Sari la conținut

Buna sunt Nicolle si sunt noua in oras !❤️0740503970


Postări Recomandate

  • Oras:La ciresica
  • Oras:La ciresica
Acum 3 minute, Serenisimul a spus:

Te am sunat si nimic.. spui ca esti dispo..unde ? Ca nici vreme de plaja nu este ..

Depinde ce numar ,pentru ca nu l mai am pe acela ce apare la inceputul discutiilor. Odata ce postez aici,chiar sunt disponibila. 🥰o sa ti las numarul si ma poti suna oricand doresti! 💋 +40720776620

Link spre comentariu
  • pisicuts a schimbat titlul în Buna sunt Nicolle si sunt noua in oras !❤️0720776620
  • pisicuts a schimbat titlul în Buna sunt Nicolle si sunt noua in oras !❤️0740503970
  • Membru Premium
  • Oras:Suli-na
  • Oras:Suli-na
Acum 47 minute, Nicolle19 a spus:

Depinde ce numar ,pentru ca nu l mai am pe acela ce apare la inceputul discutiilor. Odata ce postez aici,chiar sunt disponibila. 🥰o sa ti las numarul si ma poti suna oricand doresti! 💋 +40720776620

Buna sunt Nicolle si sunt noua in oras !❤️0720776620

 

Din titlu!

Link spre comentariu
Vizitator nicieu
Reputație: 0
Acum 14 minute, haloowen a spus:

Buna sunt Nicolle si sunt noua in oras !❤️0720776620

 

Din titlu!

boss, am dat eu raport sa i se schimbe numarul din titlu, ca il avea pe cel vechi! 

Link spre comentariu
Vizitator nicieu
Reputație: 0

@Melissa.19 posteaza aici draguta, si ar fi corect sa-ti ceri niste scuze ca ai "omis" sa specifici din prima ca esti Nicolle... topicul acela sigur va fi inchis, asa e cel mai corect. 

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta-ciresica
  • Oras:Constanta-ciresica
Acum 1 minut, nicieu a spus:

@Melissa.19 posteaza aici draguta, si ar fi corect sa-ti ceri niste scuze ca ai "omis" sa specifici din prima ca esti Nicolle... topicul acela sigur va fi inchis, asa e cel mai corect. 

Gata , s a rezolvat. Daca se poate inchide celalalt, este ok! ❤️☺️Sa stii ca m ai suparat putin prin modul in care m ai abordat,dar ,sunt convinsa ca o sa ne intelegem mai ales daca o sa avem ocazia sa ne cunoastem! ☺️

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator nicieu
Reputație: 0
Acum 1 minut, Melissa.19 a spus:

Gata , s a rezolvat. Daca se poate inchide celalalt, este ok! ❤️☺️Sa stii ca m ai suparat putin prin modul in care m ai abordat,dar ,sunt convinsa ca o sa ne intelegem mai ales daca o sa avem ocazia sa ne cunoastem! ☺️

Eu te-am abordat destul de corect fara a te jigni in vreun fel! Tu ai dat minus! Voi trece cu vederea acest lucru si inca astept sa-ti ceri scuze public utilizatorilor ca ai omis sa spui cine esti! Asa e cel mai corect. Si reiterez, nu am vazut sa te fi jignit cineva! Ori nu intelegi acest termen si il folosesti in necunostinta de cauza!

Link spre comentariu
Vizitator nicieu
Reputație: 0
Acum 4 minute, Melissa.19 a spus:

Gata , s a rezolvat. Daca se poate inchide celalalt, este ok! ❤️☺️Sa stii ca m ai suparat putin prin modul in care m ai abordat,dar ,sunt convinsa ca o sa ne intelegem mai ales daca o sa avem ocazia sa ne cunoastem! ☺️

Ai spus ca ti-am vorbit urat, sau asa ai lasat sa se inteleaga! Si eu m-am suparat ca ai uitat sa specifici frumos ca ai mai avut cont pe forum si ca nu iti mai gasesti topicul, dar nu te-am minusat!🤣

Link spre comentariu
Vizitator nicieu
Reputație: 0
Acum 1 oră, nacho123 a spus:

Melissa poza asta daca nu ma insel o avea si nicolle care vad ca nu mai are anunt.. si semanati la corp si tatuajul de pe coasta..

Multumita tie am aflat si noi pe forum ca fata nu era asa de noua cum e in anunt! Gracias! 😁

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta-ciresica
  • Oras:Constanta-ciresica
Acum 2 minute, nicieu a spus:

Multumita tie am aflat si noi pe forum ca fata nu era asa de noua cum e in anunt! Gracias! 😁

Daca stau si ma gandesc si anul trecut vreo 2 saptamani am ramas aici, apoi am mai venit odata vreo saptamana , si acum. Adica noua nu sunt, dar nici nu ma cunoasteti atat incat sa va dati cu parerea . Sincer ! 

