Sari la conținut

Alexandra :inlovee 0748350606 :inlovee


Postări Recomandate

Vizitator samariteanul
Reputație: 0

Sper sa nu intelegi ca iti pun la indoiala cuvantul, spun doar ca mi se pare foarte ciudat (atat in raport cu experienta mea, cat si cu a altor colegi cu care mai comunic). In fine, nepatrunse sunt caile destinului :)

Multa bafta si tie!

 

 Tu cam ce incerci sa pari, de te obosesti atat cu el ?  :) . @7uuupp a baut aghiazma stricata de mult  ;)

Link spre comentariu

Va salut!

Am vizitat fata, este ok, nu chiar cum spunea un coleg sa o iau acasă, este drăguțică, bine proporționată, la categoria sâni e puțin in urma (nr 2), in rest și la figura e interesantă dar sa nu ma înțelegeți greșit nu e de rupt gâtul pe strada, uitându-te după ea. Asta pentru ca am vizitat domnișoare care chiar îndeplineau aceasta condiție și dacă e cineva interesat de acest subiect pot da detalii in privat.

Acum referitor la servicii nu prea sunt multe de spus. Așa cum ne-am obișnuit in ultima vreme servicii slabe și foarte slabe la 150/250!

Am optat pentru varianta scurta, alegere inspirata, un OP modest, protejat, un fel de molfaiala a cauciucului, fără atenție la bijuterii și un NP aici a fost mai bine, schimbat 4 poziții cu final in doggy.

In condițiile in care avem variante mult mai bune se înțelege ca din punctul meu de vedere nu mai revin; sigur ca exista muuuuulte variante complet defecte și care cer aceeași bani ajungi la concluzia ca Alexandra e ce trebuie...fizic te îndeamnă sa o vizitezi, in niciun caz sa faci cale întoarsă.

Note:

Atitudine buna, gfe 8-8,5, puțin reținută.

No fk

OP- slab 6...e la început de drum și nu cred ca in următoarele luni poate sa crească aici;

NP- 9, pasa buna care Răspunde cerințelor

Igiena - corespunzătoare fără mirosuri, dusata, pana sa urc eu.

Locație - bloc bulinos de pe vremea lui Gheorghiu-Dej cu lift din filmele lui Sergiu Nicolaescu când se bătea cu legionarii.- înăuntru ok, puțin frigut- nota 5 afara și 8 interior

Ciocane tari

  • Like 13
Link spre comentariu
Vizitator samariteanul
Reputație: 0

Esti departe de realitate prietene..nu o sa ai tu experienta lui 7uuup nici in 1000 de ani. La niciun capitol

 

 Esti cam prost si cam sarac cu duhul. Si la asta cu 1000 de ani ai fost penibil la maxim  :)

Link spre comentariu
  • Oras:Mount Rainier
  • Oras:Mount Rainier

RECENZIE:
Locatie: 8.5 (aproape de Cismigiu, pe Elisabeta)
Aspect: 9.5 (chip: 9.5 / corp: 9.5 , domnisoara frumusica foc undeva la 1.70 cm, ochi caprui, par negru, sani mici frumosi fermi, slim, fund rotund, carne tare, cateva tatuaje)
Oral: 6.5 (neprotejat, ok, lins, fara atentie la bijuterii, slow, fara deep, este incepatoare la oral)
Normal: 9 (protejat, ii place maxim, propune pozitii, accepta pozitii)
Gfe: 9.6 (iubita pasionala ^_^ , dornica sa se simta bine)
Atitudine: 10 (placuta, deschisa la discutii)
Igiena: 10 (nimic suspect, piele fina)
Halat: 300 RON (pentru o ora)

Naratiunea:
Am luat legatura cu domnisoara Alexandra si am stabilit intalnirea undeva la sfarstitul lunii octombrie. Locatia este ok, patul rezista eroic la cutremur, nu stiu daca si cladirea :)) , oglinzile din fata patului de pe sifoner foarte bine montate, AC dat pe caldura din cand in cand, baia este mai mica (pentru mine), dar ok, un gel de dus DOVE, primit prosop mic, dar m-am descurcat. Am urcat scarile din bloc pentru ca liftul nu mi-a insipirat incredere, s-a meritat pe deplin. Mi-a deschis usa domnisoara si am ramas putin blocat, o fata frumoasa, purta ochelari negri sexy, zambet frumos, ma pofteste inauntru. Arata foarte bine la corp, pe gustul meu , slim, lucrata la sala, sini mici frumos fermi, fund rotund, imbracata intr-o tinuta sexy rosie. Pare inocenta, nu ca nu ar fi, dar in pat ii place mult ce face, o simti cat de naturala este, cat de mult ii place si vreau mai mult de la tine; la cum arata nu cred ca va sta mult in business. Am fost la igienizare inainte de toate, ea ma asteptat sa revin, nu s-a dezbracat de haine imediat, m-a lasat pe mine sa o dezbrac incet. La oral este incepatoare, te sterge cu servetele umede foarte bine inainte, nu as spune ca a facut oral pentru a scula soldatul, eram erect pe toata durata intalnirii de cand am vazut-o cum arata :)) . Am schimbat mai multe pozitii pe durata intalnirii, mi-au placut mult cateva de intensitate mare, geme natural, te strange puternic in brate, tremura de placere. Este foarte stramta, are labiile putin iesite in afara Mi-a sugerat ca ar vrea doggy pentru ca ii place mult si putem sa ne vedem in oglinzile de pe sifoner, best choice ^_^ . Eu m-am simtit foarte bine cu domnisoara Alexandra si am sa mai revin, a fost o intalnire reusita din punctul meu de vedere. O recomand celor care pun accent pe naturalete si pasiune, mai ales daca faceti click cu ea.

Notite)
1)Pozele nu o avantajeaza, arata mult mai bine in realitate ^_^
2)Este foarte naturala, simpatica, curioasa, ceea ce a facut intalnirea sa fie foarte reusita
3)Pentru doritorii de fete slim este de vis, se vede ca face sala, arata foarte bine
4)Este colega cu Adina117
5)Am la activ mai multe vizite la aceasta domnisoara

M-am simtit foarte bine cu Alexandra si am sa mai revin

  • Like 24
Link spre comentariu

  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Am fost in seara asta la Alexandra. Contactat sms, raspuns, programat . Locatia vizavi de PMB, paralel cu parcul. Apartamentul ok, baia mica, dar curat 10. Este colega cu Adina si intra la show impreuna.

Alexandra este o scumpete de fata, curata, miniona undeva la 164, slim, merge la sala. Pentru amatorii de slim este de 10. O frumusete naturala, poarta ochelari de vedere ce-i confera un aer de sfiosenie sexoasa. M-am simtit de la inceput pana cand am ajuns la masina ca si cu o prietena. M-a asteptat intr-un capot pufos, iar de plecat am plecat impreuna din apartament🙂, a coborat sa-si cumpere ceva. Nu era machiata dar a fost un plus, ii statea foarte bine. Atitudina pentru mine a fost de 10. Serviciile 9,5 normal iar oral 7,5. Oralul a zis ca-l face OP, am avut parte de unul amestecat. Tariful 300 lei o ora, pentru show cu Adina 1000 lei. Eu revin cu siguranta, imi place fata.

  • Like 8
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...