Sari la conținut

Postări Recomandate

Am fost la Erika inainte de retragerea din martie 2016. Erika este o fata in jur de 35 de ani (stiu, ea zice ca e under), foarte bine ingrijita si intretinuta. O sa fac o recenzie pentru atunci, repet, se intampla acum un an.

Primul numar a inceput cu un oral nep executat profi, apoi am pus-o deasupra, dar finalizarea a venit dupa ce am trecut-o in capra. Al doilea numar a inceput si s-a terminat oral, cu finalizare pe corp. Nu accepta finalizare orala, si asta este totusi un minus, insa deranjant poate fi altceva, si anume faptul ca desi totul este super ok si profi a lipsit acea implicare... Cum sa zic, e acolo, e cu tine, dar in acelasi timp departe... Se vedea ca o face pentru bani, ca e cumva obligata la asta, desi, repet, tehnic nu ai ce sa-i reprosezi.

Notele acum:

- la fata nu exceleaza, dar este placuta, simpatica, 8,5

- corpul este bine intretinut, sani frumosi, fund frumos, cateva kilograme peste (atunci), dar puse astfel incat sa nu deranjeze

- oral 9,5 (nep, dar fara finalizare orala)

- normal 9,5 (doua pozitii, ea deasupra si ea capra).

Cadou: 200 de lei. As fi revenit, dar s-a retras, acum ca este din nou la "birou" sigur am sa o vizitez.

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am fost la Erika inainte de retragerea din martie 2016. Erika este o fata in jur de 35 de ani (stiu, ea zice ca e under), foarte bine ingrijita si intretinuta. O sa fac o recenzie pentru atunci, repet, se intampla acum un an.

Primul numar a inceput cu un oral nep executat profi, apoi am pus-o deasupra, dar finalizarea a venit dupa ce am trecut-o in capra. Al doilea numar a inceput si s-a terminat oral, cu finalizare pe corp. Nu accepta finalizare orala, si asta este totusi un minus, insa deranjant poate fi altceva, si anume faptul ca desi totul este super ok si profi a lipsit acea implicare... Cum sa zic, e acolo, e cu tine, dar in acelasi timp departe... Se vedea ca o face pentru bani, ca e cumva obligata la asta, desi, repet, tehnic nu ai ce sa-i reprosezi.

Notele acum:

- la fata nu exceleaza, dar este placuta, simpatica, 8,5

- corpul este bine intretinut, sani frumosi, fund frumos, cateva kilograme peste (atunci), dar puse astfel incat sa nu deranjeze

- oral 9,5 (nep, dar fara finalizare orala)

- normal 9,5 (doua pozitii, ea deasupra si ea capra).

Cadou: 200 de lei. As fi revenit, dar s-a retras, acum ca este din nou la "birou" sigur am sa o vizitez.

Bună Ionuț, apreciez recenzia ta dar nu cred ca are nici o valoare dupa un an. Iar in legatura cu varsta nu m-am ferit niciodata , am 28 de ani nu 35 cum ai specificat tu. O zi bună.
  • Like 4
Link spre comentariu

Bună Ionuț, apreciez recenzia ta dar nu cred ca are nici o valoare dupa un an. Iar in legatura cu varsta nu m-am ferit niciodata , am 28 de ani nu 35 cum ai specificat tu. O zi bună.

 

Ai mai slabit, Erika?

Link spre comentariu

Bună Ionuț, apreciez recenzia ta dar nu cred ca are nici o valoare dupa un an. Iar in legatura cu varsta nu m-am ferit niciodata , am 28 de ani nu 35 cum ai specificat tu. O zi bună.

Buna, Erika. Am precizat ca recenzia este de anul trecut, insa oricum era de bine :) Altfel, legat de varsta, probabil ca fiind seara, mai intuneric, tu mai obosita, eu mai obosit dupa multe ore in fata calculatorului... sa zicem ca m-am inselat eu, oricum indiferent de ani arati foarte bine. O sa ne vedem, oricum, in curad!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Brett daca pentru tine conteaza atat de mult kilogramele mele in plus , tin sa te anunt ca sunt mult mai grasa de la ultima noastra intalnire. :)))) te pup iti doresc o seara bună.

 

Adică tu ce vrei să spui, că păcăliciul ăsta infernal de @Brett chiar există în realitate? Nu e un personaj din benzi desenate? :laugh2

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

,,La multi ani!" Frumoasa Erika. Pozele sunt reusite insa frumusetea este numai a ta. Cu drag.

 

Bă să-mi bag pula... ăsta parcă e frate cu @Brett... :slap2

 

Poezii din astea de căcat scriau fetele în oracol când erau mici (înainte să se facă curve)... Ceva gen:

 

Daca ai fi o porumbita

Ai iubi un porumbel

Dar tu esti doar o fetita

Si iubesti un baietel

 

....

 

De-ar fi cerul o placinta

Si o torta luna noua

Te-as chema numai pe tine

Sa le mancam amandoua

 

...

 

plm

  • Like 7
Link spre comentariu
Vizitator sarlatanu
Reputație: 0

La Erika s-aR potrivi alta poezie:

 

 

Esti frumoasa ca o stele,

Si ai rupt inima-n noi

Toate sufletele mele,

Bate pentru tu si noi

  • Like 8
  • Minus 6
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Bă ce poezele scrieți voi acilea? Vasileruptîncur visează la o plăcintă (porumbelul ... pardon, papagalul mălai visează), Olycă vede stele verzi pe pereți...

Nene, adevărul ăsta e:

Uite luna, uite faru'

Uite pula mea ca paru'.

 

P.S. La mulți ani, Erika

  • Like 4
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator all_star
Reputație: 0

Bă ce poezele scrieți voi acilea? Vasileruptîncur visează la o plăcintă (porumbelul ... pardon, papagalul mălai visează), Olycă vede stele verzi pe pereți...

Nene, adevărul ăsta e:

Uite luna, uite faru'

Uite pula mea ca paru'.

 

P.S. La mulți ani, Erika

Au inceput sa-ti placa si tie poeziile, este ?!   :laugh2

Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Vă spălați izmenele alea jegoase pe topicul lui Erika? Ce ratați sunteți toți. Ați ajuns cârpe de șters pe jos.

În locul tău, aș cam tăcea, știi ce zic!

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...