Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Mount Rainier
  • Oras:Mount Rainier

RECENZIE:
Locatie: 9 (referinta str. Racari, Dristor Kaufland)
Aspect: 6 (domnisoara undeva la 1.68 cm , ochi caprui, par 2 nunate: blond preponderent, sani medii lasati, BBW cu forme, grasuna, cateva tatuaje discrete: spate si mana stanga)
Oral: 7 (neprotejat, ok, atentie sporita la sateliti, mai multe viteze, ia un sfert din pula)
Normal: N/A (nu am apucat)
Gfe: 7 (saruta pe corp, FK da)
Atitudine: 10 (placuta, deschisa la discutii, caterincoasa)
Igiena: 10 (curata, a facut dus in prezenta mea)
Halat: 100 RON (pentru o finalizare)

Naratiunea:
Fiind prin zona Dristor Kaufland m-am programat destul de repede la Roxana, mi-a raspuns relativ repede, mi-a comunicat lista de servicii foarte calma. Locatia este undeva pe Racari, in locatia unde a activat si Melania chubby. In locatie am fost intampinat de o domnisoara undeva la 1.68 cm, ochi caprui, par 2 nunate: blond preponderent, sani medii lasati, BBW cu forme, cateva tatuaje discrete: spate si mana stanga. Am prins-o intr-o dimineata, destul de matinala, nu ne-am grabit, am stat sa ne cunoastem, a facut dus in prezenta mea.
Apartamentul este ok, pat mare, TV in fata lui, la baie mai multe geluri de dus, primit prosop curat parfumat.
Este foarte vorbareata, e bine sa stiti cum sa vorbiti cu ea ca sa nu va lungiti prea mult la vorba, este foarte curioasa din fire :))) . Oralul a fost ok, cu presiune, ia un sfert din pula, te intreaba cum iti place, creste ritmul si il poate sustine. Te roaga sa o anunti cand iti dai drumul sa fie pe faza :) . A fost o intalnire ok-ish.
 
Notite)
1)Te intreaba cum preferi oralul: protejat/neprotejat
2)Telefonul pus pe silent, DTD undeva la 30 min
3)Pozele o avantajeaza

 

  • Like 12
Link spre comentariu

Salut ,am vizitato si eu pe domnisoara saptamana asta ,sun pt a afla detali si sa imi fac o perogramare dar ce sa vezi ca nu face programari , ca sa ajungi la ea trebuie sa fii prin zona dristor kaufland si sa suni inainte cu 10-15 min ,avand treaba pe acolo am zis sa imi incerc norocul si am reusit sa o prind libera .Ajung la ea ,imi deschide o tipa bolnda cu prosopul de baie pe ea si putin grasuta ,am stat putin la vb dupa care am trecut la treaba ,am optat pt un ON executat ok cu atentite la oo dupa care am trecut la NP unde am si finalziat in balonas ,inainte de inceperea actiuni am intrebato daca se poate si anal dar dupa sa uitat la ciocan a zic ca e mare si ca nu merge ,plm eu cred ca e vrajala cu analul ca oricat de mica o ai tot nu o sa faca .  

 

 

Si acum notele :

Aspect :8 

ON :8

Normal:9 

GFE: 10 

Igiena :10  

 

Am achiata 100 ron pt o finalizare ,eu cred ca nu am sa mai revin ,bafta 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...