Sari la conținut

🖤 Sonia 🖤 Șatenă cu forme🔥🔞Oral de senzatie🔞🔥 incall/outcall ⭐️ 0746502596⭐️


Postări Recomandate

  • Telefon: 0746502596
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0746502596
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Sper să vezi ce scriu că mi-ai futut dimineața 😉

Îți faci programare cu câteva ore înainte și când te intreb pentru cât timp, spui o oră. La momentul programării mă iei cu vrăjeală că domne stau o finalizare să vedem cum e și poate prelungesc. Păi tu crezi că jucăm alba neagra aici? Pe timpu meu? Visezi frumos. Stai aproape 40 de minute la finalizare și când te atenționez că a trecut timpu începi să faci gura că vezi domne cine a stabilit 30 minute la finalizare, că cine sunt eu sa îți impun limită la finalizare, că nu e frumos așa, că mai aveai 10 minute și pt alea 10 minute să plătești diferența nu e corect. Mă iei la mișto am impresia.  Ne futem 3 zile pe o finalizare că atât te ține pe tine. Dupaia spuneți că sunt obraznică. Șmecherii din astea cu plătesc o finalizare și stau o oră să le faceți în altă parte, că nu s-a întâlnit hoțul cu prostul. Ai plecat după 50 minute că ai stat să faci și scandal că nu e normal domne așa ceva. Chiar ai un tupeu fantastic și dacă altele ți-au permis, ei bine afla că cu mine nu îți merge vrăjeala. Nu mă iei tu pe mine la rost cine sunt eu să stabilesc cât stai tu și când e cazul să pleci. Corpu' meu, timpu' meu, casa mea, REGULILE MELE!

Ca sa fie clar (și e valabil pentru toată lumea), o finalizare durează maxim 30 de minute (că am fost eu fata bună și am mai lăsat câteva minute de la mine, e treaba mea). Dacă la voi o finalizare durează 45-50 minute PLĂTIȚI O ORĂ. E simplu. Altfel zburați pe ușă la secundă fără discuții! Am bun simț, sunt fată bună doar toate au o limită și nu vă sfătuiesc să îmi testați limitele. 

  • Like 5
  • Trist 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0746502596
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0746502596
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

🖤 Cadou si servicii:
🔸Varianta 1:
▪️ oral neprotejat, normal protejat, finalizare orala (CIM), finalizare corporala (COB), finalizare faciala (COF), swallow, tente deep, GFE, FK, sex intre sani, sex in dus, oral soft, edging, cunnilingus, annilingus pasiv, annilingus activ (in functie de igienă), hard sex, sarutari pe gura/corp, mângâieri, foot fetish, footjob/handjob, facesitting, diverse fantezii si pozitii
Pret: ▪️150 lei o finalizare (max. 30 min.)
               ▪️300 lei o ora (max. 2 finalizari)
               ▪️400 lei o ora si 30 minute
               ▪️500 lei doua ore

🔸️ Varianta 2:
▪️oral neprotejat, normal protejat, anal protejat, finalizare orala (CIM), finalizare corporala (COB), finalizare faciala (COF), swallow, tente deep, GFE, FK, sex intre sani, sex in dus, oral soft, edging, cunnilingus, annilingus pasiv, annilingus activ (in functie de igienă), hard sex, sarutari pe gura/corp, mângâieri, foot fetish, footjob/handjob, facesitting, diverse fantezii si pozitii
Pret: ▪️200 lei o finalizare (max. 30 min.)
               ▪️400 lei o ora (max. 2 finalizari)
               ▪️550 lei o ora si 30 minute
               ▪️700 lei doua ore

🩷 Alte servicii:
▪️masturbare cu jucarii: + 100 lei
▪️threesome: 400 lei (30 min.) / 600 lei (60 min.). La threesome nu fac anal, deci exclus dubla penetrare. Accept si cupluri (el si ea) si doi bărbați odata (MMF). Pentru mai multe detalii despre ce include fiecare varianta de threesome, putem discuta pe whatsapp


🩵 Deplasari:

▪️450 lei/ora - oral neprotejat, normal protejat, finalizare orala (CIM), corporala (COB), finalizare faciala (COF), swallow, tente deep, GFE, FK, sex intre sani, sex in dus, oral soft, edging, cunnilingus, annilingus pasiv, annilingus activ (in functie de igiena), hard sex, sarutari pe gura/corp, mângâieri, foot fetish, footjob/handjob, facesitting, diverse fantezii si pozitii

