Sari la conținut

Nu imi vine sa cred MOTANE!


Postări Recomandate

  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

oricum te-a ignorat viata si norocul! :laugh2  :laugh2  :laugh2

 

Nu te doare gura nu ?  :laugh2  :laugh2  :laugh2

Vb nene ca eu ma duc sa mi iau tigari 

 

Uite aici de curiozitate cine a ramas boier pe forum dintre cei 3 admini 

 

 

  Member Name Group Forums Last Active   photo-thumb-297697.jpg?_r=1562242047 bitchy Super Moderator View 257 Forums Today, 14:27
  • user_delete.png
  • email_open.png
photo-thumb-83504.jpg?_r=1373433465 mod1 Super Moderator View 17 Forums Aug 04 2019 01:21 PM
  • user_add.png
  • email_open.png
photo-thumb-2.jpg?_r=1565961562 https://www.nimfomane.com/poze/bullet_black.pngpisicuts https://www.nimfomane.com/poze/bullet_black.pngAdministrator All Forums Private
  • user_delete.png
  • email_open.png

Singurul care face ordine in sectiunea asta unde vb noi acum e pisoiu

Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

Bro, ca sa intelegi. nu e niciun razboi cu prostu asta, cel putin nu din partea mea.  Eu, petrecand destul de mult timp la laptop si plictisindu-ma cateodata, simt nevoia sa mi bat pula de cineva ca sa mai treaca timpu si tre sa recunosti ca alt prostanac mai mare ca lisandru, care sa raspunde la fiecare intepatura, si sa se cosnume ca un prost, nu mai gasesti. Ai vazut, ca un caine caruia te faci ca ii dai cu picioru cand vrei sa-l faci sa maraie  =)) . Acum mi-am facut treaba cu el si a inceput sa ma plictiseasca deoarece nu mai vine cu nimic nou, e limitat ,face spume la gura si doar atat.

Sfatul meu, da-i cu piciorul sa-l faci sa maraie si lasa-l, il gasesti tot acolo.

 

Oricum e sarit calu rau de tot dar nah...life goes on :) 

  • Like 2
Link spre comentariu

Oricum e sarit calu rau de tot dar nah...life goes on :)

 

De la medicamente. Cand Amelia ia dat cu praf de mers a cazut in depresie, a suferit ca un caine, in final a ajuns la spital unde i s-a recomandat un tratament. Rezultatul este ce se vede plus mult alcool.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

De la medicamente. Cand Amelia ia dat cu praf de mers a cazut in depresie, a suferit ca un caine, in final a ajuns la spital unde i s-a recomandat un tratament. Rezultatul este ce se vede plus multa alcool.

Uite afirmatii de om idiot! :laugh2

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Nu te doare gura nu ?  :laugh2  :laugh2  :laugh2

Vb nene ca eu ma duc sa mi iau tigari 

 

Uite aici de curiozitate cine a ramas boier pe forum dintre cei 3 admini 

 

 

  Member Name Group Forums Last Active   photo-thumb-297697.jpg?_r=1562242047 bitchy Super Moderator View 257 ForumsToday, 14:27
  • user_delete.png
  • email_open.png
photo-thumb-83504.jpg?_r=1373433465 mod1 Super Moderator View 17 ForumsAug 04 2019 01:21 PM
  • user_add.png
  • email_open.png
photo-thumb-2.jpg?_r=1565961562 https://www.nimfomane.com/poze/bullet_black.pngpisicuts https://www.nimfomane.com/poze/bullet_black.pngAdministrator All Forums Private
  • user_delete.png
  • email_open.png

Singurul care face ordine in sectiunea asta unde vb noi acum e pisoiu

asa si!? Daca nu ai avea cont verde, crezi ca ai scapa de banare labagiule? :laugh2  :laugh2  :laugh2

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

De la medicamente. Cand Amelia ia dat cu praf de mers a cazut in depresie, a suferit ca un caine, in final a ajuns la spital unde i s-a recomandat un tratament. Rezultatul este ce se vede plus mult alcool.

 

Care amelia ma ?

