Sari la conținut

Buna simpaticilor!


Postări Recomandate

  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Bună dragilor. Sunt Cosmina, iar sambata 17 Aprilie voi veni pentru prima data în Constanța. Va aștept în locația mea din zona Ciresica, pentru clipe de neuitat, relaxare și plăcere! Sunt disponibila de la 9 dimineata și va aștept pentru mai multe detalii la 0733591397 sau pe whatsapp același număr.

Pozele îmi aparțin, și pot confirma cu apel video. 

Va las aici câteva recenzii din Deva, Timișoara.

 

IMG-20201207-WA0008.jpg

IMG-20201207-WA0006.jpg

IMG-20201207-WA0014.jpg

IMG-20201207-WA0009.jpg

IMG-20201207-WA0010.jpg

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
1 oră în urmă, g2br13l a spus:

Noua de ce nu ne-ai pus poza cu tigaia? 😄

Pentru ca nu am considerat necesar. Apropos, am uitat sa precizez mai sus, nu îmi plac mârlanii și nici oamenii ce nu știu sa respecte alte persoane. Zi frumoasa sa ai!

  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu
11 minutes ago, cosmina23 said:

Pentru ca nu am considerat necesar. Apropos, am uitat sa precizez mai sus, nu îmi plac mârlanii și nici oamenii ce nu știu sa respecte alte persoane. Zi frumoasa sa ai!

Nici mie. Dar tu tocmai ai făcut asta. Succes! 

  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
1 oră în urmă, cosmina23 a spus:

Pentru ca nu am considerat necesar. Apropos, am uitat sa precizez mai sus, nu îmi plac mârlanii și nici oamenii ce nu știu sa respecte alte persoane. Zi frumoasa sa ai!

:251x te-a lipsit cineva de respect?,a fost mârlan cu tine?. De ce ai venit cu aceasta remarca?

Aici la malul marii negre , băjeti sunt asa mai selectivi,  si mai "pe față". Nu ne plac pers perfide si simandicoase( vezi am fost mai elegant nu am zis băsinoase -fitzoase) sau cele puse pe facut banuti (fast fuck)

Cam am stabiliti niste chesti de baza   eu iti zic BINE AI VENIT( mă rog o sa vii) si  Vânt din pupa

 PS ...vezi ca ai uitat MENIUL

  • Like 5
  • Mersi 1
  • Haha 2
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
Acum 1 oră, g2br13l a spus:

Nici mie. Dar tu tocmai ai făcut asta. Succes! 

Acum 3 ore, g2br13l a spus:

Noua de ce nu ne-ai pus poza cu tigaia? 😄

 

Acum 1 oră, cosmina23 a spus:

Pentru ca nu am considerat necesar. Apropos, am uitat sa precizez mai sus, nu îmi plac mârlanii și nici oamenii ce nu știu sa respecte alte persoane. Zi frumoasa sa ai!

@g2br13l, marlanule! Cum poti sa ii spui asa ceva unei dive? Sa iti fie rusine! 🤣🤣

  • Haha 2
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Acum 20 minute, talibanu a spus:

 

@g2br13l, marlanule! Cum poti sa ii spui asa ceva unei dive? Sa iti fie rusine! 🤣🤣

Dragule/dragilor, și celor de m ai sus. Eu am ținut sa precizez asta pentru ca am văzut multe comentarii aiurea și jignitoare la adresa multor fete. Nu ma consider și nici nu ma voi considera diva. Pana nu ajungi sa ma cunoști personal nu poți spune asa ceva. Seara frumoasa și vouă băieți!

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
1 oră în urmă, 2peu_2peu a spus:

:251x te-a lipsit cineva de respect?,a fost mârlan cu tine?. De ce ai venit cu aceasta remarca?