▪️550 lei/ora - oral neprotejat, normal protejat, anal protejat, finalizare orala (CIM) sau corporala (COB), finalizare faciala (COF), tente deep, GFE, FK, sex intre sani, sex in dus, oral soft, edging, cunnilingus, annilingus pasiv, annilingus activ (in functie de igiena), hard sex, sarutari pe gura/corp, mângâieri, foot fetish, footjob/handjob, diverse fantezii si pozitii + anal protejat
️ Pentru distanțe mai mari, taxiul se plătește separat.

 
️ Nu fac deepthroat fortat, facefuck, uro, dominare, normal sau anal neprotejat!


️ I also speak English and I accept foreigners.

Locatie: Bulevardul Unirii langa Tribunal

️ Programul meu de lucru este intre 17:00 si 07:00 inclusiv in weekend (in acest interval raspund la mesaje/apeluri si se pot face programari). In cazul in care sunt disponibila mai devreme sau nu sunt disponibila anunt pe topic si la starea de la whatsapp.

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
La 11.06.2023 la 5:52, lovefantassy a spus:

Sper să vezi ce scriu că mi-ai futut dimineața 😉

Îți faci programare cu câteva ore înainte și când te intreb pentru cât timp, spui o oră. La momentul programării mă iei cu vrăjeală că domne stau o finalizare să vedem cum e și poate prelungesc. Păi tu crezi că jucăm alba neagra aici? Pe timpu meu? Visezi frumos. Stai aproape 40 de minute la finalizare și când te atenționez că a trecut timpu începi să faci gura că vezi domne cine a stabilit 30 minute la finalizare, că cine sunt eu sa îți impun limită la finalizare, că nu e frumos așa, că mai aveai 10 minute și pt alea 10 minute să plătești diferența nu e corect. Mă iei la mișto am impresia.  Ne futem 3 zile pe o finalizare că atât te ține pe tine. Dupaia spuneți că sunt obraznică. Șmecherii din astea cu plătesc o finalizare și stau o oră să le faceți în altă parte, că nu s-a întâlnit hoțul cu prostul. Ai plecat după 50 minute că ai stat să faci și scandal că nu e normal domne așa ceva. Chiar ai un tupeu fantastic și dacă altele ți-au permis, ei bine afla că cu mine nu îți merge vrăjeala. Nu mă iei tu pe mine la rost cine sunt eu să stabilesc cât stai tu și când e cazul să pleci. Corpu' meu, timpu' meu, casa mea, REGULILE MELE!

Ca sa fie clar (și e valabil pentru toată lumea), o finalizare durează maxim 30 de minute (că am fost eu fata bună și am mai lăsat câteva minute de la mine, e treaba mea). Dacă la voi o finalizare durează 45-50 minute PLĂTIȚI O ORĂ. E simplu. Altfel zburați pe ușă la secundă fără discuții! Am bun simț, sunt fată bună doar toate au o limită și nu vă sfătuiesc să îmi testați limitele. 

Rusine celui care te-a suparat, dar nu mai bine iei tu taxa pt 1 h si returnezi diferenta daca sta 1 fin incadrata in timp? 

Zic si eu...si asa nu se mai supara nimeni si esti si tu acoperita!

Este strict parerea mea si sper sa nu-mi sara lumea- n cap !

Link spre comentariu
  • Telefon: 0746502596
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0746502596
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
7 minutes ago, Carotoru said:

Sa înțeleg ca nu prea ai tras futaiuri azi noapte?

Uite de ce nu ai dormit tu toata noaptea. Nu toate bagam pe banda rulanta. Mancam, dormim, unele mai avem si alte chestii cu care ne ocupam etc. Daca esti obisnuit cu bon de ordine, e treaba ta. Dar nu imi duce mie grija, te rog! 🤣😘

Link spre comentariu
  • Telefon: 0746502596
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0746502596
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

