Sari la conținut

Maya 0762911277


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Pff...nu prea ma pricep eu sa fac recenzii si sa fac refac filmul actiunii deci nu va asteptati la prea multe.

Nici nu o faceam dar merita :) Am fost ieri dupa amiaza la Maya - no comment! pe langa fundul ala jmeker e si frumoasa.

pozitii. :doggystyle  :69  :atm  :hug1  :sexanal .. plus fermecata oglinda si privirea ei obraznica  :clapp

Note : ( mai bine ca Nadia la Montreal ;)) )

 

Atitudine: 20. ( pe langa altele , din cat am discutat am vazut ca pe Maya o duce si capul , smartgirl )

Locatie : 10.

Oral :      10.

Normal:  10.

Anal :      20.

Cadou : 150 ron / 1 fin.

 

O mai vizitez saptamana asta din nou ca nu m-am bucurat destul. Daca ma asteapta si in rochita neagra aia care a imbracat-o cand am plecat( gen bussines ) deja ma gandesc :D

 

P.S. "Maya : un numar de anal face cat 4 de normal la mine". deci ii place sexul anal maxim. 

 

 

RECOMAND +++++++ sau nu , lasati-ma doar pe mine :))

  • Like 7
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti-Periferie
  • Oras:Bucuresti-Periferie

Atitudine: 20. ( pe langa altele , din cat am discutat am vazut ca pe Maya o duce si capul , smartgirl )

 

Subscriu :)))))

 

 

RECOMAND +++++++ sau nu , lasati-ma doar pe mine :))

 

Tocmai voiam sa-i fac o vizita cand am auzit ca-i desteapta si face treaba buna,dar daca zici sa te lasam doar pe tine, asta este, nu mai merg, fute-o doar tu :(

Link spre comentariu
  • Telefon: 0762911277
  • Oras:BULEVARDUL UNIRII
  • Telefon: 0762911277
  • Oras:BULEVARDUL UNIRII

Eu fac doar ce stiu,adica incerc sa satisfac toate fanteziile voastre,ma bucur ca reusesc ,va pup dulce

Link spre comentariu
  • Telefon: 0762911277
  • Oras:BULEVARDUL UNIRII
  • Telefon: 0762911277
  • Oras:BULEVARDUL UNIRII

Singura problema aici pe forum este urmatoarea,ca vb despre mine persoane care nu au avut placerea sa ma cunoasca si se dau cu parerea,unul dintre ei este chiar oly,nu mai are rost sa vb ca imi fac nervi degeaba.Nu sunt eu super femeie,nu sunt eu perfecta insa cine vrea sa vina la mine vine ,cine nu poate sta acasa linistit

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator Eutuel123
Reputație: 0

Ce este aceea o superfemeie? Ce o poate caracteriza pe o superfemeie?

Considerate o superfemeie, sunteti cateva pe acest forum care duceti acest job la alte niveluri si sunteti putine, nu orice femeie are un psihic atat de bun, un fizic atat de frumos si o gandire atat de corecta incat cand deschide usa in fata unui barbat sa fie cu zambetul pe buze si atunci cand o inchide dupa el sa fie la fel...

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...