Sari la conținut

Adela 0720795869 Fata e bini di tat


Postări Recomandate

Nenea Picon nu accept decit sfaturile mele,fac ce vreau eu,nu tin cont de parerea nimanui,nu imi esti vreun amic,coleg,ruda sau mai stiu eu ca sa tin cont de vreun sfat al tau.Merg la ce fata vreau,scriu recenzii cui vreau,nu fac rau nimanui.Eu zic ca ar trebuii sa mai incetezi in a mai da sfaturi si a corecta.Cel putin la mine.Te rog daca te poti abtine ar fi bine.Daca nu e treaba dumitale.Dar,daca esti un domn ceea ce si cred ar fi bine sa incetezi.Te am salutat si o zi linistita la serviciu.

Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Nenea Picon nu accept decit sfaturile mele,fac ce vreau eu,nu tin cont de parerea nimanui,nu imi esti vreun amic,coleg,ruda sau mai stiu eu ca sa tin cont de vreun sfat al tau.Merg la ce fata vreau,scriu recenzii cui vreau,nu fac rau nimanui.Eu zic ca ar trebuii sa mai incetezi in a mai da sfaturi si a corecta.Cel putin la mine.Te rog daca te poti abtine ar fi bine.Daca nu e treaba dumitale.Dar,daca esti un domn ceea ce si cred ar fi bine sa incetezi.Te am salutat si o zi linistita la serviciu.

Nu ți-am dat sfaturi, ți-am indicat doar că pentru a fi bine înțeles de către noi, cei cărora te adresezi, ar fi bine să pui un pic mâna pe carte, dacă tot spui că ne respecți. Cât despre lingerismele tale continue, ti-am zis că cel mai mult ei îi dăunează. Dacă tot ești așa de aprins, fă-i nene declarații în privat, scutește-ne pe noi de leșinăturile astea.

Am tot încercat să te iau mai pe după piersic, mai în glumă, mai în serios, să nu te simți ofensat, dat văd că ți-o ceri.

Cu scuzele de rigoare...

Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Nene vad ca,chiar nu incetezi dar chiar nu incetezi esti incredibil.Chiar nu te poti abtine? Dar chiar te crezi prea destept? Te rog sa incetezi odata.Eu unul am pus punct.Tu poti?

Încetez când vreau eu. Clar?

Hai, alergare plăcută!

Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Am observant ca all_star mereu ne spune ce face si ce nu face Adela.Stai tu la curul ei sa vezi ce presteaza? Cam pute a hamsie,sincer

Nu cred. El e obiectiv, îi acuză pe alții de interese. 

Link spre comentariu
Vizitator all_star
Reputație: 0

cum poti tu afirma cu certitudine ca n-o suge fara prezervativ(unora)?

Nu stiu sigur ce face cu ceilalti dar eu am fost la ea anul trecut de 2 ori si niciodata nu mi-a supto fara prezervativ !!!

Link spre comentariu
Vizitator all_star
Reputație: 0

Ai picat de :blushing2

Eu am avut parte de oral neprotejat, atunci când am avut plăcerea să o vizitez.

Poate ca tu ai fost la ea mai demult, in perioada cand inca oferea oralul neprotejat !!!

Link spre comentariu
Vizitator all_star
Reputație: 0

dupa ce si-a pus silicoane a facut schimbarea?

Ambele intalniri cu ea au fost in august, la scurt timp dupa ce-a revenit din concediul de odihna. Nu stiu cand a facut schimbarea serviciilor. Intreab-o, doar ea te poate lamuri cu exactitate. Dar pana la urma n-are mare importanta cand a facut schimbarea, importante sunt serviciile pe care le ofera acum !!!

Link spre comentariu

Ambele intalniri cu ea au fost in august, la scurt timp dupa ce-a revenit din concediul de odihna. Nu stiu cand a facut schimbarea serviciilor. Intreab-o, doar ea te poate lamuri cu exactitate. Dar pana la urma n-are mare importanta cand a facut schimbarea, importante sunt serviciile pe care le ofera acum !!!

 

corect

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...