Sari la conținut

❣ Rebeca ❣ 0737402172 ❣


Postări Recomandate

Bună frumoșilor! 🥰

De azi începând cu ora 14:00 voi fii disponibilă în Arad pentru câteva zile. 🥰

Momentan locația o voi avea în Aradul Nou pentru câteva ore si dupa revin cu locația unde voi sta restul zilelor 😀 .

Pentru programări și mai multe detalii îmi puteți scrie pe whatsapp pupicei si va aștept la mine .🥰

  • Inimioara 3
Link spre comentariu
  • pisicuts a schimbat titlul în ❣ Rebeca ❣ 0737402172 ❣

Bună seara frumoșilor, de mâine începând cu ora 11:00 voi fii disponibilă în Arad pentru câteva zile. 😋

Programul meu de lucru va fii de la ora 10:00 până la 23:00. 😋

Locația: Aurel Vlaicu ( mai exact putem discuta pe WhatsApp) .😋

 

💌Servicii : 

🌸 Sex oral protejat/ neprotejat (în funcție de ingienă);

🌸 Sex normal DOAR PROTEJAT;

🌸 Sex in diferite poziții ;

🌸 Masaj de relaxare;

🌸 Finalizare orală ( în funcție de ingienă);

🌸 Finalizare corporală;

🌸 French kiss ( în funcție de ingienă și compatibilitate).

🌸 69;

🌸Prostata masaj + 50 lei 

🌸 Finalizare facială + 50 lei (în funcție de ingienă);

🌸 Uro activ + 50 lei 

🌸Sex Anal Protejat + 150 lei ( în funcție de mărime și grosime și vă rog să mă anunțați înainte cu ceva timp dacă doriți acest serviciu.)

 

 💌Prețuri:

🌸 30 de minute ( 1 finalizare) - 200 lei ;

🌸 60 de minute (2 finalizări) - 350 lei.

Pentru programări și mai multe detalii îmi puteți scrie pe WhatsApp la Nr 👉 0737402172 👈

Vă rog să îmi menționați intervalul de timp în care vă pot răspunde. Nu vreau sa creez neplăceri și e cel mai bine pentru ambele părți.

Programările vă rog să le confirmați cu 30 de minute înainte pentru a fi totul ok atât pentru mine cât și pentru voi. În caz contrar o voi anula automat. 

Vă pup și abea aștept să ne re/întâlnim. 💋💋💋

  • Inimioara 3
Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Disponibila
  • Oras:Arad
  • Disponibila

" Ooo, ce veste minunată " (că tot începe sezonul colindelor azi-mâine) 🤣

Te aşteptăm foarte nerăbdători !!!🙈❤️  chiar că ne-ai adus o veste minunată în oraşul nostru pustiu de o vreme... măcar în sufletele noastre să fie soare dacă afară vor fi ploi toată săptămâna🤷🤣

Te pupăm jos Rebe👅🍑 şi cei care încă nu ți-am văzut noile investiții, abia aşteptăm să le vedem cum sar 🙈🤤

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:arad
  • Oras:arad

Am fost zilele trecute la rebeca. O frumusete de fata, mi-a placut f mult felul ei de a fi, tare ştrengarita. Ca si minus a fost putin locatia ca are colega si era sa ma intalnesc cu clientul colegei. In schimb ca si acctiune pt mine a fost de nota 10 pe toate liniile. Saruturi grozave, oral bestial iar la normal te fute de te-ndoaie 😁 ce sa mai... de revenit oricand, iar de recomandat: nu mai stati pe ganduri ca nu stiti ce pierdeti😎

  • Like 3
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Vizitator unsuflet
Reputație: 0
Acum 42 minute, marius bora a spus:

Buna  dimineata  frumoaso  ,  cat  mai  stai  in  Arad  ?  💋

E in Tm de joi. 

Rebekuța, mâncați-aș puța😁, anunță și când pleci, nu doar cand sosești😇!

