Sari la conținut

LARISSSA 0768601405


larisssa

Postări Recomandate

  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Weekendul asta sunt in Tulcea! 
La pensiunea Pelicanul. 
Stiu ca nu e varianta ideală,dar e singura pe care o am . 
Programari pe wts și apel (începând de mâine dimineața).

Toate cum le știți,mai postez o data toate detaliile pentru ca in continuare orice intrebare de genul “ce oferi /servicii/prețuri “ înseamnă încheierea bruscat conversației  -uneori și cu niște mascareli :) 

Nu postez anunțuri nicăieri de când era Lupul’ cățel tocmai ptr că prefer sa citiți înainte despre mine,sa știți ce ofer și ce nu și sa ma sunati doar dacă credeți ca va pot oferi ceea ce cautati. 

Spor s’avem!

Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

 

Eu sunt Larisa (Larisssa ,de fapt,ca userul Larisa era luat si ,intr-o criza de imaginatie,am adaugat cate un 's' pana mi-a fost acceptat userul).

Sunt o femeie de 35 de ani si sunt departe de a fi vreo bomba sexy(sau alte chestii d'astea explozibile). Daca speri sa ai prima finalizare cand ,deschizându-ti usa, te pleznesc cu sanii peste faţă....regret,te voi dezamagi. Acum,nici sa nu credeți ca sunt vreo sluta de tre' sa imi pui punga pe fata ! Sunt o femeie normala ,inalta (1,74 m) si slaba( 58de kg). Am cracii lungi si asta ma salveaza ! Ba nu, mai salvator de atat e faptul ca ,desi am sânii mici,am sfarcuri mișto,deci e bine!

 

Ofer servicii de companie intima ,ceea ce inseamna ca nu imi doresc sa vii "cu ea sculata de acasa", sa ne aruncam in dormitor si "Pa,la revedere!". La prima vizită vreau neaparat sa dispui de putin timp in plus, imi place sa intru in contact cu omul cu care voi ajunge intre cearșafuri, sa vad cu cine am de-a face, sa vezi cu cine ai de-a face.Dupa acest intermezzo, vei merge la dus(neaparat),apoi incepe sa se scurgă timpul tău, cel pentru care am pretentia sa plătești. Cat? 200 RON pentru clasicul “o finalizare” și 300 RON pentru o ora (ora nu înseamnă neaparat 2 finalizări, ci cât vrei/poți ).

Pentru actiunea propriu-zisa regulile sunt putine si clare : NU FK,NU ANAL,NU Normal Nep si NU NEGOCIEM. In rest,orice este ppsibil cu ajutorul comunicarii,bunului simt ,si bunavointei- toate reciproce.

Programari pe wts și apel la nr din titlu 

Disponibila azi și și mâine.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Neața , Tulcea! 
i am on. Pana târziu și astăzi,apoi revin pe la sfârșitul lui Ianuarie ,începutul lui Februarie.

 

Nu,in București nu ajung.

Link spre comentariu
  • Oras:TULCEA
  • Oras:TULCEA

Buna,

Tare as fi vrut sa ajung si eu la tine, dar locatia nu e in regula deloc....ti-am dat cateva variante de cazare dar nu ai vrut sa le iei in seama!!! Ca si sfat prietenesc: incearca sa ocolesti acea pensiune, e vanata inclusiv de oamenii in uniforma (cred ca intelegi ce vreau sa spun) Trust me...stiu ce vorbesc!!!

Poate data viitoare.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Eu am stat doua zile. Nu am avut absolut nici o problema, toți cei care m-au vizitat pot confirma. Apreciez sfatul ,dar dacă era cu adevărat buna intenție la baza lui, mi l-ai fi oferit in privat, nu aici unde nu ai făcut altceva decât sa pui aiurea pe gânduri oamenii care m-au vizitat si ma vor mai vizita.

