Sari la conținut

Monica Moldoveanca 0724476598 fost 0763298796


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

O scurta recenzie. 

 

Citind cele scrise aici, luni am sunat pentru  o programare. Am reusit sa dau relativ repede de ea, dupa doar cateva incercari.

Am stabilit pentru astazi intalnirea.

Locatia: Alba Iulia in blocul cu Cec bank. Din ce am inteles, nu mai ramane acolo, nu este o locatie tocmai ok, lucru observat si de mine de altfel. Desul de murdar si de nengrijit, lipsa de interes din partea proprietarului. Mi-a spus ca m-a primit doar pt ca eram un client vechi de al ei. In concluzie, maine cred ca o veti gasi la alta adresa.

 

Ce este schimbat la ea, caci multi si-au pus aceasta intrebare. In primul rand atitudinea. Este mult mai bine-dispusa si mai vesela, ceva s-a schimbat si se reflecata si in felul ei de a fi. Mi-a placut tare mult starea ei de spirit care m-a facut sa uit de grijile cotidiene. Pe langa acest aspect mi-a placut si m-a impresionat felul in care m-a asteptat imbracata,

intr-o rochie rosie mulata, extrem de scurta, cu ciorapi cu banda negri, iar in picioare niste tocuri rosii, ce ii puneau in evidenta fundul bombat de brazilianca. Chiloteii minusculi si acestia in contrast cu tinuta de culoare neagra m-au facut sa o privesc cu pofta.

Nu va mai spun felul in care era machiata, pfffff, puteam sa jur ca era pregatita sa iesim in oras, sa luam o cina romantica la un restaurant de lux, dar nu moldoveanca era pregatita pentru altceva. Cu un ruj rosu aprins, parul desfacut si usor ondulat, pometii plini si rotunzi, ce erau evidentiati de nuanta fondului de ten m-au facut sa o sorb din priviri si sa imi doresc sa o posed animalic.

 

Am dezbracat-o cat de repede am putut, dupa ce am revenit de la dus si am inceput sa o sarut frenetic pe tot corpul, dupa care mi-am bagat botul la savarina. Am supt-o si am lins-o pana am inceput sa simt si sa ii gust din substanta ce din pizda i se scurgea si prelingea pe a mea barba. Apoi, dorind sa nu o las sa se raceasca am intrat in ea cu mult simt de raspundere. Ce mai partida, treaba a mers ca unsa. Dupa aceea, caci nu mi-a facut oral la inceput, dupa ce ne-am destrabalat in mai multe pozitii, am scos prezervativul si am rugat-o sa mi-o suga cum stie ea mai bine. Ce a urmat a fost de vis. A supt-o minute bune pana cand nu am mai rezista si mi-a dat drumul la ea in gura.

 

 

Locatie: Irelevant.

Aspect fizic: pentru mine este de 10, chiar si fara silicoane.

Igiena personala: 10

GFE: 10

Sex oral: 9,5

Sex normal: 10

 

Cu respect,

MyR

  • Like 12
Link spre comentariu
  • Oras:in cer
  • Oras:in cer

Monica, ai inceput activitatea?

Daca nu, cand incepi?

Ba esti nebun? tocmai tu,asta de te anunta Monica cu cateva luni in urma de activitatea ei,tocmai tu nu stii ce,cum si cand incepe? da-mi-as palme sa-mi dau :slap2 :slap2 :laugh2

 

Salutare,

Confirm si eu daca mai era nevoie ca Monica mi-a spus cu multe luni in urma ca in postul pastelui va face pauza.

Te pupam Moni si te asteptam.

Sa ai un paste fericit.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Whiskey Dick Mountain
  • Oras:Whiskey Dick Mountain

Prietena mea are multe poze pe acest forum. 

 

Cat despre aceasta domnisoara, pot spune ca recenziile, foarte multe la numar si cu note mari, creeaza un echilibru si substituie absenta pozelor.

 

Iubita mea nu are atatea recenzii, insa si ea completeaza prin notele de 10 primite de la comisia artistica de joi seara.

Link spre comentariu
Reputație: 1366
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Citind topicul Monicai constat ca nu mai prea exista recenzii, ca nu se face decat apologia labei cu sau fara servetel, ca fata nu mai presteaza de mult, a trecut si postul pastelui, a trecut si pastele cailor, asteptam sa  treaca si  pastele masii? Nu mai raspunde nici la telefon,nici la PM,nici la SMS,pentru ce mai este tinut acest topic la TOP?De dragul faimei de altadata?Atunci propun sa o includem aici si pe Elena Ceausescu, ca ce o mai futea tovarasu Bobu si intregul Comitet Central......

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Citind topicul Monicai constat ca nu mai prea exista recenzii, ca nu se face decat apologia labei cu sau fara servetel, ca fata nu mai presteaza de mult, a trecut si postul pastelui, a trecut si pastele cailor, asteptam sa  treaca si  pastele masii? Nu mai raspunde nici la telefon,nici la PM,nici la SMS,pentru ce mai este tinut acest topic la TOP?De dragul faimei de altadata?Atunci propun sa o includem aici si pe Elena Ceausescu, ca ce o mai futea tovarasu Bobu si intregul Comitet Central......

Cum sa mai raspunda? Nu ai auzit? Cica a fost kilarita de unu in Italia, un italian nebun, a tras-o in teapa si a legat o de o bariera sub un pod. Azi dimineata l-au prins pe psihopat si se pare ca era serial-killer. Ma tem a a fost ea... :laugh2

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:b
  • Oras:b

Cum sa mai raspunda? Nu ai auzit? Cica a fost kilarita de unu in Italia, un italian nebun, a tras-o in teapa si a legat o de o bariera sub un pod. Azi dimineata l-au prins pe psihopat si se pare ca era serial-killer. Ma tem a a fost ea... :laugh2

mare dobitoc esti.

cred ca unul dintre cei mai mari de pe forum.

si sunt multi.

asta e subiect de gluma, handicapatule?

 

http://d24w6bsrhbeh9d.cloudfront.net/photo/ajrjYZp_460s.jpg

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

mare dobitoc esti.

cred ca unul dintre cei mai mari de pe forum.

si sunt multi.

asta e subiect de gluma, handicapatule?

 

Poti sa o mai spui de 100 ori, idiotul nu va intelege niciodata cat este de idiot. Nici cretinul. Nici psihopatul. Nici imbecilul.....nici Feliciano, "el grande retardato"  :no2

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Probabil ar mai trebui triati din useri si banati cei cu creerul amputat.

In orice caz asemenea specimene trebuiesc castrate sa nu se multiplice.

 

Fira-ti ai naibi de euglene verzi si parameci.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...