Sari la conținut

Ofer servicii de masaj de relaxare, cu jucării 0751414910


Postări Recomandate

Vizitator cleopatra1
Reputație: 0
Acum 5 minute, nandia a spus:

Da slugile astea proaste e in regula sa se lege atâta de noi și să facă atâta troll?

Nandia te rog frumos sa folosesti un limbaj adecvat, iar voi baieti reveniti la recenzii.😊

Link spre comentariu
  • Oras:Shimishoara
  • Oras:Shimishoara
Acum 7 minute, nandia a spus:

Da slugile astea proaste e in regula sa se lege atâta de noi și să facă atâta troll?

Slugile astea, asa cum tu le spui iti dau tie sa manci…prin faptul ca vin la tine, unde este respectul tau?

😏😂

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Acum 12 ore, cleopatra1 a spus:

Revenim la recenzii.

Care recenzii? Glumesti, topicul asta poate fi trecut la DG. Din 70+ pagini daca sunt recenzii de o singura pagina intreaga eu imi tai jos organul.

  • Haha 2
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
7 minutes ago, add said:

Care recenzii? Glumesti, topicul asta poate fi trecut la DG. Din 70+ pagini daca sunt recenzii de o singura pagina intreaga eu imi tai jos organul.

Da....si nadia...tot pt DG e buna...ca stie ea tiganci..care vin aici...etc....alea de la brasov...

Invidia e mare...pai suge-o si tu puiule...nu..numai laba....

Eu n-am treaba cu tine..dar las-o mai moale.....😑

  • Haha 2
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Acum 14 minute, pittysmen a spus:

Da....si nadia...tot pt DG e buna...ca stie ea tiganci..care vin aici...etc....alea de la brasov...

Invidia e mare...pai suge-o si tu puiule...nu..numai laba....

Eu n-am treaba cu tine..dar las-o mai moale.....😑

Ceart o ...ca merita 🤣🤣🤣

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
4 minutes ago, povestitorul said:

Ceart o ...ca merita 🤣🤣🤣

O sa aiba asta filme..ca mi-a facut laba prost....ce sa certi la ea.....invidia...pao eu daca bagam la pacanele..o bagam si pe ea...sau ce a supt de banii aia.....😅

Aici in Tm stim

.cine e smecher....cine e lachetz....

Poate te gandesti sa faci  finalizare orala..puiule....nu numai la astia care te apara....ca ii muiam din clasa 1...au supt si ei la tata...imi vine sa rad...ca bat gaste ca a ei...din clasa 1..(intai)🤷‍♂️

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0751414910
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 0751414910
  • Oras:Timisoara
Acum 10 minute, pittysmen a spus:

O sa aiba asta filme..ca mi-a facut laba prost....ce sa certi la ea.....invidia...pao eu daca bagam la pacanele..o bagam si pe ea...sau ce a supt de banii aia.....😅

Aici in Tm stim

.cine e smecher....cine e lachetz....

Poate te gandesti sa faci  finalizare orala..puiule....nu numai la astia care te apara....ca ii muiam din clasa 1...au supt si ei la tata...imi vine sa rad...ca bat gaste ca a ei...din clasa 1..(intai)🤷‍♂️

Tu cine ești bă sluga? Da-te dracului de boschetar! Acuma nii sunt invidioasa că sug altele pula...du-te ajuta-le să sugă că să nu fii invidios și tu, daca asta e logica ta ..cioara penală! Muiai pe dracu! Au muit-o turcii pe ma-ta și au futut-o de a ieșit marele ,,Tu"... cică ,,puiule" Unde dracu' m-ai descoperit și tu fi-ti-ar finalizările orale a dracu' ! 🤦🏻‍♀️

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
3 minutes ago, nandia said:

Tu cine ești bă sluga? Da-te dracului de boschetar! Acuma nii sunt invidioasa că sug altele pula...du-te ajuta-le să sugă că să nu fii invidios și tu, daca asta e logica ta ..cioara penală! Muiai pe dracu! Au muit-o turcii pe ma-ta și au futut-o de a ieșit marele ,,Tu"... cică ,,puiule" Unde dracu' m-ai descoperit și tu fi-ti-ar finalizările orale a dracu' ! 🤦🏻‍♀️

Ba...la ce ai scris...cioara e mata..sti cum zic?

Turcii au muito pe ma-ta la.... jose.armando....

hai..ba jet...si nu te mai incorda...ca nu vreau sa ma interesez de tine.....si cine te muieste...stii cum zic?

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
5 minutes ago, nandia said:

Iar m-am tolănit, iar tre' sa ascut cuțitele...stați să vedeți cu ce mai vine asta că acu' se pregătește să scrie: la comanda mea.

Nu ai ce sa ascuti...ca nu ai dusmani(eu nu is dusman de al tau)..

Dar ...fi si tu mai cizelata...despre asta era vorba...si de aia m-am bagat in discutia de aici....

Hai,bafta.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0751414910
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 0751414910
  • Oras:Timisoara
Acum 2 minute, pittysmen a spus:

Ba...la ce ai scris...cioara e mata..sti cum zic?

Turcii au muito pe ma-ta la.... jose.armando....

hai..ba jet...si nu te mai incorda...ca nu vreau sa ma interesez de tine.....si cine te muieste...stii cum zic?

Da' cu limba română ce ai!? Vezi că până una alta ,,mata" are cratima și ,,ști" se scrie cu 2 ,,i", ,,muito" se scrie ,,muit-o" și acuma văd că a doua oară ai scris corect... tre' să o dăm la pace...oricum tu nu ai habar de ce se scrie într-un fel și nu în altul... bă cu cine am ajuns să îmi bat eu capu' la 3 noaptea!🤦🏻‍♀️

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
3 minutes ago, nandia said:

Da' cu limba română ce ai!? Vezi că până una alta ,,mata" are cratima și ,,ști" se scrie cu 2 ,,i", ,,muito" se scrie ,,muit-o" și acuma văd că a doua oară ai scris corect... tre' să o dăm la pace...oricum tu nu ai habar de ce se scrie într-un fel și nu în altul... bă cu cine am ajuns să îmi bat eu capu' la 3 noaptea!🤦🏻‍♀️

Pai ce drq faci pe ninfo la 3 noaptea?nu aveai treaba, sa faci o laba..stii cum zic.....

Hai ma Nadia...ca nu stam toti sa scriem corect gramatical   ....imi pare rau..ca m-am luat cu tine...ca nu am nimic de impartit...dat si tu cand fumezi,sau bei....scrii pe aicii...stii cum.zic🤣🤣🤣.....

Scz deranju....

Multe reusite.......🤷‍♂️....si lasa drq forumul....ca iti face numa rau....

  • Confuz 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0751414910
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 0751414910
  • Oras:Timisoara
Acum 1 oră, vasilica8585 a spus:

Foarte frumos uni au voie sa injure si sa vorbeasca porcos si pe altii Pisicut ai baneaza .

Numai fraierii trebuie sa respecte regulile pentru Nadia nu sunt regulii .

Am primit avertisment 

  • Haha 4
  • Trist 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...