Sari la conținut

‼️0758148296‼️Alice23 ! Nouă în Oraș 🔝❤


Postări Recomandate

  • Telefon: 0758148296
  • Oras:Satu Mare
  • Telefon: 0758148296
  • Oras:Satu Mare
Acum 15 ore, calatorul00 a spus:

Wow Alice 🤪super sexy,forte incitant,😍cu siguranțã  de  vizitat 👄

Oooh, wow ! Te aștept  😈💋😘 Trebuie să te ghicesc,  nu de alta, dar eu nu pierd niciodată un pariu 😎😂

Link spre comentariu
Vizitator calatorul00
Reputație: 0
Acum 23 minute, alice23 a spus:

Oooh, wow ! Te aștept  😈💋😘 Trebuie să te ghicesc,  nu de alta, dar eu nu pierd niciodată un pariu 😎😂

Te pupic😘şi te respect💋,pt.că eşti de cuvânt şi nu ai uitat,🤗,acuma cu pariu vom vedea ,cine câştigă🤣😋,ori cum baftă,😉😘

Link spre comentariu
  • Telefon: 0758148296
  • Oras:Satu Mare
  • Telefon: 0758148296
  • Oras:Satu Mare
Acum 55 minute, calatorul00 a spus:

Te pupic😘şi te respect💋,pt.că eşti de cuvânt şi nu ai uitat,🤗,acuma cu pariu vom vedea ,cine câştigă🤣😋,ori cum baftă,😉😘

Sunt sigură că o să câștig 😈😎 te pup 😘💋

Link spre comentariu
Vizitator calatorul00
Reputație: 0

Salutare.

A sosit Alice💋,o domnisoară superbă,şi cum nu a scris nimeni despre ea,şi confrați  din Arad au tot intrebat de recenzi,voi indrăzni şi voi scris câteva cuvinte,m-ai ales,că aştept să câştig,înțelege Alice ce vreau să spun,.

Am luat legătura cu Alice pe wapp.,m-ia răspuns destul de repede,am vorbit cu ea,este foarte vorbăreață,chiar hazlie uneori,un +10 pentru comunicare ,cel puţin cu mine a fost super de ok,.

Am ajuns la cuibuşorul lui Alice,am fost aşteptat ,cu o ținută sexy,şi incitantă,intrat vorbit unele lucruri,este foarte vorbăreață,o companie plăcută poți vorbi multe lucruri cu Alice,şi ,am vorbit diverse lucruri,chiar m-ia plăcut de ea ca persoană,penrtu că ştie să se facă plăcută.un10 pt.amabilitate şi comunicare..

Alice este de statură potrivită un corp atletic frumos conturat,este frumoasă la chip,chiar foarte drăguţă😘,un fund puţin bombat,frumos la atingere,piele fermă,numai bun de un masaj🙈,sâni micuți puţin lăsați dar ne deranjant,un 9 +,

Am inceput cu un ON,soft ,foarte plăcut ,foarte umed,cu priviri excitante,ajutat puţin de mână,dar nimic deranjant,il face chiar foarte bine,cu greu poţi rezista,nu vroiam să se termine,de aceea am oprito,că dacă nu cădeam la datorie,şi era păcat,să nu mă pot bucura şi de puţin NP,am vrut să gust din piersicuță dar nu sa aprobat,inţeles situaţia,şi rămas pe data viitoare,că sigur vreau să văd ce gust are,.şi am avut şi săruturi,pe tot parcursul acțiuni,are nişte buze senzuale,un 9+

Continuat,cu puţin NP,misionar cu îmbrățişări ,mult sarut ,mă repet are nişte buze senzuale,💋,sărută foarte bine,cu multe mişcări cu limbuța,este trăznet,(înțeleg pe colegi Arădeni.care o apreciază,char merită mult apreciată.),un mare +,este că la sfârşit nu se trage,nu te împinge să te ridici,te lasă să termini,este un lucru de apreciat,,În concluzie Alice este o fată minunată,😘,de revenit cu siguranță ori  când am ocazia,şi sigur de recomandat,pentru felul ei de a fi,ca persoană şi ca servici💋💓

PS,Apropo Alice,te sărut dulce pe cireşică🍒,înțelegi tu ce vreu să spun.,,pupici💋,şi baftă la pariu🙉😘

Link spre comentariu
Vizitator unsuflet
Reputație: 0
Acum 6 minute, calatorul00 a spus:

Salutare.