Link spre comentariu

Hello frumoșilor! 😋

Am revenit la voiiii , la multi ani! 😋

Pentru programări și mai multe detalii îmi puteți scrie pe WhatsApp la Nr din titlu.😋

Am rugămintea de a-mi se confirma cu o ora înainte programare pentru a fi totul ok atât pentru mine cât și pentru voi, în caz contrar se va anula automat. Și să îmi specificați intervalul de timp în care vă pot răspunde.🥰

Locație : Adora Park 🥰

pupicei dulci și vă aștept la mineee pentru întâlniri cat mai frumoase 😘😘😘

  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Degeaba ești disponibilă dacă nu răspunzi la mesaje pe WhatsApp, dacă ești ocupată și nu mai ai loc liber ai putea așa de bun simț să fi răspuns. Mai ales că ți-am precizat căci poti răspunde când poți că nu mă deranjezi, și să îmi fi zis că nu mai ai loc liber la ora la care am vrut să vin la tine sau să îmi fi sugerat la ce ore ai loc liber. Dar na comoditatea e mare și clienți destui...

  • Haha 1
Link spre comentariu
Vizitator unsuflet
Reputație: 0

Fata lucrează la foc continuu, ați citit că hateru a prins-o ieri. Rebe e fată faină, dar e doar una, iar noi mulți. Anul trecut m-am supărat și eu pe ea odată, că tot așa nu prindeam loc, nu răspundea la mesaje etc, dar mi-a trecut. Poate va sta mai mult la noi de data asta, să prindem fiecare o particică din pizdilica ei.

Ps. La cei care au scris că poate să le răspundă oricând, nu are nicio scuză. Daca o prindeti, futeți-o pt asta🤣🤣🤣.

Link spre comentariu
Reputație: 1009
  • Oras:Ardeal Sibiu
  • Oras:Ardeal Sibiu
Acum 29 minute, unsuflet a spus:

Fata lucrează la foc continuu, ați citit că hateru a prins-o ieri. Rebe e fată faină, dar e doar una, iar noi mulți. Anul trecut m-am supărat și eu pe ea odată, că tot așa nu prindeam loc, nu răspundea la mesaje etc, dar mi-a trecut. Poate va sta mai mult la noi de data asta, să prindem fiecare o particică din pizdilica ei.

Ps. La cei care au scris că poate să le răspundă oricând, nu are nicio scuză. Daca o prindeti, futeți-o pt asta🤣🤣🤣.

Dreptate ai 

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Până la urmă am reușit să dau de șmechera asta..

I-am mai trimis odată mesaj și mi-a răspuns..foarte ocupată totuși..chestia e că și destul de frumoasă..

Programarea făcută și m-am prezentat la ea..ne cunoșteam deja de data trecută..mă poftit înăuntru și m-a servit cu un pahar de suc și am stat la povești câteva clipe și după m-am cerut la duș..

De la duș în camera plăcerii unde scumpa asta sa dezlănțuit, ma cuprins cu brațele și ma sărutat, un Kiss de 8 poate și din cauza că am barbă și coborând în jos jucându-se cu mine ,sarutandu-mă peste tot în timp ce cu degetele mă gâdilat pe corp..un GFE de 10 ..glumind și în același timp iubindu-mă exact ca o iubită..

A coborât direct la junior alintându-l și iubindu-l ,un ON bunicel zic 8 ..cerându-i să trecem la 69 poziția mea preferată, o pasarică numa bună de lins parcă îmi părea râu că nu se limba mai lungă să îi gust tot interiorul vaginului..

Nu a trecut mult de atâta lins și în același timp sunt de era să scuipe juniorul..

M-am cerut la următorul nivel adică jos pe prosop și în 69 unde mi-a dat porția de nectar din care am băut bine două guri......am trecut la duș și înapoi în pat..

Montată pelerina ,ce mi-a plăcut tare privirea ei cănd mi-a pus-o cu gura..off ce privire dulce are..

Trecurăm la doghi și dăi bătaie până am obosit și întors în misionar unde 

în final excitat la culme și de auzul gemetelor ei juniorul sa dat bătut strângând-o tare în brațe, și dându-mă jos din pat tremurând și râzând satisfăcut..

Cadoul a fost dat la începutul întâlnirii 

250 o finalizare cu URO..

Rebeca cred că ar trebui să stai măcar vreo trei săptămâni că sigur ți-ar fi plină agenda..

O recomand cu încredere și măcar  o dată să mergeți la ea și nu o să regretați..

  • Like 5
  • Inimioara 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   1 member

×
×
  • Creează nouă...