Sari la conținut

Imi e dor de....


Postări Recomandate

Da ce școală de securist are  șoldoveanu Elprofesore  , nu m a citat  a scris asa pe lângă  să  nu îi rămână în anale 😛  ce gloaba penibilă!   Mă  vă dați seama cât suferă ăsta  .   Bă  Picoane , Paiment  lord  T, C ,E etc.  Mă fraților,  cand vă jignesc colnele  ,  pă el grămadă  , că  clonele nu suferă.  

Iubire, iubireee 🎼🎵 

🐒 lăbuș

 Lesin 😝

 Ps- are cineva o grenadă  să mi-o împrumute până  mâine?  Să  dau în primul post de pe topic,  cine știe poate îi topesc 🙉

 

 

                                               Pamflet. 

 

  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator Lord_Sith
Reputație: 0
Acum 44 minute, vanatorguvid a spus:

Da ce școală de securist are  șoldoveanu Elprofesore  , nu m a citat  a scris asa pe lângă  să  nu îi rămână în anale 😛  ce gloaba penibilă!   Mă  vă dați seama cât suferă ăsta  .   Bă  Picoane , Paiment  lord  T, C ,E etc.  Mă fraților,  cand vă jignesc colnele  ,  pă el grămadă  , că  clonele nu suferă.  

Iubire, iubireee 🎼🎵 

🐒 lăbuș

 Lesin 😝

 Ps- are cineva o grenadă  să mi-o împrumute până  mâine?  Să  dau în primul post de pe topic,  cine știe poate îi topesc 🙉

 

 

                                               Pamflet. 

 

Nebunica', tot pe aici ?

Izabella a fost singura care te-a citit, de la bun inceput. O discutie intre moldovean si ea ar lamuri lucrurile. Insa moldoveanu' se inseala teribil. Dar taci ca e bine, ai un mare avantaj in fata lui, nu stie cine esti.

Bafta !

Link spre comentariu
Acum 5 ore, Lord_Sith a spus:

Nebunica', tot pe aici ?

Izabella a fost singura care te-a citit, de la bun inceput. O discutie intre moldovean si ea ar lamuri lucrurile. Insa moldoveanu' se inseala teribil. Dar taci ca e bine, ai un mare avantaj in fata lui, nu stie cine esti.

Bafta !

Salut frate! 

Da nu îmi doresc așa ceva,  Izabela a fost o drăguță și îi mulțumesc frumos. Da cum ar fii să  mă  confirme o fată pe care corpul meu nu a vizitat o  nici macar odată . Nu sunt atât de penibil 🤣😆😆 .

 Are șoldoveanul 154669000 de puncte  🤣😆😆 e vedetă pe ninfomane.  Îi doresc 2543660980000   Asta este ăl mai mare futacios contra cost de pe  fată pământului.  Da a scris și Washington Post  , The  Guardian  🌐despre  realizările memorabile   ale lui Șoldovean foie Verde. 

 Trei iezi cucuieti,  și ale lala laila 😅🤣😛

 

  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator Lord_Sith
Reputație: 0
Acum 9 ore, vanatorguvid a spus:

Salut frate! 

Da nu îmi doresc așa ceva,  Izabela a fost o drăguță și îi mulțumesc frumos. Da cum ar fii să  mă  confirme o fată pe care corpul meu nu a vizitat o  nici macar odată . Nu sunt atât de penibil 🤣😆😆 .

 Are șoldoveanul 154669000 de puncte  🤣😆😆 e vedetă pe ninfomane.  Îi doresc 2543660980000   Asta este ăl mai mare futacios contra cost de pe  fată pământului.  Da a scris și Washington Post  , The  Guardian  🌐despre  realizările memorabile   ale lui Șoldovean foie Verde. 

 Trei iezi cucuieti,  și ale lala laila 😅🤣😛

 

Frate, 

Inca ceva interesant 😀

Daca te uiti pe contul dog ... , fost SP, ai sa observi ca sunt mai multe puncte cu + date decat cu - .Antipatiile se stiu, sunt cativa.

In rest, se impart in gasca. Din acest motiv tot face noutati SP, pentru ca nu poate da mai mult decat posteaza verii.

Succese iti doresc !

Link spre comentariu
Vizitator Lord_Sith
Reputație: 0
Acum 11 ore, vanatorguvid a spus:

Salut frate! 

Da nu îmi doresc așa ceva,  Izabela a fost o drăguță și îi mulțumesc frumos. Da cum ar fii să  mă  confirme o fată pe care corpul meu nu a vizitat o  nici macar odată . Nu sunt atât de penibil 🤣😆😆 .

 Are șoldoveanul 154669000 de puncte  🤣😆😆 e vedetă pe ninfomane.  Îi doresc 2543660980000   Asta este ăl mai mare futacios contra cost de pe  fată pământului.  Da a scris și Washington Post  , The  Guardian  🌐despre  realizările memorabile   ale lui Șoldovean foie Verde. 

