Sari la conținut

Imi e dor de....


Postări Recomandate

L-am suparat si eu pe "sholdovean" ca m-am luat de febletele sale, @Ema.love si @eliza63 si acuma imi da minusuri cu @Valibarbosu

Si pe astea a incercat sa le pescaleasca si nu a reusit si acuma se chinuie sa le dovedeasca dragostea eterna de psihopat cu boala lu Joker hahaha

Schizofrenia e boala grea...  bai @elprofesoare cand te duci sa te tratezi acuma pe bune? o sa ajungi viitorul Dinca sau Fane Spoitoru, la batranete si societatea a lasat alt psihopat sa ajunga criminal in serie bagamias pula in tara asta ca in loc sa te bage la balaceanca inca esti in libertate

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Budapesta
  • Oras:Budapesta
Acum 8 minute, okzoomers a spus:

L-am suparat si eu pe "sholdovean" ca m-am luat de febletele sale, @Ema.love si @eliza63 si acuma imi da minusuri cu @Valibarbosu

Si pe astea a incercat sa le pescaleasca si nu a reusit si acuma se chinuie sa le dovedeasca dragostea eterna de psihopat cu boala lu Joker hahaha

Schizofrenia e boala grea...  bai @elprofesoare cand te duci sa te tratezi acuma pe bune? o sa ajungi viitorul Dinca sau Fane Spoitoru, la batranete si societatea a lasat alt psihopat sa ajunga criminal in serie bagamias pula in tara asta ca in loc sa te bage la balaceanca inca esti in libertate

Poți să fi puțin mai explicit te rog???

Link spre comentariu
  • Oras:Budapesta
  • Oras:Budapesta
Acum 8 minute, okzoomers a spus:

L-am suparat si eu pe "sholdovean" ca m-am luat de febletele sale, @Ema.love si @eliza63 si acuma imi da minusuri cu @Valibarbosu

Si pe astea a incercat sa le pescaleasca si nu a reusit si acuma se chinuie sa le dovedeasca dragostea eterna de psihopat cu boala lu Joker hahaha

Schizofrenia e boala grea...  bai @elprofesoare cand te duci sa te tratezi acuma pe bune? o sa ajungi viitorul Dinca sau Fane Spoitoru, la batranete si societatea a lasat alt psihopat sa ajunga criminal in serie bagamias pula in tara asta ca in loc sa te bage la balaceanca inca esti in libertate

Nu înțeleg ce legătură am eu și colega mea cu ce spui tu ...

Link spre comentariu
2 minutes ago, eliza63 said:

Poți să fi puțin mai explicit te rog???

Desigur, "draga" am facut caterinca pe topingu vostru de cacat ca racolati femei, ca anunturi pentru colege se faceau la sectiunea cazare, nu la DG oricum, daca puneati acolo ma durea in pula ca racolati femei, si ma trezesc cu -20 de puncte toate date de pe contul @Valibarbosu . la DG e zona de trolling caterinca si de refularea tuturor basinilor mentale, ce credeai ca o sa se intample cand postezi aici anunturi ca cauti colege de apartament?

Eu am facut misto dar aparent adevarul a fost zic prin caterinca, prea pe fatza fetelor, mai incercati sa fiti mai subtile data viitoare ahaahahah,  daca nu miroase a pescarie atuncia nu stiu ce sa mai zic 🤣

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Budapesta
  • Oras:Budapesta
Chiar acum, okzoomers a spus:

Desigur, "draga" am facut caterinca pe topingu vostru de cacat ca racolati femei, ca anunturi pentru colege se faceau la sectiunea cazare, nu la DG oricum, daca puneati acolo ma durea in pula ca racolati femei, si ma trezesc cu -20 de puncte toate date de pe contul @Valibarbosu . la DG e zona de trolling caterinca si de refularea tuturor basinilor mentale, ce credeai ca o sa se intample cand postezi aici anunturi ca cauti colege de apartament?

Eu am facut misto dar aparent adevarul a fost zic prin caterinca, prea pe fatza fetelor, mai incercati sa fiti mai subtile data viitoare ahaahahah,  daca nu miroase a pescarie atuncia nu stiu ce sa mai zic 🤣

Nu am știut unde trebuie sa postez mulțumesc pentru informație și repet nu știu cine este numitul ,,Vali bărbosul,,

  • Like 1
Link spre comentariu
8 minutes ago, eliza63 said:

Nu am știut unde trebuie sa postez mulțumesc pentru informație și repet nu știu cine este numitul ,,Vali bărbosul,,

bun, facem un targ, eu va ignor de acuma si tu stai sa te socotesti cu @Valibarbosu in privat, despre cum mi-a dat -20 de puncte, dupa postarea aia, pentru ca dupa faza asta  ti-a cam stricat combinatile :))) si sunt curios ce o sa zica, din nou la DG e loc de refulare mentala, crezi ca eu am probleme mentale? da unu care da minusuri pe conturi platite, ca ii strica socoteala femeilor sale la produs ce sa mai zic? ahahahaha

  • Like 1
Link spre comentariu
Just now, okzoomers said:

bun, facem un targ, eu va ignor de acuma si tu stai sa te socotesti cu @Valibarbosu in privat, despre cum mi-a dat -20 de puncte, dupa postarea aia, pentru ca dupa faza asta  ti-a cam stricat combinatile :))) si sunt curios ce o sa zica, din nou la DG e loc de refulare mentala, crezi ca eu am probleme mentale? da unu care da minusuri pe conturi platite, ca ii strica socoteala femeilor sale la produs ce sa mai zic? ahahahaha

 

Pe mine ma suge la pula unu' cu nickname de   2peu_tupeu.....de cateva zile.  

