Sari la conținut

Nu imi vine sa cred MOTANE!


Postări Recomandate

  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Ti-e si mila de milogul de pe pagina aceasta

Parca-l  si vad cu gurita larg deschisa asteptand sa-l  spermez oleaca

 

Ce-i mai  place oralul bulangiului , nu degeaba invita barbatii la baute private

 

Stiu mai multi care credeau ca poseda mai multa inteligenta decat el...

Dar nu despre asta vorbim, el este mai parsiv decat noi toti la un loc. Nu mai crede niste litere, am un car de fapte sa le contrazica.

Stii ca tin la tine, nu? :)

 

 

 

Nu suntem in masura sa corectam pe cineva. Asa te nasti, asa mori. Prin viata te mai schimbi... dar nu pentru ca cineva ti-a spus asta...

Hahhahaha

 

 

Actiune de ieri (sau cea de acum ceva timp) parca iti contrazice parerea , cand incercai sa-i transmiti sa stea deoparte de acest forum

Daca s-ar inchide platforma , unde ar mai intra de la ora 6 ?

Link spre comentariu
  • Telefon: 0748405863
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
  • Telefon: 0748405863
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila

Nu ai prefera adoptia in defavoarea uciderii lor ? :(

Imi e de 1000 de ori mai mila de un animal oricare ar fi el decat de oameni

Bineinteles, dar era vorba de altfel de "maidanezi". De animalute am grija, numai anul asta am dus la castrat si vaccinat 5 pisici... Si donez lunar bani la un adapost, am deja 3 catei in intretinere🙂
  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

Bineinteles, dar era vorba de altfel de "maidanezi". De animalute am grija, numai anul asta am dus la castrat si vaccinat 5 pisici... Si donez lunar bani la un adapost, am deja 3 catei in intretinere

 

Felicitarile mele :) 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Ti-e si mila de milogul de pe pagina aceasta

Parca-l  si vad cu gurita larg deschisa asteptand sa-l  spermez oleaca

 

Ce-i mai  place oralul bulangiului , nu degeaba invita barbatii la baute private

 

Hahhahaha

 

 

Actiune de ieri (sau cea de acum ceva timp) parca iti contrazice parerea , cand incercai sa-i transmiti sa stea deoparte de acest forum

Daca s-ar inchide platforma , unde ar mai intra de la ora 6 ?

Mai spala-te la cur paduchiosule, nici macar cacarlita nu te mai pupa acolo jegosule! De ce plm nu stai in banca ta analfabetule, chiar atat de prost esti? :laugh2 Chiar vrei sa ti-o furi iarasi smardoiule virtual? :laugh2

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

Ti-e si mila de milogul de pe pagina aceasta

Parca-l  si vad cu gurita larg deschisa asteptand sa-l  spermez oleaca

 

Ce-i mai  place oralul bulangiului , nu degeaba invita barbatii la baute private

 

Hahhahaha

 

 

Actiune de ieri (sau cea de acum ceva timp) parca iti contrazice parerea , cand incercai sa-i transmiti sa stea deoparte de acest forum

Daca s-ar inchide platforma , unde ar mai intra de la ora 6 ?

 

Ba nu te iau la misto da serios acum  :laugh2  :laugh2  :laugh2

Daca mergi pe undeva si vezi chestii dastea dubioase intre participanti iei calu meu si te duci daca simti ca te lasa picioarele si de al tau nu mai esti in stare :D 

Link spre comentariu

Actiune de ieri (sau cea de acum ceva timp) parca iti contrazice parerea , cand incercai sa-i transmiti sa stea deoparte de acest forum

Daca s-ar inchide platforma , unde ar mai intra de la ora 6 ?

 

Nu contrazic ce am spus vreodata. Bine, sunt om si dispozitia mea difera, dar parerea nu.

Uneori trec peste scarba si dau si sfaturi utile... Parerea mea nu se schimba.

Ce cred eu nu este pentru toti, desi tind sa cred ca traiam intr-o lume mai buna...

Ti-am spus ca nu-i putem schimba, din pacate.

Platforma face niste maruntis cu el, nu vede cum se fac banii. Nu ne sta in putere sa o schimbam.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Ba nu te iau la misto da serios acum  :laugh2  :laugh2  :laugh2

Daca mergi pe undeva si vezi chestii dastea dubioase intre participanti iei calu meu si te duci daca simti ca te lasa picioarele si de al tau nu mai esti in stare :D

 

Am inteles.....fugi ca draq de tamaie , cum ar veni  :)

Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

Am inteles.....fugi ca draq de tamaie , cum ar veni  :)

 

Eu oarecum am niste repere 

Incepand de la salut 

2 barbati normali isi dau mana 

2 posibili isi dau mana si se pupa pe obraz ..tipic feminin + imbratisare etc etc

Sunt mai multe semne dar trebuie sa observi atent comportamentul lor 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Nu contrazic ce am spus vreodata. Bine, sunt om si dispozitia mea difera, dar parerea nu.

Uneori trec peste scarba si dau si sfaturi utile... Parerea mea nu se schimba.

Ce cred eu nu este pentru toti, desi tind sa cred ca traiam intr-o lume mai buna...

Ti-am spus ca nu-i putem schimba, din pacate.

Platforma face niste maruntis cu el, nu vede cum se fac banii. Nu ne sta in putere sa o schimbam.