 Trei iezi cucuieti,  și ale lala laila 😅🤣😛

 

Noaptea trecuta am avut un vis 😀

Dimineata , cand m-am trezit, nu stiu de ce eram trist. Se facea ca, intr-o dimineata ploioasa de vara, cand a intrat moldoveanu' pe forum, avea -666 puncte 😀 Prima senzatie a fost de fericire insa a zis ca sunt eu. Am devenit trist.

Asta a fost visul meu.

Link spre comentariu

Clonele soldoveanului frustrat atacă în disperare  acum și prietenii  celor care au ei meci.  Mă  vă  dați seama cât de bolnav este . Bă  băiete,  ăsta  e in ultima fază de paranoia. 

 Da prostul face greșeală după greșeală,  păi dacă a înnebunit.

Un coleg ,  Spartanus , mi-a da  like  la câteva postari  unde îl demascam  pe răsclonatul dovedit Șoldoveanul ,  bă  și a doua zi așa din senin VALIBARBOSUL cont nou SP Îi dă sute de minusuri .  Așa ceva!! ?

  • Minus 1
Link spre comentariu
On 5/21/2021 at 11:47 AM, picon said:

Pentru limba română apăsați tasta 1! 

 

esti o mizerie cum sa imi vb asa? de nebun

On 5/22/2021 at 11:05 AM, gorillauki said:

Varu latrator @dog attack e pe contul  @adanasp0r 

Iar are treaba cu vis, cum a minusat-o si in trecut de pe contul de labus.

Si-a adus aminte ca are si contul asta, de care a uitat.

o mai iei in cur? mata latra! alupigus 😊

6 hours ago, baiatul cu shaorma said:

ai aflat cine?

sant clonele unor labari care nu merg la prostituate, latra aici! La bolnavi psihici ma refer

  • Like 1
  • Haha 4
  • Minus 4
Link spre comentariu
18 minutes ago, adanasp0r said:

esti o mizerie cum sa imi vb asa? de nebun

o mai iei in cur? mata latra! alupigus 😊

sant clonele unor labari care nu merg la prostituate, latra aici! La bolnavi psihici ma refer

eu chiar merg la curve la futut, nu sa intreb de altii de pe forum si sa ma milogesc la ele ca ultimu sclav, ahhahahahaha

  • Haha 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:pe urmele adevarului!
  • Oras:pe urmele adevarului!
3 hours ago, adanasp0r said:

esti o mizerie cum sa imi vb asa? de nebun

o mai iei in cur? mata latra! alupigus 😊

sant clonele unor labari care nu merg la prostituate, latra aici! La bolnavi psihici ma refer

Aham, deci recunosti ca ai fost pe contul de labus. Dar de ce l-ai inchis, s-au gatat minusurile la magazin???

  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu
La 16.05.2021 la 21:31, gorillauki a spus:

Imi e dor de verii mei din topicul de mai jos:



@stefan717 
@mirindaporto 
@orlando muistul 
@eva001 

@baiatul cu shaorma
@cristi neacsu cel viteaz 
@raffaell0 
@tariceanu mosul senil 
@eu dorin 
@pulcher 
@aledero 
@pandele firea 
@renata x 
@xoxots 
@enga boys 

Va salut verilor, cand mai jucam un fazan si mai mintim niste oameni?😍😍

@dog attack sa nu crezi ca am uitat de tine saracule, iti dau 100lei sa mai dai niste minusuri?

Lipsește din careul de ași 😂 EU DORIN , o clonă infectă  a lui cățel  cheliuță.  A jucat fazan până a prins culoare după a început să  atace  zdreanța .  Când juca fazan prin Focșani și Galați ( adică la șoldoveanu nostru acasă) era activ  zi de zi,  acum intră gunoiul doar să  atace.  

Păi mă  vomă,  nu îți este rușine să  te bagi în seamă cu băieți  ?   Vai de mama voastră de rupți în cur .  😆🙂

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

La 20.05.2021 la 11:52, vanatorguvid a spus:
  •  

Restul clonele care le-ai avut ți-au fost banate, stai liniștit că știu cine ești :))) . Tu ai o singură misiune pe forumul ăsta dedicat celor care vor să fută, acela de a mă denigra (reiese din obsesia care o ai la adresa mea și din numărul de topice deschise despre mine) fanule! Nu am de ce să mă supăr, faci ce te taie capul, dar totuși poate îți vine odată mintea la cap și te maturizezi. Rugămintea mea este să lași topicul curat, pentru că restul colegilor nu le pasă de copilărismele tale. Ai DG pentru alte denigrări, manipulări și alte găinării, ai înțeles idea. Cât despre miile de clone, SRI, reptilieni, iluminatii știi deja râspunsul și concluzia este cât se poate de evidentă . Este ultimul meu răspuns la problema ta existențialistă :wink2. zBye

 

Cică vorbește și el 😅😆😂

"" Restul clonele care le-ai avut ""

Ăsta chiar este un croseu  în barbă pentru limba română. 

Așa Șoldovean prost?  

Da😆

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...