Cred ca tine neaparat sa ma pis pe fata lui si sa ma cac in gura lui de minusar imputit. :D :) 

 

Link spre comentariu
1 oră în urmă, eliza63 a spus:

Nu am știut unde trebuie sa postez mulțumesc pentru informație și repet nu știu cine este numitul ,,Vali bărbosul,,

 Îți spun eu!  Frustrați  enumerați  în primul post de pe topic și mai nou Valibărbosul  sunt clonele lui Elprofesore,  fostul Pisdadera,   aka  Șoldoveanul  cheliuță.  Te pup 😘

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Budapesta
  • Oras:Budapesta
Acum 4 minute, vanatorguvid a spus:

 Îți spun eu!  Frustrați  enumerați  în primul post de pe topic și mai nou Valibărbosul  sunt clonele lui Elprofesore,  fostul Pisdadera,   aka  Șoldoveanul  cheliuță.  Te pup 😘

Mulțumesc pentru lămurire te pup tare tare

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 2 ore, okzoomers a spus:

Desigur, "draga" am facut caterinca pe topingu vostru de cacat ca racolati femei, ca anunturi pentru colege se faceau la sectiunea cazare, nu la DG oricum, daca puneati acolo ma durea in pula ca racolati femei, si ma trezesc cu -20 de puncte toate date de pe contul @Valibarbosu . la DG e zona de trolling caterinca si de refularea tuturor basinilor mentale, ce credeai ca o sa se intample cand postezi aici anunturi ca cauti colege de apartament?

Eu am facut misto dar aparent adevarul a fost zic prin caterinca, prea pe fatza fetelor, mai incercati sa fiti mai subtile data viitoare ahaahahah,  daca nu miroase a pescarie atuncia nu stiu ce sa mai zic 🤣

Vali sa mi o suga, dar după ce își dă barba jos, ca ma irita altfel😂😂

  • Like 1
  • Haha 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
Acum 22 ore, eliza63 a spus:

Nu înțeleg ce legătură am eu și colega mea cu ce spui tu ...

Nu aveți fetelor nicio implicare ,  în nebunia lui Șoricarul  pamfletar Șoldovean  Pisdadera  aka, aka  crede că  sunteți protejatele lui.  O să vedeți că o să vă sune  să vă  întrebe de sănătate .  Și-a pierdut slujba la stat și umblă c a o bezmetică pe tot forumul.        Săracul 😒

  • Like 1
  • Haha 2
Link spre comentariu
Vizitator Lord_Sith
Reputație: 0
Acum 34 minute, vanatorguvid a spus:

Nu aveți fetelor nicio implicare ,  în nebunia lui Șoricarul  pamfletar Șoldovean  Pisdadera  aka, aka  crede că  sunteți protejatele lui.  O să vedeți că o să vă sune  să vă  întrebe de sănătate .  Și-a pierdut slujba la stat și umblă c a o bezmetică pe tot forumul.        Săracul 😒

Angajeaza-l tu , varule 😀

Nebunia lui e mare ...nu mai poate fi salvat. A inceput sa isi stearga din clone, pentru ca stie ca daca e prins este banat, VPN-urile pe care le foloseste sunt de kakat in fata opiniilor de aici, contul lui e verde mai tot timpul ... , de frica 😀 A facut praf forumul asta.

De altfel, este in regula soldoveanu', se duce la fete cu bomboane si bautura, le mai ajuta pe forum, mai posteaza cateva pozici de pe la noname-urile de la testate, isi face treaba.Cateva io sug si pe whatsapp si pm, dand informatii despre curvari. Ai vazut ca are printscreen-uri, email-uri, IP-uri (tot prinde fraieri cu diverse link-uri). Isi face treaba, nu am ce sa-i reprosez. Iti mai da in PM cate o informatie utila de altfel. Insa cam atat.

Pastilele a uitat sa le ia de multa vreme.

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:București
  • Oras:București

Pai si eu duc de obicei ceva dulce la dame. Nu este bine ? 

Iar in ceea ce il priveste pe Ham-Ham 🐕, are si placerile lui....sa fie si el fericit.

Plus ca prin cheltuielile lui cu damele contribuie si el intr-o mica masura la relansarea comertului.

El sa fie sanatos !☺🤗👍🏻

  • Like 5
  • Minus 5
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Vizitator Lord_Sith
Reputație: 0
Acum 25 minute, derwall a spus:

Pai si eu duc de obicei ceva dulce la dame. Nu este bine ? 

