Sari la conținut

Beatrice, 19 ani


Vizitator BeatriceVIP

Postări Recomandate

Vizitator BeatriceVIP
Reputație: 0
Acum 8 minute, Machedonul10 a spus:

Fata e superba! Nici proasta nu pare a fi! Beatrice VIP iti doresc mult succes si sa stai cat mai mult pe aici! Eu o sa vin la tine cand ne vei anunta de promotii 😏😙

Promoții?:)))

Dacă va faceți card de fidelitate va fac reducere :)))))🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

Link spre comentariu
Vizitator BeatriceVIP
Reputație: 0
Acum 26 minute, Machedonul10 a spus:

Fata e superba! Nici proasta nu pare a fi! Beatrice VIP iti doresc mult succes si sa stai cat mai mult pe aici! Eu o sa vin la tine cand ne vei anunta de promotii 😏😙

A stai ca știu ce cauți tu ,ori 100/200 ori sa negociezi pretul ,ei bine nu sunt eu fata potrivita :)))) nu las la pret deloc 

Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Salutare... o sa incep cu Beatrice vip  dupa care boi lasa recenzi din ultima sapt la toate care am fost,unele bune altele 😓....ieri 21.04 programare la 10:30... ajuns la ea usor de gasit summerland mamaia.

Urcat sus unde ea ma asteptat intru-o tinuta sexy transparenta ca sa pot saliva la sani ei de noata 10.. ma invitat la o tigara un suc unde am stat la barfe vreo 20min.. este super fata ai ce vb cu ea.

Mers in dormitor unde a inceput beleaua.. sa dezbracat sa urcat pe mine inceput sa se lipeasca de mine sa isi frece sani de corp dupa care sa mi puna pe fata ca sa pot sa zmotocesc la ei...🤤, a coborat la baiatu (oral il face in functie de igena daca e impecabila)care deja era armat ai inceput cu deep sa il suga sa se incece cu el in gura .. e buna rau.

La normal se umezeste singura ii place in toate pozitile geme frumos .. am schimbat vreo 4 poziti dupa care am finalizat caprita cu ea in picioare .

Timpul in dormitor 25+min pline de actiune

Ma igenizat ea dupa care am mai stat la o tigara si plecat.

Note ..

Locatie -8

Fata/igena -10

Oral -10

Normal-10

Anal  n/a Cim n/a 

Achitat 150 nr 

De recomandat DA

De revenit DA cu siguranta

Spor la f.. 

PS: te pup si ne mai vedem🤗

 

  • Like 5
Link spre comentariu
Vizitator BeatriceVIP
Reputație: 0
Acum 11 minute, cheludmx a spus:

Salutare... o sa incep cu Beatrice vip  dupa care boi lasa recenzi din ultima sapt la toate care am fost,unele bune altele 😓....ieri 21.04 programare la 10:30... ajuns la ea usor de gasit summerland mamaia.

Urcat sus unde ea ma asteptat intru-o tinuta sexy transparenta ca sa pot saliva la sani ei de noata 10.. ma invitat la o tigara un suc unde am stat la barfe vreo 20min.. este super fata ai ce vb cu ea.

Mers in dormitor unde a inceput beleaua.. sa dezbracat sa urcat pe mine inceput sa se lipeasca de mine sa isi frece sani de corp dupa care sa mi puna pe fata ca sa pot sa zmotocesc la ei...🤤, a coborat la baiatu (oral il face in functie de igena daca e impecabila)care deja era armat ai inceput cu deep sa il suga sa se incece cu el in gura .. e buna rau.

La normal se umezeste singura ii place in toate pozitile geme frumos .. am schimbat vreo 4 poziti dupa care am finalizat caprita cu ea in picioare .

Timpul in dormitor 25+min pline de actiune

Ma igenizat ea dupa care am mai stat la o tigara si plecat.

Note ..

Locatie -8

Fata/igena -10

Oral -10

Normal-10

Anal  n/a Cim n/a 

Achitat 150 nr 

De recomandat DA

De revenit DA cu siguranta

Spor la f.. 

PS: te pup si ne mai vedem🤗

 

Abia așteptam să citesc 

Ahhhh  mulțumesc frumos, locatia se schimba mâine, ma mut mai la civilizație, ai fost super lipicios ,mi a plăcut de tine 

Ma bucur ca ai precizat ca tigara dinainte a fost 20 de min și în dormitor 25+ minute ca să vadă lumea ca nu sunt pe graba 

Pupici 🥰🥰🥰

Link spre comentariu
Vizitator BeatriceVIP
Reputație: 0
Acum 11 minute, Machedonul10 a spus:

Iata o prima recenzie excelenta pentru Beatrice VIP. Tine-o tot asa, fata!!! 

Nu te ingrijora pentru mine, gasesc eu fonduri sa vin la tine. Numai sa ramai aici, cat mai mult. In ce zona te-ai mutat?

Summerland, maine schimb locatia 

Am de gând sa stau și august inclusiv poate chiar mai mult ca va ca va fac zilele mai frumoase :))))

Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta
Acum 25 minute, Machedonul10 a spus:

Iata o prima recenzie excelenta pentru Beatrice VIP. Tine-o tot asa, fata!!! 

Nu te ingrijora pentru mine, gasesc eu fonduri sa vin la tine. Numai sa ramai aici, cat mai mult. In ce zona te-ai mutat?