Link spre comentariu

Mosul asta e grav bolnav, inca si acum invoca motive de lasitate ca l-am pus la block, pentru ca nu vreau sa imi bat capul cu persoane aflate in stadiu avansat de dementa :)

Mosul asta pedofII Toma este foarte razbunator. Nu iarta pe nimeni, chiar si daca si-a luat, isi ia si va mai lua la muie. El da plusuri lui Alexandru asta, psihopat dovedit si se plange la motan ca el e alb ca lacrima. Ma-sa e curva, si-a luat bataie de la o femeie in cocioaba lui ma-sa, ca el n-are bani sa isi ia macar o garsoniera. E un basinos tupeist care latra ca un underdog

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

Poveste veche, o oltencuta care presta prin Constanta, fata l-a misrosit pe prost, si-a facut treaba cu el si ia dat viteza.

 

Nah... in realitate e si mai rau sa patesti treaba asta atunci chiar ca dai in strachini mai ales daca ai pus suflet 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Putin probabil vad ca tu cu mosulica asta ruginit discutati intimitati in public =)))))

Nu sunt intimități (btw, consultă un DEX), sunt chestii publice, pe forum, acum câțiva ani, când repetai tu clasa a III-a. 

 

 

Daca la mintea voastra barbati sunt doar aia care sar unu la beregata celuilalt si se bat su sabii ninja ce sa va fac :))))

Nu mai traim nene in evu mediu 

La câtă inteligență ai, nu ai înțeles că tocmai asta spuneam, adică în loc de sărit la beregăți și săbii ( jigniri și înjurături pe forum), treburile se pot rezolva și cum am făcut eu cu @loving boy. , așa cum am făcut și cu alți membri. Că unora de teapa ta nu le convine, asta e! Atât puteți.

 

 

Voi chiar traiti cu impresia ca daca vb ceva aici vezi domne ce mare necaz ii faceti interlocutorului :)))

Ma doare n basca si nici acolo si nu e vb numai de mine indiferenta ustura mai rau decat 1000 de injuraturi sau pagini de cearta facute pe forum ;)

Îți reamintesc că ai înjurat de mame, morți răniți, familie etc. la greu. Te-ai potolit sub amenințarea banării.  :laugh2

 

 

 Vad ca de cateva zile tu esti ala care provoci lumea inclusiv pe mine si cred ca ai observat ca n-am dat atentie 

Dar poti continua imi esti putin zis indiferent ;)

 

Scopul tau e evident 

Lumea vb ca fostul tau cont era condition 

Pai daca stau sa ma gandesc eu nu am avut nimic nici cu acel user ca acum sa apara o asa zisa clona a lui care sa inceapa sa ma provoace peste tot 

Si daca as spune ca esti clona celui cu care schimbai amabilitati cu putin timp in urma iar nu ar fi adevarat

Totusi inceteaza daca vrei scandal cu cineva nu ai gasit persoana potrivita ;)

Bă, băiețică, nu realizezi cât de penibil ești? Păi, tu, ce plm faci de aproape 2 luni? Nu provoci în permanență? Nu e zi, în care să nu latri inclusiv la adresa mea. Nu vezi că de atâta timp te ignor, pentru că efectiv, nu am timp de pierdut cu specimene imunde ca tine? Dai din coadă că ai fost adoptat de haita de lătrăi și vrei să te faci util, să te adopte definitiv, pentru că atunci când nu vei mai util, vor micționa pe tine. 

 

 

si eu unde am dat nume ? cine se simte defapt ?

Am făcut doar o remarcă. 

 

* de fapt ...

  • Like 1
  • Minus 5
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

Nu sunt intimități (btw, consultă un DEX), sunt chestii publice, pe forum, acum câțiva ani, când repetai tu clasa a III-a. 

 

 

La câtă inteligență ai, nu ai înțeles că tocmai asta spuneam, adică în loc de sărit la beregăți și săbii ( jigniri și înjurături pe forum), treburile se pot rezolva și cum am făcut eu cu @loving boy. , așa cum am făcut și cu alți membri. Că unora de teapa ta nu le convine, asta e! Atât puteți.

