Sari la conținut

Beatrice, 19 ani


Vizitator BeatriceVIP

Postări Recomandate

Salutare,

Am ajuns și eu la domnita saptamana trecuta.

Sa știți ca fata este ok, servicii foarte bune. Este mica de statura, dar compensează prin taxele alea care sunt de belea.

Eu ii dau un 9 la general, scad un punct pt oral ca este protejat, în rest nu am ce reproșa.

Prețul a fost 300 1 ora cu FK, FK la greu, chiar de 11.

Sa știți ca m-am simțit mai bine decât la Ema, pe care o recomandați atâta.

  • Like 4
  • Haha 1
Link spre comentariu
Vizitator nicieu
Reputație: 0
Acum 8 minute, mihaita2020 a spus:

Salutare,

Am ajuns și eu la domnita saptamana trecuta.

Sa știți ca fata este ok, servicii foarte bune. Este mica de statura, dar compensează prin taxele alea care sunt de belea.

Eu ii dau un 9 la general, scad un punct pt oral ca este protejat, în rest nu am ce reproșa.

Prețul a fost 300 1 ora cu FK, FK la greu, chiar de 11.

Sa știți ca m-am simțit mai bine decât la Ema, pe care o recomandați atâta.

bravo mihaita! sa stii ca gusturile nu se discuta! ce tie iti place, mie poate sa nu imi placa si invers! felicitari pentru recenzie!

Link spre comentariu
Vizitator BeatriceVIP
Reputație: 0
Acum 4 ore, mihaita2020 a spus:

Salutare,

Am ajuns și eu la domnita saptamana trecuta.

Sa știți ca fata este ok, servicii foarte bune. Este mica de statura, dar compensează prin taxele alea care sunt de belea.

Eu ii dau un 9 la general, scad un punct pt oral ca este protejat, în rest nu am ce reproșa.

Prețul a fost 300 1 ora cu FK, FK la greu, chiar de 11.

Sa știți ca m-am simțit mai bine decât la Ema, pe care o recomandați atâta.

mulțumesc pt recenzie mihaita ,chiar mi am schimbat părerea despre tine 

sa ai o seara frumoasa și abia aștept sa ne revedem 🥰🤗

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
Acum 5 ore, mihaita2020 a spus:

Salutare,

Am ajuns și eu la domnita saptamana trecuta.

Sa știți ca fata este ok, servicii foarte bune. Este mica de statura, dar compensează prin taxele alea care sunt de belea.

Eu ii dau un 9 la general, scad un punct pt oral ca este protejat, în rest nu am ce reproșa.

Prețul a fost 300 1 ora cu FK, FK la greu, chiar de 11.

Sa știți ca m-am simțit mai bine decât la Ema, pe care o recomandați atâta.

Bravo  boss!!!  🍻

Link spre comentariu
Vizitator BeatriceVIP
Reputație: 0
1 oră în urmă, Machedonul12 a spus:

Ce costum de baie ai, mai, mai!!! Nu am mai vazut asa ceva....

nu e costum de baie :)))))

Link spre comentariu
Vizitator BeatriceVIP
Reputație: 0

am văzut ca azi m ati apelat de multe ori unii din voi ,daca sunt ocupata nu răspund la telefon, nu este frumos

mai sunt disponibila între 17.30 și 20🥰

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
Acum 26 minute, colericul a spus:

Venise cu intenția de a sta tot sezonul ba chiar mai mult și a plecat după câteva săptămâni. E clar că nu i-a mers, în Constanța fetele sunt mai ieftine, concurența e mare iar multe au servicii mai multe. 

Nu mă bag la calitatea execuției dar nu e prima care a venit cu planuri mari și a plecat dezamăgită. Și nu e singura care a plecat, și cealaltă venită de la Iași a făcut la fel. 

A parasit Constanta? Pacat, in mamaia este greu sa ajungi mai ales cu masina, am venit de 3 zile si faci ore intregi prin oras sa ajungi dintr-o parte in alta. 

Link spre comentariu
Vizitator BeatriceVIP
Reputație: 0
Acum 43 minute, colericul a spus:

Venise cu intenția de a sta tot sezonul ba chiar mai mult și a plecat după câteva săptămâni. E clar că nu i-a mers, în Constanța fetele sunt mai ieftine, concurența e mare iar multe au servicii mai multe. 

Nu mă bag la calitatea execuției dar nu e prima care a venit cu planuri mari și a plecat dezamăgită. Și nu e singura care a plecat, și cealaltă venită de la Iași a făcut la fel. 

nu pot sa zic ca am venit cu planuri mari ,ma asteptam să mă "indragostesc" de cta cum s a întâmplat la iasi ,dar din păcate nu a fost asa ,nu prea am avut chimie..cu unii da ,cu unii nu...la iasi cam cu toți am ,de mers mi a mers, n am plecat dezamăgită și nici fără bani de drum cum s a zis pe la început:))) asta  este părerea mea🤷‍♀️apropo ,eu și cealaltă am plecat din motive diferite 🤗

Link spre comentariu

  • Membru Premium
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
Acum 47 minute, colericul a spus:

Venise cu intenția de a sta tot sezonul ba chiar mai mult și a plecat după câteva săptămâni. E clar că nu i-a mers, în Constanța fetele sunt mai ieftine, concurența e mare iar multe au servicii mai multe. 

Nu mă bag la calitatea execuției dar nu e prima care a venit cu planuri mari și a plecat dezamăgită. Și nu e singura care a plecat, și cealaltă venită de la Iași a făcut la fel. 

Cam asa e cand vii cu fomica la burtica :)

  • Haha 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...