Mache pai sa gasesti mai rpd cat mai e loc .. dupa nu se stie 

Link spre comentariu
Vizitator BeatriceVIP
Reputație: 0
Acum 31 minute, cheludmx a spus:

Mache pai sa gasesti mai rpd cat mai e loc .. dupa nu se stie 

Deja ieri full astazi aproape full 😀🤷‍♀️🤷‍♀️fonduri UE ca sa ți ajungă pt mai multe vizite 

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
2 hours ago, Machedonul10 said:

Iata o prima recenzie excelenta pentru Beatrice VIP. Tine-o tot asa, fata!!! 

Nu te ingrijora pentru mine, gasesc eu fonduri sa vin la tine. Numai sa ramai aici, cat mai mult. In ce zona te-ai mutat?

Te fac pe tine 50 lei ?? Hai da-o dreaq ...  Renunta si tu la cafelele de la Starbucks si mic-dejun-urile de la Fillicori. Sunt mai importante alea ca @BeatriceVIP?? Ia supara-te si ia-o 2-3 ore, numai asa sa faci in ciuda rautaciosilor 🤣🤣

  • Haha 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator BeatriceVIP
Reputație: 0
Acum 50 minute, playmaker a spus:

Te fac pe tine 50 lei ?? Hai da-o dreaq ...  Renunta si tu la cafelele de la Starbucks si mic-dejun-urile de la Fillicori. Sunt mai importante alea ca @BeatriceVIP?? Ia supara-te si ia-o 2-3 ore, numai asa sa faci in ciuda rautaciosilor 🤣🤣

Dacă ma ia 3h fac reducere 😂😂😂mi e greu sa cred dar na..

Link spre comentariu
Vizitator BeatriceVIP
Reputație: 0
Acum 4 ore, Machedonul10 a spus:

La curul tau superb, oricand mi-as face abonament!!!

Poftim puțin din curul meu pana ajungem sa ne cunoaștem, stau și august în cta, poate faci măcar 1 vizita pana plec IMG-20210421-WA0025.jpg.225f22bc3fa0caec97b7c213e755ae89.jpg

Link spre comentariu
Vizitator BeatriceVIP
Reputație: 0

Am văzut ca m ati sunat foarte mulți, decât sa deranjez inutil prefer sa nu va sun înapoi 

Astazi nu mai am disponibilitate și nici mâine pana la 12 30

Va mulțumesc ca mi treceți pragul în număr mare 🤗🤗🤗

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
1 hour ago, BeatriceVIP said:

Dacă ma ia 3h fac reducere 😂😂😂mi e greu sa cred dar na..

Deja daca incepi de pe acum sa lasi de la tine, pana ajunge Hagi Tudose la tine, o sa ajungi sa il platesti tu pe el 🤣🤣 

Daca miroase ca e loc de negociat, pac ! te-a țăcat 🤣

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator BeatriceVIP
Reputație: 0
Acum 3 ore, playmaker a spus:

Deja daca incepi de pe acum sa lasi de la tine, pana ajunge Hagi Tudose la tine, o sa ajungi sa il platesti tu pe el 🤣🤣 

Daca miroase ca e loc de negociat, pac ! te-a țăcat 🤣

Glumeam ,nici la iasi în 2 luni n am lăsat la preț..dar aici...

Daca ai minim 150 vii dacă nu cauți în alta parte ,sper sa nu fiu sunata și sa aud "hai ma da' nu merge cu 100?":))))

Link spre comentariu
Vizitator BeatriceVIP
Reputație: 0
Acum 2 ore, lexluthor a spus:

O sa vada ea atunci negociere la sanje 🙄🙄😄😄😄..doar sa miroasă mache ca e rost de așa ceva să te ții atunci 😁😁🙃

Nu nu nu!!!!! Sunt alte fete cu preturi mai mici pe forum, daca nu publi și și e😀😀😀

Link spre comentariu
Vizitator BeatriceVIP
Reputație: 0
Chiar acum, BeatriceVIP a spus:

Nu nu nu!!!!! Sunt alte fete cu preturi mai mici pe forum, daca nu publi și și e😀😀😀

Si aia e**

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
Acum 22 ore, BeatriceVIP a spus:

Dragilor vreau sa va mulțumesc pentru celor ce mi ati călcat pragul astăzi 🤗🤗🤗

Ne vedem mâine cu programari începând cu 9:30 

seara buna iubirici 🤗🥰🥰

0743949514

IMG-20210421-WA0026.jpg.ff775b3444553a6c1d724cbf41074474.jpgIMG-20210421-WA0027.jpg.54194990657b092bc3b2eeb610385076.jpg

Eram curios ce insula din Grecia e in tabloul ala! 🤣🤣🤣 Trebuie sa-ti fac o vizita sa examinez mai bine😁

Trăiește clipa! Fă-o să conteze!

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
Acum 4 ore, BeatriceVIP a spus:

Am văzut ca m ati sunat foarte mulți, decât sa deranjez inutil prefer sa nu va sun înapoi 

Astazi nu mai am disponibilitate și nici mâine pana la 12 30

Va mulțumesc ca mi treceți pragul în număr mare 🤗🤗🤗

 

Bine asa!! 🌼

Link spre comentariu

Vizitator BeatriceVIP
Reputație: 0
1 oră în urmă, carpe_diem a spus:

Eram curios ce insula din Grecia e in tabloul ala! 🤣🤣🤣 Trebuie sa-ti fac o vizita sa examinez mai bine😁

:)))) mâine schimb locația, nu mai apuci sa analizezi tabloul ,sunt altele dincolo 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...