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta-ciresica
  • Oras:Constanta-ciresica
Acum 9 minute, nicieu a spus:

Ai spus ca ti-am vorbit urat, sau asa ai lasat sa se inteleaga! Si eu m-am suparat ca ai uitat sa specifici frumos ca ai mai avut cont pe forum si ca nu iti mai gasesti topicul, dar nu te-am minusat!🤣

Am inteles acum. Scuzele mele pentru toata lumea ! ☺️

Link spre comentariu
Vizitator nicieu
Reputație: 0
Chiar acum, Melissa.19 a spus:

Daca stau si ma gandesc si anul trecut vreo 2 saptamani am ramas aici, apoi am mai venit odata vreo saptamana , si acum. Adica noua nu sunt, dar nici nu ma cunoasteti atat incat sa va dati cu parerea . Sincer ! 

Fata draga, tu ori nu intelegi, ori nu pricepi! Nu si-a dat nimeni cu parerea despre persoana ta, cu atat mai putin eu... eu doar am vrut sa fie unite topicele sa nu sam sa cautam (cei interesati) informatiile despre tine, oricum te-ai numi, tot tu esti.

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta-ciresica
  • Oras:Constanta-ciresica
Acum 2 minute, nicieu a spus:

Fata draga, tu ori nu intelegi, ori nu pricepi! Nu si-a dat nimeni cu parerea despre persoana ta, cu atat mai putin eu... eu doar am vrut sa fie unite topicele sa nu sam sa cautam (cei interesati) informatiile despre tine, oricum te-ai numi, tot tu esti.

Ai dreptate si tu. Si acum eu cum fac sa mi apara acelasi numar de telefon si aici? 

Link spre comentariu
5 minutes ago, Melissa.19 said:

Daca stau si ma gandesc si anul trecut vreo 2 saptamani am ramas aici, apoi am mai venit odata vreo saptamana , si acum. Adica noua nu sunt, dar nici nu ma cunoasteti atat incat sa va dati cu parerea . Sincer ! 

Muahahahaha, o cam lalai, când tocmai ai fost prinsa cu ocaua mica. Eu te-as sfătui, sa pleci capul asa un pic. Și sa încerci sa o iei de la capăt, ca tot ai făcut un an de prezenta pe site. Și asa mai sint vreo doua zile și începe augustul. 

Dar ce știu eu. 🤣🤣

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta-ciresica
  • Oras:Constanta-ciresica
Acum 2 minute, g2br13l a spus:

Muahahahaha, o cam lalai, când tocmai ai fost prinsa cu ocaua mica. Eu te-as sfătui, sa pleci capul asa un pic. Și sa încerci sa o iei de la capăt, ca tot ai făcut un an de prezenta pe site. Și asa mai sint vreo doua zile și începe augustul. 

Dar ce știu eu. 🤣🤣

Bine...

Link spre comentariu
Vizitator nicieu
Reputație: 0
Acum 15 minute, Melissa.19 a spus:

Ai dreptate si tu. Si acum eu cum fac sa mi apara acelasi numar de telefon si aici? 

Nu-ti fa probleme, eu am dat raport deja si la topicul nou si aici... ala ar trebui sa se blocheze zi pe asta ar trebui modificat numarul din anunt, eventual tot titlul, ca esti Melissa acum 🤣

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta-ciresica
  • Oras:Constanta-ciresica
1 oră în urmă, nicieu a spus:

Nu-ti fa probleme, eu am dat raport deja si la topicul nou si aici... ala ar trebui sa se blocheze zi pe asta ar trebui modificat numarul din anunt, eventual tot titlul, ca esti Melissa acum 🤣

Merge si asa , mersi mult! 

Link spre comentariu
Vizitator nicieu
Reputație: 0
Acum 10 minute, Melissa.19 a spus:

Merge si asa , mersi mult! 

Fii mai maleabila ca nu are nimeni nimic cu tine! Singura chestie neplacuta e minciuna, dar nu te-a acuzat nimeni de asa ceva, nicieu! Doar ai omis, las-o asa cum a picat si iata ca deja numarul a fost updatat!

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta-ciresica
  • Oras:Constanta-ciresica
Chiar acum, nicieu a spus:

Fii mai maleabila ca nu are nimeni nimic cu tine! Singura chestie neplacuta e minciuna, dar nu te-a acuzat nimeni de asa ceva, nicieu! Doar ai omis, las-o asa cum a picat si iata ca deja numarul a fost updatat!

Am observat . ❤️Te pupic! 

Link spre comentariu

Vizitator nicieu
Reputație: 0
Acum 11 minute, Melissa.19 a spus:

Am observat . ❤️Te pupic! 

Acum ma pupi, mai devreme aruncai cu parul dupa mine 🤣 dracu mai intelege femeile astea! Nu stiti niciodata ce vreti! 🤣

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 4 guests

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...