 

 

Îți reamintesc că ai înjurat de mame, morți răniți, familie etc. la greu. Te-ai potolit sub amenințarea banării.  :laugh2

 

 

Bă, băiețică, nu realizezi cât de penibil ești? Păi, tu, ce plm faci de aproape 2 luni? Nu provoci în permanență? Nu e zi, în care să nu latri inclusiv la adresa mea. Nu vezi că de atâta timp te ignor, pentru că efectiv, nu am timp de pierdut cu specimene imunde ca tine? Dai din coadă că ai fost adoptat de haita de lătrăi și vrei să te faci util, să te adopte definitiv, pentru că atunci când nu vei mai util, vor micționa pe tine. 

 

 

Am făcut doar o remarcă. 

 

* de fapt ...

 

Bai ca sa te lamuresc la toate postarile astea ca nu stau sa ti citesc balivernele 

Unu la mana eu nu am nimic de lamurit cu tine asta ca nu mai te simti tu bagat in seama si sa o dai ca vezi domne daca ti a dat omu ignore si te a blocat e las si bla bla bla

2 la mana nu ma intereseaza explicatiile tale kilometrice in care incerci sa te victimizezi si sa pari de buna credinta cand tot forumu ti a sarit in cap si toti sunt satui de tine

3 la mana pe viitor nu te mai obosi sa mi raspunzi sau mai stiu eu pt ca esti la ignor demult 

4 daca vrei sa te arati cu boashe fa o in viata reala nu pe internet 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

 ai mai sus "frumosule" , mergi de mana cu picon, te scoate el in viata, la agatat de gagici / babe ;)

 

attachicon.gif q.e.d.jpg

 

A se vede cine cauta si intretine scandalul, nimeni altul decat mosul victimizat si cu lover boy asta  !

PS: baga fisa cu " te doare punctele", lol !

Aprops de puncte: dă nene și tu minusurile cotidiene ziua sau la o oră decentă. nu noaptea la 3 sau 4, ca hoții, pesedistule!  :laugh2

  • Like 1
  • Minus 5
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Subnutritule atat iti zic, rezolvati problemele cu capul ca nu e de gluma, aici boala ti se agraveaza si e un proces ireversibil ! Mergi la un psihiatru, ca nu vei avea niciodata o viata linistita ! Sa nu te astepti la alte mesaje din partea mea ! Poate iti creste maseaua de minte si iti doresc mai multa minte :)

* rezolvă-ți ... 

  • Like 1
  • Minus 5
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Bai ca sa te lamuresc la toate postarile astea ca nu stau sa ti citesc balivernele 

Unu la mana eu nu am nimic de lamurit cu tine asta ca nu mai te simti tu bagat in seama si sa o dai ca vezi domne daca ti a dat omu ignore si te a blocat e las si bla bla bla

2 la mana nu ma intereseaza explicatiile tale kilometrice in care incerci sa te victimizezi si sa pari de buna credinta cand tot forumu ti a sarit in cap si toti sunt satui de tine

3 la mana pe viitor nu te mai obosi sa mi raspunzi sau mai stiu eu pt ca esti la ignor demult 

4 daca vrei sa te arati cu boashe fa o in viata reala nu pe internet 

Băiețică, nici nu ziceam de tine, că aș avea ceva de lămurit! Nu am ce lămuri cu nulități și mojici ca tine. Pe viitor, nu te mai obosi să mă tot muști de cur, pentru că oricum, cu nemăsurata-ți inteligență nu ai înțeles (repet) că te-am lăsat să latri, să te faci și tu util armatei de strânsură, care iată, prin vocea unuia de mai sus, recunoaște că se plictisește și face scandal pe aici. 

Cât despre boașe, stai cuminte, că am suficiente, cât să-ți dau și ție.

  • Like 1
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

Băiețică, nici nu ziceam de tine, că aș avea ceva de lămurit! Nu am ce lămuri cu nulități și mojici ca tine. Pe viitor, nu te mai obosi să mă tot muști de cur, pentru că oricum, cu nemăsurata-ți inteligență nu ai înțeles (repet) că te-am lăsat să latri, să te faci și tu util armatei de strânsură, care iată, prin vocea unuia de mai sus, recunoaște că se plictisește și face scandal pe aici. 

Cât despre boașe, stai cuminte, că am suficiente, cât să-ți dau și ție.