🖤 Cadou si servicii:
🔸Varianta 1:
▪️ oral neprotejat, normal protejat, finalizare orala (CIM), finalizare corporala (COB), finalizare faciala (COF), swallow, tente deep, GFE, FK, sex intre sani, sex in dus, oral soft, edging, cunnilingus, annilingus pasiv, annilingus activ (in functie de igienă), hard sex, sarutari pe gura/corp, mângâieri, foot fetish, footjob/handjob, facesitting, diverse fantezii si pozitii
Pret: ▪️150 lei o finalizare (max. 30 min.)
               ▪️300 lei o ora (max. 2 finalizari)
               ▪️400 lei o ora si 30 minute
               ▪️500 lei doua ore

🔸️ Varianta 2:
▪️oral neprotejat, normal protejat, anal protejat, finalizare orala (CIM), finalizare corporala (COB), finalizare faciala (COF), swallow, tente deep, GFE, FK, sex intre sani, sex in dus, oral soft, edging, cunnilingus, annilingus pasiv, annilingus activ (in functie de igienă), hard sex, sarutari pe gura/corp, mângâieri, foot fetish, footjob/handjob, facesitting, diverse fantezii si pozitii
Pret: ▪️200 lei o finalizare (max. 30 min.)
               ▪️400 lei o ora (max. 2 finalizari)
               ▪️550 lei o ora si 30 minute
               ▪️700 lei doua ore

🩷 Alte servicii:
▪️masturbare cu jucarii: + 100 lei
▪️threesome: 400 lei (30 min.) / 600 lei (60 min.). La threesome nu fac anal, deci exclus dubla penetrare. Accept si cupluri (el si ea) si doi bărbați odata (MMF). Pentru mai multe detalii despre ce include fiecare varianta de threesome, putem discuta pe whatsapp


🩵 Deplasari:

▪️450 lei/ora - oral neprotejat, normal protejat, finalizare orala (CIM), corporala (COB), finalizare faciala (COF), swallow, tente deep, GFE, FK, sex intre sani, sex in dus, oral soft, edging, cunnilingus, annilingus pasiv, annilingus activ (in functie de igiena), hard sex, sarutari pe gura/corp, mângâieri, foot fetish, footjob/handjob, facesitting, diverse fantezii si pozitii

▪️550 lei/ora - oral neprotejat, normal protejat, anal protejat, finalizare orala (CIM) sau corporala (COB), finalizare faciala (COF), tente deep, GFE, FK, sex intre sani, sex in dus, oral soft, edging, cunnilingus, annilingus pasiv, annilingus activ (in functie de igiena), hard sex, sarutari pe gura/corp, mângâieri, foot fetish, footjob/handjob, diverse fantezii si pozitii + anal protejat
️ Pentru distanțe mai mari, taxiul se plătește separat.

 
️ Nu fac deepthroat fortat, facefuck, uro, dominare, normal sau anal neprotejat!


️ I also speak English and I accept foreigners.

Locatie: Bulevardul Unirii langa Tribunal

️ Programul meu de lucru este intre 17:00 si 07:00 inclusiv in weekend (in acest interval raspund la mesaje/apeluri si se pot face programari). In cazul in care sunt disponibila mai devreme sau nu sunt disponibila anunt pe topic si la starea de la whatsapp.

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Telefon: 0746502596
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0746502596
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Disponibila pana la ora 06:00 😘

▪️Cei care preferă fetele slim, vă rog mult nu mai deranjați/încurcați inutil. Postez poze constant, există recenzii care confirmă pozele și care descriu în detaliu ce și cum, deci nu aveți scuze. Eu știu că există câțiva care pur și simplu iau numărul de telefon fără să citească recenziile sau să se uite la poze, dar ar fi de bun simț să vă informați înainte de a face o programare. E chiar păcat având atâtea informații la dispoziție să vă pierdeți și voi și eu timpul aiurea. 

▪️Repet pentru a nu știu câta oară: normal/anal neprotejat nu există! Nu mă interesează nici că sunteți însurați, nici că v-ați făcut analizele ieri, nici că vă deranjează prezervativul și nici că oferiți x sumă pentru asta. 

▪️Nu trimit poze la cerere, făcute "acum" cu fața, cu sânii, in x poziție etc.

▪️Dacă sunt ocupată, nu am cum sa răspund în maxim 10 minute. Telefonul nu stă cu mine in camera de lucru, deci clar văd abia când termin cu programarea. Și de asemenea vă rog să specificați în cât timp pot răspunde. Dacă trec mai mult de 30 de minute de când m-ați contactat și nu îmi specificați acest aspect, nu mai răspund. 

 

 

 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...