Sari la conținut

Delia!!


Postări Recomandate

  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Topicul ei de pe Targoviste contine tot felul de discutii mai mult sau mai putin normale, asa ca am renuntat la lectura si am apelat la un user de incredere, cerandu-i sa-mi spuna daca merita sau nu. Omul a spus da si ii multumesc pe aceasta cale. :)

 

Stabilit programarea la numarul 0735415565, a si respectat-o, aceasta fiind prima bila alba pentru domnisoara in cauza. Ma deplasez pe Republicii, langa Mega Image, ma pofteste inauntru. Este o prezenta destul de ok la prima vedere, vorbareata si amabila. Avem si note:

 

Apartament: 9. Pat ok, destul de curat, potrivit pentru activitati de genul.

 

Aspect domnisoara: 8.5. Subtirica, sani micuti, fundulet numai bun, kg cat trebuie, bruneta, igiena foarte buna.

 

ON: 9.5. Treaba executata foarte bine, umed, lins, supt tot ce trebuie.

 

NP: 9. Participa la actiune, vrea sa te simti bine.

 

Atitudine: 10. Maxim de sociabila, mai face cate o gluma, intra bine in rol, stie cam ce asteptari au cei care viziteaza aceste fete si actioneaza in consecinta. Pentru ca este vorbareata si are ceva experienta, as fi de parere sa organizeze niste cursuri de formare profesionala cu anumite maimute esuate care incearca si ele sa practice meseria asta, fara succes, din pacate. :)

 

Tarif: 150 lei pentru o finalizare, am plecat foarte multumit de la ea si cu ganduri de revenire, asa ca merita banii.

 

Sper sa fie si pentru ea ok la noi si sa-si faca un obicei din a veni la Ploiesti.

 

Sanatate si virtute!

  • Like 12
Link spre comentariu

Au fost discutii controversate dupa ce i-am deschis eu topic pe Targoviste. Este exact asa cum am prezentat-o: draguta, sociabia, si servicii foarte bune. Acum, mai bine ca atunci. Cand am avut timp am vizitat-o si de doua sau trei ori intr-un sejur. Ultima data nu am reusit. Te pup Delia!

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...