 

da ma da am auzit de tine stai calm  :laugh2  :laugh2

de aia cand au vrut sa te scoata la interval cativa de pe aici inclusiv eu intr.o vreme  ai dat.o  la intoarselea de mumie stafidita ce esti 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

da ma da am auzit de tine stai calm  :laugh2  :laugh2

de aia cand au vrut sa te scoata la interval cativa de pe aici inclusiv eu intr.o vreme  ai dat.o  la intoarselea de mumie stafidita ce esti 

xtreme89

Efectul semintei? Moartea n coaja

  • photo-thumb-245318.png?_r=1564477427
  • Membru Premium
  • rating_5.gif
  • 7,754 posts
  • Joined:

    19 September 2017

  • Reputation:11,379
  • Locatie:Oriunde m-as afla

 

 

 ....

Posted Yesterday, 23:06

8124-badge-.png

cristiansen1, on 28 Aug 2019 - 10:04 PM, said:snapback.png

ma bucur ca ai avut puterea sa recunosti ca nu sunteti barbati!  :iagree

 

Daca la mintea voastra barbati sunt doar aia care sar unu la beregata celuilalt si se bat su sabii ninja ce sa va fac  :))))

Nu mai traim nene in evu mediu 

 
  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu

Ai cumva vreo pretenție de la agramatul ăsta?

 

 

Nene, multe conflicte apar pe aici din miște neînțelegeri! Un caz e Miky (apropos, ce tot bâzâie pe aici?), de la niște puncte (puține) date din greșeală de pe mobil. Doi oameni civilizați, educați și inteligenți, pot ușor să lămurească problemele și să pună punct unui conflict, mai ales în mediul virtual. Dar e nevoie ca amândoi să aibă această voință. 

 

tu vorbesti de agramati ? Tu esti un analfabeet agramat dovedit prin postarile tale ! Daca erai educat si inteligent nu antrenai scandalul si circul zilnic cum o faci alaturi de alti dobitoci ca pipilica, lisandru , mosi fasolari ca tine, s.a.m.d. ! Sa te plangi , sa te dai breaz,  sa critici si sa arati cu degetul pe altii altii cand tu te potrivesti perfect descrierii criticate denota ca esti o hiena basinoasa prefacuta !

  • Like 4
Link spre comentariu

Spre dezamăgirea unora, am lămurit lucrurile cu @loving boy în privat. Când există bun-simț și civilitate, lucrurile se rezolvă discutând onest și bărbătește. Nu e cazul haitei de mojici, care nu pot purta o astfel de conversație dând block, inclusiv din lașitate.

Așa că ăștia, care tot băgați bățul prin gard ... puteți să vi-l băgați în cur!

Abureala iefinta de 2 lei, tine pentru astia care au contul de 3 zile pe site pana se prind care e treaba cu mata'.

  • Like 4
Link spre comentariu

Spre dezamăgirea unora, am lămurit lucrurile cu @loving boy în privat. Când există bun-simț și civilitate, lucrurile se rezolvă discutând onest și bărbătește. Nu e cazul haitei de mojici, care nu pot purta o astfel de conversație dând block, inclusiv din lașitate.

Așa că ăștia, care tot băgați bățul prin gard ... puteți să vi-l băgați în cur!

  

Aprops de puncte: dă nene și tu minusurile cotidiene ziua sau la o oră decentă. nu noaptea la 3 sau 4, ca hoții, pesedistule!  :laugh2

Postarile tale sunt contradictorii, suferi de cretinism si schizofrenie cronica. Tu faci scandal, scrii de parca esti deontolog si tot tu instigi. Du-te-n plm la nebuni mosule, esti senil :laugh2 , cat despre ipocrizie, nu te intrece nimeni. Esti un jeg sifilitic ;) Faptele, actiunile si minciunile te dau de gol, esti un mos care a dat in mintea copiilor si face circ peste tot. Chiar asa de mult te-a tinut a ta in lant ca dupa sa redevii un nou mos si mai screlozat ??? Nu vreau un raspuns din partea ta mumie bolsevica, care dormi cu fotografia lui Iliescu sub perna :laugh2
  • Like 4
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...