Sari la conținut

Beatrice, 19 ani


Vizitator BeatriceVIP

Postări Recomandate

Vizitator BeatriceVIP
Reputație: 0
Acum 11 minute, sinceritate a spus:

 Scuze ptr off-topic!!! 🌼  🎰

Te ieri ca esti dragut :))))vrei sa l aduci pe mihaita :))))😘😘😘

Link spre comentariu
Reputație: 8171
42 minutes ago, BeatriceVIP said:

Nu s chitroasa stai liniștit, prefer sa plătesc chirie unui om de calitate pe care îl cunosc cât de cât, noi doi ne știm virtual și atat simpaticule

Pai nu putem sa ne cunoaștem altfel, căci sint în carantina. Tocmai mi-am făcut rapelul. 🤣🤣

Link spre comentariu
Vizitator BeatriceVIP
Reputație: 0
Acum 2 minute, g2br13l a spus:

Pai nu putem sa ne cunoaștem altfel, căci sint în carantina. Tocmai mi-am făcut rapelul. 🤣🤣

🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️altceva în afara de caterinca nu mai știm ca drept urmare voi luați și vorbiți aici și gata ,faceți borș băieți 😘😘

Link spre comentariu
Reputație: 8171
1 minute ago, BeatriceVIP said:

🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️altceva în afara de caterinca nu mai știm ca drept urmare voi luați și vorbiți aici și gata ,faceți borș băieți 😘😘

Privește partea  bună. Ai reclama gratis de nici 30 de recenzii nu ți-ar fi făcut. 

Link spre comentariu
Vizitator BeatriceVIP
Reputație: 0
Acum 1 minut, g2br13l a spus:

Privește partea  bună. Ai reclama gratis de nici 30 de recenzii nu ți-ar fi făcut. 

Crede ma ,prefer un topic curat cu câteva recenzii decât caterinca, cearta s.a.m.d

Link spre comentariu
Vizitator nicieu
Reputație: 0
Acum 2 minute, BeatriceVIP a spus:

Crede ma ,prefer un topic curat cu câteva recenzii decât caterinca, cearta s.a.m.d

pentru o mica suma, ti-l curata adminul! eu atat am avut de adaugat!

Link spre comentariu
Reputație: 8171
2 minutes ago, BeatriceVIP said:

Crede ma ,prefer un topic curat cu câteva recenzii decât caterinca, cearta s.a.m.d

La 19 ani tot ce zboara se mănâncă, mai ales în meseria asta. Dar, dacă asta îți dorești eu nu mai scriu nimic aici. Succesuri! 

Link spre comentariu
Vizitator BeatriceVIP
Reputație: 0
Acum 1 minut, g2br13l a spus:

La 19 ani tot ce zboara se mănâncă, mai ales în meseria asta. Dar, dacă asta îți dorești eu nu mai scriu nimic aici. Succesuri! 

Asta gândești tu ,daca am 19 ani nu înseamnă că e valabil ceea ce zici tu 😉😉cred ca am dat la mulți peste nas cum felul în care am vorbit aici ,urat dar totuși am fost doamna, cu asta am zis tot!

Link spre comentariu
Vizitator nicieu
Reputație: 0
Acum 1 minut, mihaita2020 a spus:

Hai ca parca pui poze în ciuda puli. Vad eu cum fac și trec pe la tine, nu se mai poate atâta laba pe.pozele tale.

Trebuie sa.imi fac timp.

Hai mai.pune poze sa ma atati mai tare.

hai ma mihaita, ca se vede destul de bine si clar cat este de curata fata si ce pizdulica frumoasa are! si forma si pozitia! ce vrei mai mult de atat!? fa o programare si du-te de te intarata!

Link spre comentariu
Vizitator BeatriceVIP
Reputație: 0
Acum 14 minute, enzoli a spus:

Locația este cea din semnătura Moonlight residence sau summerland?