Iar in ceea ce il priveste pe Ham-Ham 🐕, are si placerile lui....sa fie si el fericit.

Plus ca prin cheltuielile lui cu damele contribuie si el intr-o mica masura la relansarea comertului.

El sa fie sanatos !☺🤗👍🏻

De acord cu tine.

Sa futa ce vrea si cand vrea.

Insa nu si pe noi la cap 😀

Link spre comentariu
Acum 2 ore, Lord_Sith a spus:

Angajeaza-l tu , varule 😀

Nebunia lui e mare ...nu mai poate fi salvat. A inceput sa isi stearga din clone, pentru ca stie ca daca e prins este banat, VPN-urile pe care le foloseste sunt de kakat in fata opiniilor de aici, contul lui e verde mai tot timpul ... , de frica 😀 A facut praf forumul asta.

De altfel, este in regula soldoveanu', se duce la fete cu bomboane si bautura, le mai ajuta pe forum, mai posteaza cateva pozici de pe la noname-urile de la testate, isi face treaba.Cateva io sug si pe whatsapp si pm, dand informatii despre curvari. Ai vazut ca are printscreen-uri, email-uri, IP-uri (tot prinde fraieri cu diverse link-uri). Isi face treaba, nu am ce sa-i reprosez. Iti mai da in PM cate o informatie utila de altfel. Insa cam atat.

Pastilele a uitat sa le ia de multa vreme.

Și  eu sunt de acord să  te duci cu cate ceva  dulce la fetele care merită, un cadoul o măslină că așa suntem noi bărbați,   chiar dacă le mănâncă cu gagici lor 😄😂 , tot apucă și ele una ( o bomomica)  

Din păcate noi c a și nație suntem una de lași 😒 , istoria a demonstrat  în repetate rânduri  cine și cum suntem.  Asta se reflectă în viața de zi cu zi  și din pacate observ că  si aici.  

 Ce am observat. 

Oamenii fără personalitate,  fricosi,  lași,  praduitori,  puturosi,  filfizoni,  rasiști ,  harțuitori,  lacomi  și fără  pic de bărbăție și  asumare.  

Cine iese în evidență aici .

 Uite un dezaxat gen Elprofesore & Pisdadera,  prins cu sute de clone în trecut   și totuși mulți îi acordă  încredere  și nu scot un cuvânt pe tema asta.    Păi omul ăsta în mod normal trebuia scuipat pe unde posta  și luat la goană.  Refuză întotdeauna dialogul și pune clonele să  atace pe oricine se ia de el ori de  protejatele din capul lui.  Păi mă  colegii! Ăsta este liderul vostru ?  Nu vă  e mă  rușine obrazului când îi dați un like?   Apropo de like,  să  nu vă  surprindă când vă voi da  minusuri  dacă văd că sunteți c a niște fatălai  în urma lui.  Da stați liniștiți,,....marele   om  vă  va da  like-uri  prin clonele lui.  Important este să  aveți mii de like uri că măcar aici să  artati și voi bine .

 

La voi ciudaților,  un like  valorează cât o pereche de adidași  de firmă,  nu?  Cât de penibil sunteți? 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:București
  • Oras:București

Ham Ham a intrat in vrie...a cedat nervos. Da minusuri incrucisat de pe clonele lui. De parca eu ma duc cu puncte la masaje etc.

Vai de capul lui, clar are tulburare de personalitate exacerbata de obsesia lui pentru forum si anumite dame. Pfuiii !🙃🙃🙃

  • Like 6
  • Minus 4
Link spre comentariu

Hai că  vă  mai spun o fază. 

 M-am băgat și eu în seamă la vro două trei fete pe care le apreciez.  

Gen.

 Bună" Corina" Adela smd. îți doresc paște fericit și  alea alea.   Corina-  mulțumesc asemenea dragule!  ❤   

Următoare postare cine credeți că a fost?  R. Corect  ,  Elprofesore  .  

Ce credeți s a facut de râs ... nu ia răspuns 😆😂 mă vă dați seama cât a suferit?  

 Săracul 😒

 

  • Haha 1
Link spre comentariu

  • Oras:pe urmele adevarului!
  • Oras:pe urmele adevarului!
On 5/26/2021 at 6:03 PM, adanasp0r said:

uite cum ies clonele la suprafata

 

Adevar graiesti varu' , dar nu e normal sa te dai de gol!

 

5 hours ago, vanatorguvid said:

Hai că  vă  mai spun o fază. 

 M-am băgat și eu în seamă la vro două trei fete pe care le apreciez.  

Gen.

 Bună" Corina" Adela smd. îți doresc paște fericit și  alea alea.   Corina-  mulțumesc asemenea dragule!  ❤   

Următoare postare cine credeți că a fost?  R. Corect  ,  Elprofesore  .  

Ce credeți s a facut de râs ... nu ia răspuns 😆😂 mă vă dați seama cât a suferit?  

 Săracul 😒

 

Buna asta😂😅😀😂

  • Mersi 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...