 

Mi-a ramas intiparita o poveste cu un tataita , din fac  

Am s-o povestesc candva ...ca este ceva asemanator 

De ce te agiti? Unii nu-si doresc mai mult , se multumesc cu acel putin si foarte multa debandada . 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Eu oarecum am niste repere 

Incepand de la salut 

2 barbati normali isi dau mana 

2 posibili isi dau mana si se pupa pe obraz ..tipic feminin + imbratisare etc etc

Sunt mai multe semne dar trebuie sa observi atent comportamentul lor 

 

Stiu 

 

Si mai exista si a treia categorie care isi baga limba pe gat si facaletul in cur , unul celuilalt , la propriu 

 

Poti sa-i contrazici tu cu ceva  ? Scarbos obicei  

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Stiu 

 

Si mai exista si a treia categorie care isi baga limba pe gat si facaletul in cur , unul celuilalt , la propriu 

 

Poti sa-i contrazici tu cu ceva  ? Scarbos obicei  

Perfecta descriere ti-ai facut mitomane! :laugh2  :slap2  :iagree

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

Stiu 

 

Si mai exista si a treia categorie care isi baga limba pe gat si facaletul in cur , unul celuilalt , la propriu 

 

Poti sa-i contrazici tu cu ceva  ? Scarbos obicei  

 

Mai bine la mijloc intre 2 lesbiene zic eu ;)

 

Sa ii lasam in treaba lor pe restul cu alte preferinte  :laugh2  :laugh2  :laugh2

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Mai bine la mijloc intre 2 lesbiene zic eu ;)

 

Sa ii lasam in treaba lor pe restul cu alte preferinte  :laugh2  :laugh2  :laugh2

 

Mai bine ....decat sa astepti ca asta de mai sus sa te loveasca banana peste bot 

 

De mic a fost jelos , al draq bulan ,  ca nu se joaca fetele cu el    =))

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:California Sacramento
  • Oras:California Sacramento

Mosul asta e grav bolnav, inca si acum invoca motive de lasitate ca l-am pus la block, pentru ca nu vreau sa imi bat capul cu persoane aflate in stadiu avansat de dementa :)

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

Mai bine ....decat sa astepti ca asta de mai sus sa te loveasca banana peste bot 

 

De mic a fost jelos , al draq bulan ,  ca nu se joaca fetele cu el    =))

 

Nah din nou ma repet 

Fiecare cu ce i place :D 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Mosul asta e grav bolnav, inca si acum invoca motive de lasitate ca l-am pus la block, pentru ca nu vreau sa imi bat capul cu persoane aflate in stadiu avansat de dementa :)

Besi mah de aici cacaciosule, unde ti-a reprosat cineva ca l-ai pus pe blok? :laugh2 Iar incurci conturile tataie? :laugh2

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

Mosul asta e grav bolnav, inca si acum invoca motive de lasitate ca l-am pus la block, pentru ca nu vreau sa imi bat capul cu persoane aflate in stadiu avansat de dementa :)

 

Abtine-te ia o bere pune un film pnm e seara sunt meciuri de fotbal 

Relaxeaza-te nu te mai preocupa de toti dereglatii :D 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Mai bine ....decat sa astepti ca asta de mai sus sa te loveasca banana peste bot 

 

De mic a fost jelos , al draq bulan ,  ca nu se joaca fetele cu el    =))

Asa spui tu psihopatule, iar ai inceput sa aberezi gaozare? Te-n gura, tine minte, cine rade la urma, rade mai bine! Pe mine deja parca ma bufneste rasul! :laugh2

Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Poate ca trebuie sa aiba mai multe discutii! Ma cunosti, daca sunt atacat, atac si eu haita!

Era vorba doar de mine și de el. 

 

P.S.  Constat fără pic de mirare dezamăgirea unora, că un conflict incipient ce putea lua amploare a fost stins civilizat, într-o conversație în privat. Evident, aceștia preferă bălăcăreala și scandalul. Cine? Simplu de constatat.

  • Like 2
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Era vorba doar de mine și de el. 

 

P.S.  Constat fără pic de mirare dezamăgirea unora, că un conflict incipient ce putea lua amploare a fost stins civilizat, într-o conversație în privat. Evident, aceștia preferă bălăcăreala și scandalul. Cine? Simplu de constatat.

Este ok ca ati reusit asta! Ceilalti sunt rau intentionati, este evident! Sper sa scapi de ceilalti, iar asta sa fie un punct de inceput! Seara buna!

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Mosul asta e grav bolnav, inca si acum invoca motive de lasitate ca l-am pus la block, pentru ca nu vreau sa imi bat capul cu persoane aflate in stadiu avansat de dementa :)

Nu am dat niciun nume, dar văd că te simți.  :laugh2

  • Like 2
  • Minus 3
Link spre comentariu

  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

te repeti din nou....?  :laugh2  :laugh2  :laugh2  :slap2  :pope

Ai cumva vreo pretenție de la agramatul ăsta?

 

 

Este ok ca ati reusit asta! Ceilalti sunt rau intentionati, este evident! Sper sa scapi de ceilalti, iar asta sa fie un punct de inceput! Seara buna!

Nene, multe conflicte apar pe aici din miște neînțelegeri! Un caz e Miky (apropos, ce tot bâzâie pe aici?), de la niște puncte (puține) date din greșeală de pe mobil. Doi oameni civilizați, educați și inteligenți, pot ușor să lămurească problemele și să pună punct unui conflict, mai ales în mediul virtual. Dar e nevoie ca amândoi să aibă această voință. 

  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...