Sari la conținut

Monica Moldoveanca 0724476598 fost 0763298796


Postări Recomandate

  • Oras:lul
  • Oras:lul

TraceKira, las' tata ca e mai bine asa.... Daca ajungeai la ea si soc soc soc...trebuia sa pui mana pe clanta ( de la usa, bre! ) si acum stateai cu frica-n san ca ai "luat" ceva? E mai bine ca nu ai dat de ea sau, ma rog, ea de tine. Te ai plimbat cu metroul. Ai vorbit si la telefon cu o fata de sexul feminin. Ai ajuns acasa la caldurica sub plapumica unde faci o labuta..., te facusi si de ras. Spor la pus de faianta, indiferent ca o pui in Romania, Germania sau sub plapumica.

 

Eu unul nu m-am facut de ras. Daca puneam mana pe clanta si luam ceva era treaba mea. Nu e nevoie sa mi porti tu de grija. E treaba mea ce fac , iar postarea ta nu aduce nimic util pe acest thread, doar un misto ieftin de 2 bani care cel mult ma face sa zabesc un pic compatimitor.

Link spre comentariu
  • Oras:Milky Way Galaxy-Solar System-Earth-Europe
  • Oras:Milky Way Galaxy-Solar System-Earth-Europe

Monica n-a "sunat " niciodata a mahalagioaica pin telefon....mai ales cand vorbeste cu clientii. Si am auzit-o si ragusita, si la nervi (pe altii  :blushing2 ), si obosita, dar tot nu aduce cu descrierea ta...Acum exista o mica posibilitate sa fi raspuns alt cineva. Daca s-au intamplat "chestii" pe acolo s-ar putea sa fi chemat pe cineva sa stea in locatie.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

Mai pulica, cred ca ai gresit statia de metrou cand te -ai dus la moldoveanca.

Nu ti se pare ca esti cam arogant pt ' valoarea ' ta? Pisic, baga o manea !

Pai vezi ce ai scris mai sus...." Ma duc sa o fut pe prietena lui Ventrino " Mai facem si noi caterinca, dar nici chiar asa.

 

Ps se prind si fetele astea de la telefon cand mai suna cate un maimutoi, si elegant sau nu, anuleaza programarea. Cunoscand niste exemplare de pe aici eu unul nu le condamn !

 

Tracekira, spor la faianta!

Link spre comentariu
  • Oras:lul
  • Oras:lul

Mai pulica, cred ca ai gresit statia de metrou cand te -ai dus la moldoveanca.

Nu ti se pare ca esti cam arogant pt ' valoarea ' ta? Pisic, baga o manea !

Pai vezi ce ai scris mai sus...." Ma duc sa o fut pe prietena lui Ventrino " Mai facem si noi caterinca, dar nici chiar asa.

 

Ps se prind si fetele astea de la telefon cand mai suna cate un maimutoi, si elegant sau nu, anuleaza programarea. Cunoscand niste exemplare de pe aici eu unul nu le condamn !

 

Tracekira, spor la faianta!

 

Mi a zis ca e Timpuri Noi , langa Nerva Traian ceea ce a confirmat un coleg care a fost la ea.Si cu pulica sa te adresei prieteni tale nu mie :) . De ce sunt arogant  ? pentru ca am cerut sa mi se respete programarea?

Caterinca aia a fost e prost gust recunosc :),

In legatura cu maimutoii, daca te oboseai sa citest postul meu ai fi aflat ca a raspuns cand era deja prea tarziu sa fi ajuns la ea la 17:30 ( ca sa ti explic pe masura Iq -ului tau adica nu si a facut nici o parere despre mine de la telefon altfel mi ar fi zis de la ora 15:00 cand am sunat- o ca nu e libera)

Link spre comentariu
  • Oras:paris
  • Oras:paris

Mi a zis ca e Timpuri Noi , langa Nerva Traian ceea ce a confirmat un coleg care a fost la ea.Si cu pulica sa te adresei prieteni tale nu mie :) . De ce sunt arogant  ? pentru ca am cerut sa mi se respete programarea?

Caterinca aia a fost e prost gust recunosc :),

In legatura cu maimutoii, daca te oboseai sa citest postul meu ai fi aflat ca a raspuns cand era deja prea tarziu sa fi ajuns la ea la 17:30 ( ca sa ti explic pe masura Iq -ului tau adica nu si a facut nici o parere despre mine de la telefon altfel mi ar fi zis de la ora 15:00 cand am sunat- o ca nu e libera)

 

e ok, mai bine te faci de cacat aici, pe forum, decat sa ne faci pe toti de cacat in germania, desi... teama mi-e ca te descurci pe ambele fronturi

Link spre comentariu

Mai băieți lăsați bălăcăreala asta si nu mai poluati topicul fetei cu toate frustrările voastre. Am încetat de mult sa mai scriu recenzii pentru ca nu ma mai regăsesc in spiritul actual al forumului. Au apărut tot felul de insi dubioși cu lipsa de caracter si educație care n-au ce face toată ziulica decit sa se înjure si sa se ameninte. Ce este mai trist ca nici moderatorii nu țin situația in friu. Păcat

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna seara dragii mei,

In preajma sarbatorilor de iarna cand toti oamenii incearca sa fie mai buni si cauta sa daruiasca cat mai multa dragoste, vreau sa va urez si eu un an nou cat mai bun alaturi de cei pe care ii iubiti.

 

Sa aveti pace, liniste in suflet si multa sanatate.

                 CRACIUN FERICIT!!!!

 

post-92461-0-00936000-1387914892_thumb.jpg

 

    

 

 

Cand am deschis geamul sa aerisesc nu mare mi-a fost uimirea cand am vazut ce mi-a adus mosul(mai bine se abtinea): ,

post-92461-0-98343800-1387915342_thumb.jpg

 

 

Ghici ciuperca cine-i??

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Like 2
Link spre comentariu

Craciun Fericit si tie moldoveanco!!! Sa ai har dumnezeiesc, acolo unde iti doresti tu mai mult si sa reusesti sa iti vezi visul indeplinit. Multa liniste in sufletul tau marinimos, sanatate din belsug, spor in tot ce faci si nu in ultimul rand mult(e) love(le).

 

Cu drag,

Vulpoiul Ventrino

Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti sect 6
  • Oras:Bucuresti sect 6

Eu cred ca domnului cu faianta i-a raspuns rebela la telefon. Nu ca ar fi artagoasa dar are accent de moldoveanca si urmareste cu interes acest topic. ;)

cit de amuzant esti ...pe bune acum de ce as rasp eu? nu draga am vizitato pe Monica de 2 ori dar nu i-am rasp la tel  :no2 si ea va poate confirma...

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...