Sari la conținut

Postări Recomandate

Vizitator albertosiculus
Reputație: 0

Inainte de Craciun am trecut si eu pe la Domnisoara Erika.

Programarea a fost faciuta telefonic fara probleme. La telefon vocea domnisoarei este placuta si dezinvolta.  Serviciile prestate sunt explicate foarte clar, ceea ce arata ca ai de a face cu o persoana hotarata.

La ora stabilita am ajuns la locatie si am primit ultimele indicatii pentru a ajunge la apartament.

Erika este o persoana sexy, cu un corp de Nimfa, draguta si primitoare.

Dupa dusul de rigoare am trecut in camera de actiune, unde Erika era deja in pat goala pusca. De remarcat faptul ca Domnisoara stie cum sa trezeasca dorintele masculine, se vede ca are experienta.

Cel mai mult mi-a placut jocul ei cu bijuteriile mele.

Note

Locatie - 10 - usor de gasit si cu un pic de noroc gasesti si loc de parcare. Curatenie exemplara atat in camera cat si la baie.

Aspect Domnisoara - 9,0 - draguta, picioare superbe, fundulet sexy

Oral - 9 - pacat ca nu permite CIM

Normal - din pacate nu pot sa evaluez

GFE - 9 - prietenoasa, desteapta, poti discuta orice cu Domnisoara

Cadou - 200/ora

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Inainte de Craciun am trecut si eu pe la Domnisoara Erika. De ce ai scris cu "D" mare?

Programarea a fost faciuta telefonic fara probleme. La telefon vocea domnisoarei este placuta si dezinvolta. Adică cum? Nu zbiară la tine și nici nu te măscărește? 

Serviciile prestate sunt explicate foarte clar, ceea ce arata ca ai de a face cu o persoana hotarata. Sau obsesiv compulsivă, după caz.

La ora stabilita am ajuns la locatie si am primit ultimele indicatii pentru a ajunge la apartament. Mda, bine.

Erika este o persoana sexy, cu un corp de Nimfa, draguta si primitoare. De ce ai scris nimfă cu "N" mare?

Dupa dusul de rigoare am trecut in camera de actiune, unde Erika era deja in pat goala pusca. De remarcat faptul ca Domnisoara stie cum sa trezeasca dorintele masculine, se vede ca are experienta. Adică e curvă în toată regula, cum ar veni, nu doar o tută oarecare care tocmai s-a apucat de supt pula.

Cel mai mult mi-a placut jocul ei cu bijuteriile mele. Adică te-ai dus cu lanțurile și ghiulul tău de neam prost la tine? :laugh2

Note

Locatie - 10 - usor de gasit si cu un pic de noroc gasesti si loc de parcare. Curatenie exemplara atat in camera cat si la baie.

Aspect Domnisoara - 9,0 - draguta, picioare superbe, fundulet sexy

Oral - 9 - pacat ca nu permite CIM

Normal - din pacate nu pot sa evaluez Adică ce vrei să zici aici? Nu te-a lăsat să dai și tu o bucă? Sau a fost prima bucă pe care ai dat-o în viața ta și n-ai termen de comparație?  :laugh2

GFE - 9 - prietenoasa, desteapta, poti discuta orice cu Domnisoara

Cadou - 200/ora

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Va doresc o săptămână frumoasă.

@Erika , imi place atitudinea ta cand pozezi cu pantofi cu toc.

Felul cum ridici un picior este senzual si foarte feminin.

Si cred ca realul depaseste virtualul !

Esti o scumpa si o simpatica!

I pup you !

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...