Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:IN TARA MINUNILOR
  • Oras:IN TARA MINUNILOR

Ma dispera PSICUTS..ma facut VERDE fara sa cer acest lucru...asta stiti ce inseamna??...........va las sa trageti voi concluziile...EU sunt o persoana deschisa nu ma ascund..pozele sunt ale mele...numele real..si  nu am pus poze sa ma vada careva sa ma futa...am un motiv bine intemeiat.. din cauza asta le-am pus....(SA MA VADA O PERSOANA  FOARTE SPECIALA SECRET).. mai vreau sa spun ca PISICUTS este un barbat pervers  si bolnav mintal..TE VOI DISTRUGE PISICUTS jur pe LARISA..

Link spre comentariu
  • Oras:Catania
  • Oras:Catania

Pe mine ma dispera limbajul asta mizerabil din partea unora. In tara asta chiar nu se mai poate vorbi frumos ? Chiar vi se pare mai usor sa provocati si sa instigati la scandaluri ?

 

@Stefa13, chiar simti nevoia sa fi vazuta de o persoana speciala pe un asemenea site ? Sunt atatea locuri unde poti (re)intalni persoane speciale.. No offence dar asta mi se pare cel mai corect... 

 

mai vreau sa spun ca PISICUTS este un barbat pervers  si bolnav mintal..TE VOI DISTRUGE PISICUTS jur pe LARISA..

 

Mi-am adus aminte de o replica din lectura "Sobieski si romanii"

 

"Du raspuns Mariei sale, ca laude si ingroziri d-astea am tot auzit si nu ne-am spariet... Mai bine Maria sa si-ar cauta de drum si ar da pace unor oameni care nu i-au facut nimica"

 

N-a reusit el, Michael Jackson, sa schimbe mentalitatea oamenilor in bine, crezi ca poti tu sa-i schimbi mentalitatea lu' nea Pisicu' ?

Link spre comentariu

Ma dispera PSICUTS..ma facut VERDE fara sa cer acest lucru...asta stiti ce inseamna??...........va las sa trageti voi concluziile...EU sunt o persoana deschisa nu ma ascund..pozele sunt ale mele...numele real..si  nu am pus poze sa ma vada careva sa ma futa...am un motiv bine intemeiat.. din cauza asta le-am pus....(SA MA VADA O PERSOANA  FOARTE SPECIALA SECRET).. mai vreau sa spun ca PISICUTS este un barbat pervers  si bolnav mintal..TE VOI DISTRUGE PISICUTS jur pe LARISA..

 

  Sa nu spui ca pentru mine le pusei :D 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:IN TARA MINUNILOR
  • Oras:IN TARA MINUNILOR

  Sa nu spui ca pentru mine le pusei :D

vaaaaaai da ce tarziu  ti-ai dat seama :boob ..chiar ptr tine..te-ai binoclat..la poze acum poti dormi linistit... cand mai vrei o poza trim PM .paaaaaaa

Link spre comentariu
  • Oras:in gura randunicai
  • Oras:in gura randunicai

Ma dispera PSICUTS..ma facut VERDE fara sa cer acest lucru...asta stiti ce inseamna??...........va las sa trageti voi concluziile...EU sunt o persoana deschisa nu ma ascund..pozele sunt ale mele...numele real..si  nu am pus poze sa ma vada careva sa ma futa...am un motiv bine intemeiat.. din cauza asta le-am pus....(SA MA VADA O PERSOANA  FOARTE SPECIALA SECRET).. mai vreau sa spun ca PISICUTS este un barbat pervers  si bolnav mintal..TE VOI DISTRUGE PISICUTS jur pe LARISA..

inseamna ca esti un ANALfabet

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...