Sari la conținut

Bety20 0729277307


Postări Recomandate

  • Oras:Alep
  • Oras:Alep

     I-am făcut o vizită pentru o finalizare, i-am plătit 200 lei. 

     Fata este îngrijită, are corp frumos, are o pizdă foarte frumoasă din punctul meu de vedere, data viitoare mă duc la ea decis dă-i dau limbi 😄. În afară de sex mi-a oferit un pahar cu apă și ceva sărutări ușoare pe gură plăcute.

     Notele ar fi:

oral: 9 (cu lins coaie și cu finalizare COF ... moment așteptat de mine cu nerăbdare, de ea cu ceva emoții, probabil; mi-a plăcut)

normal: 8 

     Având în vedere că oferă multe și chiar GFE, pe care eu îl caut, Bety e de revizitat,

  :wavey:

  • Like 4
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
La 21.09.2022 la 8:26, bebe2014 a spus:

Bun așa 

Păi,  lasă și tu o recenzie corespunzătoare 

AI fost capabil să scrii romane fără sfârșit pe celelalte topice,  și aici , când e cazul de scris,  pe bune,  ceva concludent,  scrii 3 rânduri?

Așa procedează un fost component de lot olimpic ? Mă aștept la puțin mai multă implicare din partea ta 

Scuze că nu am răspuns atunci dar am vrut să mă conving că este exact ce îmi place mie.Intr o lună am fost de opt ori și spun acum: este exact ce îmi place și cum îmi place mie și mi am făcut abonament.Si da:are cei mai frumoși sâni pe care i am văzut în ultimii ani și este dulce și prietenoasă cum rar am întâlnit.Recomand.

  • Like 2
  • Minus 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucale
  • Oras:Bucale
On 10/20/2022 at 7:35 PM, rafa121 said:

   

oral: 9 (cu lins coaie și cu finalizare COF ... moment așteptat de mine cu nerăbdare, de ea cu ceva emoții, probabil; mi-a plăcut)

  :wavey:

Hmmm🤔🤔da...de cand are COF in meniu???sau am ramas eu in urma!!?🤪

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
5 minutes ago, only-me said:

Hmmm🤔🤔da...de cand are COF in meniu???sau am ramas eu in urma!!?🤪

 

On 11/15/2021 at 11:31 AM, bety20 said:

         Serviciile mele sunt:

-Sex normal protejat 

- oral protejat /neprotejat în funcție de igiena 

-69 

-Annilingus , cunnilingus 

- Cim ,COF

-sex între sâni 

-Gfe

-fk

Prețuri

-200 fin 

-300 fin 

Locatie : Bvd Unirii 6 (Aproape de Casa Poporului)

De aproape un an.

Anul trecut cand a schimbat Beti meniul, eram la Timisoara si instant m-am programat la ea pentru urmatoarea zi la prima ora, iar in acea noapte, cu bolidul meu eco, am facut 6 ore de la Timisoara la Bucuresti.

Am fost acum o saptamana la Beti si am remarcat ca i s-au marit putin sani, chiar am avut o discutie pe aceasta tema.

Recenzie numai fac, am peste 50 de vizite la ea si am de gand sa ii mai fac vreo 50.

  • Like 1
  • Mersi 1
  • Haha 1
Link spre comentariu

  • Oras:Bucale
  • Oras:Bucale
13 minutes ago, cassis said:

 

De aproape un an.

Anul trecut cand a schimbat Beti meniul, eram la Timisoara si instant m-am programat la ea pentru urmatoarea zi la prima ora, iar in acea noapte, cu bolidul meu eco, am facut 6 ore de la Timisoara la Bucuresti.

Am fost acum o saptamana la Beti si am remarcat ca i s-au marit putin sani, chiar am avut o discutie pe aceasta tema.

Recenzie numai fac, am peste 50 de vizite la ea si am de gand sa ii mai fac vreo 50.

🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️vai de plm...am imbatranit sau nu mai dau atentie la detalii!!🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️.

Zi buna!!

  • Haha 4
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 3 guests

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...