Și ca sa vezi ca și eu “știu ce vorbesc”, mai este cazata o fata aici încă din vara. Lucrează pe publi, poate unii o știți. Dacă ar fi fost atât de problematic locul asta,oare rezista ea 4-5 luni ?

in fine, ca o ultima chestie:data viitoare când voi veni,te voi ruga sa accepti fie sa ne vedem la o cafea sa sun de fata cu tine sa caut cazare ,fie -dacă nu te poți expune- sa facem apel conferința. Da, săptămâna trecută variantele erau :1-o garsoniera de 11m pătrați FĂRĂ DUS  și 2- duplexul care in anunț era 200 pe noapte și când i-am spus de ce îl vreau (ptr ca nu accept sa închiriez o locatie fără ca proprietarul/agentul sa știe ce fac ) s-a scumpit brusc la 320 de lei. Sunt doar curva,nu și proasta, așa ca am zis Nu,ms.

in fine ,dacă iau in calcul și ca tura asta am avut mai multe programări neonorate decât in ultimul an aici adunate, se pare ca și Tulcea se aglomerează și prezenta unora dintre noi pe aici incomodează. Dau și eu un sfat , ca tot e la moda : nu va pierdeți timpul, nici eu și nici Blonda nu ne speriem așa ușor, am trecut de prea multe ori prin chestii de genul ca sa ne poată împiedica cineva sau ceva sa venim unde vrem, când vrem, cât vrem .

Spor!

  • Like 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0236518345
  • Oras:Tulcea
  • Telefon: 0236518345
  • Oras:Tulcea
Acum 8 ore, dulabai a spus:

Buna,

Tare as fi vrut sa ajung si eu la tine, dar locatia nu e in regula deloc....ti-am dat cateva variante de cazare dar nu ai vrut sa le iei in seama!!! Ca si sfat prietenesc: incearca sa ocolesti acea pensiune, e vanata inclusiv de oamenii in uniforma (cred ca intelegi ce vreau sa spun) Trust me...stiu ce vorbesc!!!

Poate data viitoare.

Poate nu a fost cea mai buna varianta postarea direct pe topicul tau, dar colegul @dulabai are dreptate in ceea ce priveste locatia

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:bv
  • Oras:bv
Acum 7 ore, jardel123 a spus:

Poate nu a fost cea mai buna varianta postarea direct pe topicul tau, dar colegul @dulabai are dreptate in ceea ce priveste locatia

Din punctul.meu de vedere,  ca să nu futem topicul.Larissei as dori sa va spun opinia mea.

1.Locația o știm destul.de bine, cine își face veacul  prin zona.

2. Nu sunt  niciun fel de probleme, (miliție, rechini sau alte  bălării care sau stipulat)din câte cunosc.am fost o singura data,  acum când a fost Larissa.

3.intradevar camera nu se ridica la așteptările dorite ,dar mergi la futut nu sa faci inspecție în camera, doar dacă nu ești inspectorul pro.

4

Într-o discuție chiar am recomandat pe viitor sa nu mai apeleze locație.

5 Larissa se ridica peste tot ce avem noi sau au fost în zona noastră, ca atare eu zic ca ar trebuii sa primească clementa din partea tuturor ,dacă a dat-o în bara.

 

Toate cele bune,sper sa nu fie cu supărare. 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
La 03.12.2021 la 17:15, BucurFlorin a spus:

Bună , este vreo șansă să ajungi în Piatra Neamț în viitorul apropiat?

In weekendul asta ar fi trb sa ajung ca este Ana acolo,dar nu găsim apartament. 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Hello și LMA!

In Weekend sunt la voi ;) Toate cum le știți, rămâne sa anunț locația.

Spor s’avem !

Cei care îmi scrieți pe wts menționați ca sunteți din Tulcea și neaparat in ce interval orar pot Răspunde fără sa creez neplăceri. Verific telefonul de doua,trei ori pe zi, abia samabata dimineața vom putea discuta “in timp real”. 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Este,este bun nr din titlu. Așa cum am scris mai sus, verific tel de maxim doua ori pe zi și dacă nu am interval de “dezlegare la răspuns”,nu scriu nimic.

Mâine ajung in Tulcea, încă de dimineața tel va fi disponibil. Eu- abia pe la 14.00, tot la Pelicanul.

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Gata, sunt la dispoziția voastră ;)

Celor ce mi-au scris pe wts și nu au primit răspuns : va rog, scrieți din nou și dacă nu se albastreste semnul cum ca am citit mesajul, Spuneti-mi când/pana când va pot Răspunde.

Spor s’avem!

Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

I am on! Azi toată ziulica

Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Mâine voi fi doar in prima parte a zilei, ultima programare ar putea fi la 12:30.

Link spre comentariu

  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Buna dimineața! Sunt pana pe la prânz astăzi.

Ne revedem apoi in Aprilie.

 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...