Sari la conținut

Prezervative


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Draga mea Iza,chiar zi Amada a înțeles întrebarea,după 4-5 jumătăți de săniuța. :laugh2

Iti traduc eu.Madam Anabela cauta ceva mocaciuni la mana a doua,prezervative care se dau moca pe la ONG-uri si le vand smecherii la juma' de preț.

Unele prostituate vor sa faca economie si la hârtia igienica........despre asta este vorba.

 

Stai tu liniștit ca nu sunt genu care sa fac economie.. dacă făceam economie, cred ca lăsam de mult jobul asta =)).. a fost o simpla întrebare de unde pot sa iau prezervative in cantități mari.. nu contează ca este durex sau altceva.. oricum am rezolvat și cu prezervativele =))
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Stai tu liniștit ca nu sunt genu care sa fac economie.. dacă făceam economie, cred ca lăsam de mult jobul asta =)).. a fost o simpla întrebare de unde pot sa iau prezervative in cantități mari.. nu contează ca este durex sau altceva.. oricum am rezolvat și cu prezervativele =))

iti pierzi timpul sa explici unui alcoolic dezumanizat depresiv si fara alt rost in viata decat hartuirea femeilor pe forum.

  • Like 2
Link spre comentariu

Draga mea Iza,chiar zi Amada a înțeles întrebarea,după 4-5 jumătăți de săniuța. :laugh2

Iti traduc eu.Madam Anabela cauta ceva mocaciuni la mana a doua,prezervative care se dau moca pe la ONG-uri si le vand smecherii la juma' de preț.

Unele prostituate vor sa faca economie si la hârtia igienica........despre asta este vorba. 

 

Ai uitat iar cum accept sa-mi vorbesti.... :no2

 

 

Stai tu liniștit ca nu sunt genu care sa fac economie.. dacă făceam economie, cred ca lăsam de mult jobul asta =)).. a fost o simpla întrebare de unde pot sa iau prezervative in cantități mari.. nu contează ca este durex sau altceva.. oricum am rezolvat și cu prezervativele =))

 

Cand a fost cazul, am comandat local si am primit o cutie peste 100 la usa fara taxa transport.

Ai net, e simpla cautare.

Eu am luat love+, au fost ok, tu faci cum crezi.

Link spre comentariu
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

Stai tu liniștit ca nu sunt genu care sa fac economie.. dacă făceam economie, cred ca lăsam de mult jobul asta =)).. a fost o simpla întrebare de unde pot sa iau prezervative in cantități mari.. nu contează ca este durex sau altceva.. oricum am rezolvat și cu prezervativele =))

Draga mea,întrebarea ta a fost asta: "Știți pe cineva care vinde prezervative de calitate??" Prezervative se găsesc in PLM si orice magazin,ce rost avea sa cauți pe "cineva" care vinde prezervative pe sub mana,dacă nu prețul?

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

Ai uitat iar cum accept sa-mi vorbesti.... :no2

 

 

 

Cand a fost cazul, am comandat local si am primit o cutie peste 100 la usa fara taxa transport.

Ai net, e simpla cautare.

Eu am luat love+, au fost ok, tu faci cum crezi.

Stii ca ești feblețea mea cat esti lucida si ai perfecta dreptate.

Link spre comentariu

Pui pungă de plastic pe pula și o bandajezi cu scotch. Sau o vopsești cu vopsea de mașina mai multe straturi până se plastifiază. Vine foametea !

 

Caterinca proasta, gen martalogii Vipushca si Klm...

17 ce vrea sa fie? Varsta emotionala?

Link spre comentariu
  • Oras:Alba
  • Oras:Alba

De departe cu mult peste tot ce am folosit de pe piata sunt DUREX Emoji capsuni..prin supermarketuri nu am mai gasit nicaieri,dar sunt online-vezi emag.ro

Pt cei ce nu ii deranjeaza ,sunt in mai multe culori,dar sunt subtiri si extremm de rezistente.M-i s-a intamplat  sa mi se rupa mai toate felurile de prezerv,diverse sortimente,chiar si cu lubrifiant.

Am folosit dar fara rezultate prea bune : Durex-thin,intense,invisible,jeans etc ,ori Masculan,Pasante etc.

Sa aveti parte de actiune multa si protectie maxima! :atm :atm :feet

Link spre comentariu
Vizitator izabellasex&bdsm
Reputație: 0

De departe cu mult peste tot ce am folosit de pe piata sunt DUREX Emoji capsuni..prin supermarketuri nu am mai gasit nicaieri,dar sunt online-vezi emag.ro

Pt cei ce nu ii deranjeaza ,sunt in mai multe culori,dar sunt subtiri si extremm de rezistente.M-i s-a intamplat  sa mi se rupa mai toate felurile de prezerv,diverse sortimente,chiar si cu lubrifiant.

Am folosit dar fara rezultate prea bune : Durex-thin,intense,invisible,jeans etc ,ori Masculan,Pasante etc.

Sa aveti parte de actiune multa si protectie maxima! :atm :atm :feet

Ai luat Pasante de la noi sau de afara?

Caci aici, in Ro, nu se comercializeaza.

Link-ul de pe prima pagina fiind singurul loc , chiar si online , de unde am putut lua de "la noi".

Link spre comentariu
  • Oras:Alba
  • Oras:Alba

Ai luat Pasante de la noi sau de afara?