Aici la malul marii negre , băjeti sunt asa mai selectivi,  si mai "pe față". Nu ne plac pers perfide si simandicoase( vezi am fost mai elegant nu am zis băsinoase -fitzoase) sau cele puse pe facut banuti (fast fuck)

Cam am stabiliti niste chesti de baza   eu iti zic BINE AI VENIT( mă rog o sa vii) si  Vânt din pupa

 PS ...vezi ca ai uitat MENIUL

Dragule, eu consider ca majoritatea oamenilor sunt selectivi în ceea ce ii privește pe fiecare dintre ei, mai ales în contextul în care fiecare plătește pentru plăcerile lui, este și normal sa fie asa. La chestia cu cele puse pe făcut banuti rapizi, nu ai nimerit persoana, din contra, eu las întotdeauna timp și nu grăbesc pe nimeni, ba chiar mai ofer și din timpul meu. Și legat de meniu, exista un număr de telefon și de whatsapp unde se pot afla detaliile.( asta o spun pentru ca sunt foarte mulți oameni foarte ok aici pe forum, dar sunt și oameni ce nu vor decât sa jignească și nu îmi place sa dau curs la asemenea discuții. Pupici și seara buna sa ai. 😘

Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
Acum 2 minute, cosmina23 a spus:

eu las întotdeauna timp și nu grăbesc pe nimeni, ba chiar mai ofer și din timpul meu.

🤔 oare?! toate zic asa(sau posteaza in descrierea anunturilor) aceeasi lozincă. In cazul tau,sanatosi sa vino  si "vedem". 

Acum 3 minute, cosmina23 a spus:

Și legat de meniu, exista un număr de telefon și de whatsapp unde se pot afla detaliile.

:pope Iti palce sa vb  mult la tel sau msg pe Whts?!! , crede'ma o sa cam pierzi timp pretios pi tilifon, si time iz'moni.

Multa sanatate!

 

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe

Gataaa...ai intrat in gura noastra :))) marlanii astia din constanta nu prea merg la fete venite in tranzit :)) doar daca ne oferi ceva mai mult decat fetele noastre bestiale pe care le avem deja in oras ;) momentan ai oferit caracterizari nemeritate...

  • Like 1
  • Haha 1
Link spre comentariu
19 minutes ago, talibanu said:

Gataaa...ai intrat in gura noastra :))) marlanii astia din constanta nu prea merg la fete venite in tranzit :)) doar daca ne oferi ceva mai mult decat fetele noastre bestiale pe care le avem deja in oras ;) momentan ai oferit caracterizari nemeritate...

Ah ce ma mănâncă tastatura, oare sa fiu cu adevărat mârlan? 🤣

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
Acum 3 minute, g2br13l a spus:

Ah ce ma mănâncă tastatura, oare sa fiu cu adevărat mârlan? 🤣

Dupa ce te-a facut indirect marlan fara sa faci mare lucru...eu zic sa iti dai drumul la degete 🤣🤣

  • Haha 2
Link spre comentariu
Acum 57 minute, cosmina23 a spus:

Dragule, eu consider ca majoritatea oamenilor sunt selectivi în ceea ce ii privește pe fiecare dintre ei, mai ales în contextul în care fiecare plătește pentru plăcerile lui, este și normal sa fie asa. La chestia cu cele puse pe făcut banuti rapizi, nu ai nimerit persoana, din contra, eu las întotdeauna timp și nu grăbesc pe nimeni, ba chiar mai ofer și din timpul meu. Și legat de meniu, exista un număr de telefon și de whatsapp unde se pot afla detaliile.( asta o spun pentru ca sunt foarte mulți oameni foarte ok aici pe forum, dar sunt și oameni ce nu vor decât sa jignească și nu îmi place sa dau curs la asemenea discuții. Pupici și seara buna sa ai. 😘

Fata scrie gramatical si se exprima curat in comparatie cu multi balalai de pe aici. O sa iti fac o vizita scumpo.

  • Minus 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Acum 51 minute, 2peu_2peu a spus:

🤔 oare?! toate zic asa(sau posteaza in descrierea anunturilor) aceeasi lozincă. In cazul tau,sanatosi sa vino  si "vedem". 

:pope Iti palce sa vb  mult la tel sau msg pe Whts?!! , crede'ma o sa cam pierzi timp pretios pi tilifon, si time iz'moni.

Multa sanatate!

