mama(mascat, evident), pentru ca ti-am atacat febletea si, normal, nu ar trebui sa existi p-acilea, dupa calomniile, santajul si amenintarile la adresa @vistantric, care o fi ea, cum o fi, insa ai terorizat-o luni de-a randul, impreuna cu tocmai pacaliciul asta cu zeci de clone.

 

Daca tot facem pe victima, a cata oara?, atunci sa aducem in discutie adevarate calomnii si amenintari, nu troleala aiurea.

 

Dar mi-e lehamite mie de cat de cutra esti, asa ca stai in victime mode.

 

Pedo filule.

Tu ai fi ultimul care ar trebui să vorbească. Ipocrizia ta e la fel de mare ca mojicia, așa că taci!

 

P.S. Nu există înjurătură mascată. Doar in mintea ta cea tulbure.

P.P.S. Tot părăsit de chinezoi ești?

  • Like 2
  • Minus 5
Link spre comentariu

Ăsta e scopul vostru suprem: să faceți userii activi să se retragă, să nu mai posteze și să vă faceți voi de cap. Activitatea de moderare fiind redusă, zburați pe aici făcând haos prin atacurile, jignirile, înjurăturile, calomiile și alte mizerii la adresa oricui nu este de acord cu voi. Într-o situație normală, nu ați fi avut acces la forum și ați fi fost banați permanent.

post-104506-0-10203800-1453316230.jpg

  • Like 3
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator mc hammer
Reputație: 0

Acest forumist posibil ca i-am deranjat firma, deși nu îmi sta în caracter sa fiu negativ, mai degrabă consider ca am adus o contribuție pentru conaționali.

De la o vreme ma taxează cu negativ; nu ar fi prima oara când un Terchea berchea își face simțită prezenta asa.

Totuși as fi interesat sa ne spună Contribuția lui pe forum.

Daca cineva se mai ocupa de acest site poate mai face putina curățenie.

 

Tema de gandire: pe ce topice de curve ai comentat negativ la adresa protagonistelor?

Link spre comentariu
Vizitator sserum
Reputație: 0

Acest forumist posibil ca i-am deranjat firma, deși nu îmi sta în caracter sa fiu negativ, mai degrabă consider ca am adus o contribuție pentru conaționali.

De la o vreme ma taxează cu negativ; nu ar fi prima oara când un Terchea berchea își face simțită prezenta asa.

Totuși as fi interesat sa ne spună Contribuția lui pe forum.

Daca cineva se mai ocupa de acest site poate mai face putina curățenie.

On topic...

 

Probabil, prin ceea ce fac acum( băț printre scânduri ), o să fiu "taxat"...

 

Am primit şi acum, dar şi în trecut pe celelate conturi, atenție de la acest...troll.

 

Din ce ştiu, nu sunt agreat de mulți, dar în special de unul anume...

 

Oare posesorul acelui cont, s-a ... multiplicat ? De la prea mulți steroizi ? Sau de la pastilele de sculat...., altfel nu îmi explic cum reuşeşte să mai şi ...frece, nenumărate femei, aşa spun alții, nu el, persoana în speță, fiind un meloman înrăit din moment ce e are doar topicul lui cu muzică unde mai posteză şi după SP-ul care dă numele topicului actual. A ?

 

Acum realizezi cine e ? Această clonă care doar ...trollează ...

 

Hai, bagă mare ! Daaar, repet...după contul principal...

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

On topic...

 

Probabil, prin ceea ce fac acum( băț printre scânduri ), o să fiu "taxat"...

 

Am primit şi acum, dar şi în trecut pe celelate conturi, atenție de la acest...troll.

 

Din ce ştiu, nu sunt agreat de mulți, dar în special de unul anume...

 

Oare posesorul acelui cont, s-a ... multiplicat ? De la prea mulți steroizi ? Sau de la pastilele de sculat...., altfel nu îmi explic cum reuşeşte să mai şi ...frece, nenumărate femei, aşa spun alții, nu el, persoana în speță, fiind un meloman înrăit din moment ce e are doar topicul lui cu muzică unde mai posteză şi după SP-ul care dă numele topicului actual. A ?

 

Acum realizezi cine e ? Această clonă care doar ...trollează ...

 

Hai, bagă mare ! Daaar, repet...după contul principal...

Zi ba cu subiect si predicat despre cine si ce vorbesti ca parca esti autist
  • Like 2
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...