Moonlight 2 residence 

Link spre comentariu
Vizitator BeatriceVIP
Reputație: 0
Acum 9 minute, mihaita2020 a spus:

Hai ca parca pui poze în ciuda puli. Vad eu cum fac și trec pe la tine, nu se mai poate atâta laba pe.pozele tale.

Trebuie sa.imi fac timp.

Hai mai.pune poze sa ma atati mai tare.

Hai ,da mi și una :)))))

Link spre comentariu
Vizitator BeatriceVIP
Reputație: 0
Acum 11 minute, mihaita2020 a spus:

Hai ca parca pui poze în ciuda puli. Vad eu cum fac și trec pe la tine, nu se mai poate atâta laba pe.pozele tale.

Trebuie sa.imi fac timp.

Hai mai.pune poze sa ma atati mai tare.

De câte ori ai făcut laba ,sau de câte ori vrei sa mai faci ?:))) na ca nu mai pun ,sa vad ce o sa facă labagii care n au 150 lei sa f#ta🤣🤣🤣🤣🤣

Link spre comentariu
Vizitator nicieu
Reputație: 0
Acum 2 minute, BeatriceVIP a spus:

De câte ori ai făcut laba ,sau de câte ori vrei sa mai faci ?:))) na ca nu mai pun ,sa vad ce o sa facă labagii care n au 150 lei sa f#ta🤣🤣🤣🤣🤣

hai nu fi rea, oricum asta ultima este suficienta, plus ca este destul de explicita! sincer, m-ai facut curios si pe mine, dar nu sunt in oras acum... deci, mai vedem! :)

Link spre comentariu
Vizitator BeatriceVIP
Reputație: 0
Acum 2 minute, nicieu a spus:

hai nu fi rea, oricum asta ultima este suficienta, plus ca este destul de explicita! sincer, m-ai facut curios si pe mine, dar nu sunt in oras acum... deci, mai vedem! :)

Deci ,mai vedem sau poate ne vedem ,te pup

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

@BeatriceVIP : sa ai mare grija cu @mihaita2020. Caterinca, caterinca dar sa iti dau un pont. Stii de la ce vine "20" din username? Si stii de ce ce e dublat?? --> 20 trebuie sa intre, 20 trebuie sa iasa. Nu te joci cu el. E mai mucalit asa dar si cand te ia .... o sa iei pauza 1 saptamana pt 150 lei de la el. Cauza?? Douazeci-Douazeci. 😛😛

  • Haha 2
Link spre comentariu
Vizitator BeatriceVIP
Reputație: 0
Acum 13 minute, playmaker a spus:

@BeatriceVIP : sa ai mare grija cu @mihaita2020. Caterinca, caterinca dar sa iti dau un pont. Stii de la ce vine "20" din username? Si stii de ce ce e dublat?? --> 20 trebuie sa intre, 20 trebuie sa iasa. Nu te joci cu el. E mai mucalit asa dar si cand te ia .... o sa iei pauza 1 saptamana pt 150 lei de la el. Cauza?? Douazeci-Douazeci. 😛😛

Mulțumesc pt sfat ,da' crezi ca mi e frica sa l iau de mânuță și sa l dau afara cum am mai făcut și cu alții?:))) eu știu ca sunt mica de înălțime și am 19 ani ,dar nu sunt scurta în bandă 

Link spre comentariu

  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
22 minutes ago, BeatriceVIP said:

Mulțumesc pt sfat ,da' crezi ca mi e frica sa l iau de mânuță și sa l dau afara cum am mai făcut și cu alții?:))) eu știu ca sunt mica de înălțime și am 19 ani ,dar nu sunt scurta în bandă 

Ar trebui sa specifici in anunt ca accepti maxim ____ cm.

Apropo' ... cum il iei de mânuta si il dai afara? Direct din pat? Sau i-o scoli de la usa si esti cu rigla in mana? Banii ii iei inainte sau dupa cadastru? Nu inteleg ... Explica si tu mai mot'a'mo pas cu pas ca sa intelege si prostii. No ofence ...dar daca tot a venit vorba ...

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...