 

Iti spun sincer, nu știu cine și ce spune. Eu ma cunosc doar pe mine și atat. Și crede-mă ca prefer sa pierd puțin mai mult timp pe telefon și a îmi da seama cu ce oameni stau de vorba. Cel puțin eu una asa sunt. Este adevărat ca timpul înseamnă bani, dar nici banii nu sunt totul. Degeaba as face pe banda rulanta di dacă nu as avea bun simt și respect față de cei care ma vizitează. Eu consider ca atat timp cât vreau sa fiu respectată și sa primesc un comportament frumos, trebuie sa ofer și eu asta. 😘

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Este un mod tare interesant de a sparge gheata....... Jignești un procent de 50% dintre potențiali clienți înainte de a ajunge în oraș,dar în apărarea ta, ai inceput cu "buna , simpaticilor". :) Incearca sa pleci de la prezumția de nevinovăție cu noi ,ca și noi să plecăm la fel. Adică nu ne face mârlani, prezintă.ti oferta și lasă.ne se îți facem recenzii corecte și reale. Abia după ce vei căpăta notorietate vei putea sa.ti dai cu părerea despre noi. Nici unul nu te.a jignit până acum. Succes și sper ca ai înțeles ceva..... 

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Acum 45 minute, talibanu a spus:

Gataaa...ai intrat in gura noastra :))) marlanii astia din constanta nu prea merg la fete venite in tranzit :)) doar daca ne oferi ceva mai mult decat fetele noastre bestiale pe care le avem deja in oras ;) momentan ai oferit caracterizari nemeritate...

Dacă vei binevoi a face o vizita vei vedea ca nu sunt ceea ce crezi. 😘

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Acum 1 minut, Zeus1111 a spus:

Este un mod tare interesant de a sparge gheata....... Jignești un procent de 50% dintre potențiali clienți înainte de a ajunge în oraș,dar în apărarea ta, ai inceput cu "buna , simpaticilor". :) Incearca sa pleci de la prezumția de nevinovăție cu noi ,ca și noi să plecăm la fel. Adică nu ne face mârlani, prezintă.ti oferta și lasă.ne se îți facem recenzii corecte și reale. Abia după ce vei căpăta notorietate vei putea sa.ti dai cu părerea despre noi. Nici unul nu te.a jignit până acum. Succes și sper ca ai înțeles ceva..... 

Eu am înțeles multe lucruri pe care mulți oameni nu le înțeleg. Dacă la voi în oras vine o fata noua și se încep mistourile la adresa acelei fete, ce ar trebui sa spună fata? Mulțumesc pentru mistouri?

Atunci ce sa spun. Mulțumesc pentru mistouri. Eu știu ca acest forum este pentru a se exprima păreri în legătură cu fetele cum sunt ele, dacă au service ok sau nu, nu pentru a le alunga sau jigni. Sper ca m iai înțeles punctul de vedere. Seara buna.

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

  • Oras:ROMANIA
  • Oras:ROMANIA
Acum 3 ore, cosmina23 a spus:

Pentru ca nu am considerat necesar. Apropos, am uitat sa precizez mai sus, nu îmi plac mârlanii și nici oamenii ce nu știu sa respecte alte persoane. Zi frumoasa sa ai!

Cosmina desi ai pășit un pic cu stângul sper ca pe parcurs sa iti revii....asta spre binele tau.  Mie fata nu mi s-a parut mai marlanca decat plăcerea mea vinovată diva divelor ....localnica NIMENIEU. In plus mărturie in favoarea ei stau topicele din orașele pe unde a prestat itinerant . Aceste topice spun că fata este cam in genul Emei ....una din putinele fete care a adunat laude de la mai toti useri de buna credinta. Personal ii acord credit pana la proba contrarie si o rog sa-si expună serviciile si mai ales preturile cu care va lucra in oras. Eu unul sunt 80% interesat sa descopăr un nou talent in domeniu si promit sa-i fac o vizită daca va lucra cu aceleași preturi având aceleași servicii fara prea multe extra.

 

  • Haha 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...