Caci aici, in Ro, nu se comercializeaza.

Link-ul de pe prima pagina fiind singurul loc , chiar si online , de unde am putut lua de "la noi".

https://www.emag.ro/prezervative/brand/pasante/c?cmpid=78253&gclid=CjwKCAiAnfjyBRBxEiwA-EECLAbfz8GSDhwinDuL1Ov7oJOorrygXcHEU5EJffPHPMXrwjrCr0YT_xoCqXgQAvD_BwE

Ai avut dreptate..am folosit prima oara Pasante in Anglia.Apoi Suedia..dar tot am avut neplaceri..si nu dau ca nebunul! :laugh2 :laugh2

 

Link spre comentariu
  • Oras:Alba
  • Oras:Alba

Ai luat Pasante de la noi sau de afara?

Caci aici, in Ro, nu se comercializeaza.

Link-ul de pe prima pagina fiind singurul loc , chiar si online , de unde am putut lua de "la noi".

https://www.emag.ro/prezervative/brand/pasante/c?cmpid=78253&gclid=CjwKCAiAnfjyBRBxEiwA-EECLAbfz8GSDhwinDuL1Ov7oJOorrygXcHEU5EJffPHPMXrwjrCr0YT_xoCqXgQAvD_BwE

Ai avut dreptate..am folosit prima oara Pasante in Anglia.Apoi Suedia..dar tot am avut neplaceri..si nu dau ca nebunul! :laugh2 :laugh2

Raman la parerea mea :Durex Emoji Capsuni,foarte greu de gasit ,,...doar online acum.

 

Link spre comentariu
  • Administrator
  • Oras:La butoane
  • Oras:La butoane

Caterinca proasta, gen martalogii Vipushca si Klm...

17 ce vrea sa fie? Varsta emotionala?

amada nu ai uitat dusmanii klm si picon

si la batranele o sa stai pe forum sa-i injuri singura

  • Like 2

large.xxxxx.gif.e9e57a37567b71fee318ced754364ca4.gif

Link spre comentariu
Vizitator izabellasex&bdsm
Reputație: 0

https://www.emag.ro/prezervative/brand/pasante/c?cmpid=78253&gclid=CjwKCAiAnfjyBRBxEiwA-EECLAbfz8GSDhwinDuL1Ov7oJOorrygXcHEU5EJffPHPMXrwjrCr0YT_xoCqXgQAvD_BwE

Ai avut dreptate..am folosit prima oara Pasante in Anglia.Apoi Suedia..dar tot am avut neplaceri..si nu dau ca nebunul! :laugh2 :laugh2

Multumesc mult pt raspuns.

Cum ziceam,e bun ce ii se potriveste fiecaruia.

Eu cand am cautat ultima data, doar pe site-ul ala gasisem, ma refer ce e la noi, nu sa fac comanda din alta tara.

Eu ma inteleg f bine cu ele( nu s-a rupt niciunul, nu am facut vreo alergie sau iritatie de la prez sau lubrifiant) si cand iau, apai nu ma incurc, fac comanda de cateva sute de bucati, ca sa fiu sigura ca nu ma trezesc ca dispar aia si iar nu mai gasesc de unde sa iau :)))

  • Like 2
Link spre comentariu

ma sugi amada

 

pre_1583255098__1479579683_tumblr_static

 

Intre noi fie vorba, tu vinzi fara cumparatori competenti psihic... Eu nu am nimic de vanzare, dar si tu m-ai aburi cu 2 bani...

Scoate topicul cu "Ursu", baneaza contul, apoi discutam cum poti ridica nimfo la puterea care merita...

Altfel, vezi ce poti angaja... Mult bine a facut sub conducerea dementului!  :laugh2

Link spre comentariu
  • Administrator
  • Oras:La butoane
  • Oras:La butoane

Intre noi fie vorba, tu vinzi fara cumparatori competenti psihic... Eu nu am nimic de vanzare, dar si tu m-ai aburi cu 2 bani...

Scoate topicul cu "Ursu", baneaza contul, apoi discutam cum poti ridica nimfo la puterea care merita...

Altfel, vezi ce poti angaja... Mult bine a facut sub conducerea dementului!  :laugh2

intoarce-te la injuraturile cu picon si klm amada pentru ca nu poti mai mult de atata

large.xxxxx.gif.e9e57a37567b71fee318ced754364ca4.gif

Link spre comentariu
  • Oras:Marte
  • Oras:Marte

Eu am cumparat de la farmacie Durex. Mi s-a zis ca sunt cele mai bune prezervative. E adevarat oare? Dupa data expirari mai pot fi folosite? Am vazut un material intr-o seara la tv, in Austria colectau produse expirate de la gunoi. Spuneau ca sunt bune si expirate, ma gandesc ca asa o fi si cu prezervativele.

Link spre comentariu
  • Oras:Batcave
  • Oras:Batcave

Eu am cumparat de la farmacie Durex. Mi s-a zis ca sunt cele mai bune prezervative. E adevarat oare? Dupa data expirari mai pot fi folosite? Am vazut un material intr-o seara la tv, in Austria colectau produse expirate de la gunoi. Spuneau ca sunt bune si expirate, ma gandesc ca asa o fi si cu prezervativele.

Depinde la ce vrei sa le folosesti.

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...