A sosit Alice💋,o domnisoară superbă,şi cum nu a scris nimeni despre ea,şi confrați  din Arad au tot intrebat de recenzi,voi indrăzni şi voi scris câteva cuvinte,m-ai ales,că aştept să câştig,înțelege Alice ce vreau să spun,.

Am luat legătura cu Alice pe wapp.,m-ia răspuns destul de repede,am vorbit cu ea,este foarte vorbăreață,chiar hazlie uneori,un +10 pentru comunicare ,cel puţin cu mine a fost super de ok,.

Am ajuns la cuibuşorul lui Alice,am fost aşteptat ,cu o ținută sexy,şi incitantă,intrat vorbit unele lucruri,este foarte vorbăreață,o companie plăcută poți vorbi multe lucruri cu Alice,şi ,am vorbit diverse lucruri,chiar m-ia plăcut de ea ca persoană,penrtu că ştie să se facă plăcută.un10 pt.amabilitate şi comunicare..

Alice este de statură potrivită un corp atletic frumos conturat,este frumoasă la chip,chiar foarte drăguţă😘,un fund puţin bombat,frumos la atingere,piele fermă,numai bun de un masaj🙈,sâni micuți puţin lăsați dar ne deranjant,un 9 +,

Am inceput cu un ON,soft ,foarte plăcut ,foarte umed,cu priviri excitante,ajutat puţin de mână,dar nimic deranjant,il face chiar foarte bine,cu greu poţi rezista,nu vroiam să se termine,de aceea am oprito,că dacă nu cădeam la datorie,şi era păcat,să nu mă pot bucura şi de puţin NP,am vrut să gust din piersicuță dar nu sa aprobat,inţeles situaţia,şi rămas pe data viitoare,că sigur vreau să văd ce gust are,.şi am avut şi săruturi,pe tot parcursul acțiuni,are nişte buze senzuale,un 9+

Continuat,cu puţin NP,misionar cu îmbrățişări ,mult sarut ,mă repet are nişte buze senzuale,💋,sărută foarte bine,cu multe mişcări cu limbuța,este trăznet,(înțeleg pe colegi Arădeni.care o apreciază,char merită mult apreciată.),un mare +,este că la sfârşit nu se trage,nu te împinge să te ridici,te lasă să termini,este un lucru de apreciat,,În concluzie Alice este o fată minunată,😘,de revenit cu siguranță ori  când am ocazia,şi sigur de recomandat,pentru felul ei de a fi,ca persoană şi ca servici💋💓

PS,Apropo Alice,te sărut dulce pe cireşică🍒,înțelegi tu ce vreu să spun.,,pupici💋,şi baftă la pariu🙉😘

Felicitarile mele si aradenii iti multumesc pt recenzie. Daca nu o avem aici, macar sa citim cum va bucurati voi de ea.

Pana la urma nu am inteles cine a castigat pariul? Daca te recunostea, trebuia sa iti spuna pe loc, deci a pierdut.

Link spre comentariu
Vizitator calatorul00
Reputație: 0
Acum 4 minute, alint76 a spus:

Felicitarile mele si aradenii iti multumesc pt recenzie. Daca nu o avem aici, macar sa citim cum va bucurati voi de ea.

Pana la urma nu am inteles cine a castigat pariul? Daca te recunostea, trebuia sa iti spuna pe loc, deci a pierdut.

Încă nu a pierdut ,pariul este în desfăşurare,deci nu se ştie,rămâne la următoarea vizită,să vedem dacă va elucida misterul,ori cum este o fată isteață,şi sunt sigur că va câştiga ,dar asta vom vedea  la următoare vizită..

PS,Mulţumesc pentru aprecierea din partea  voastra,,Aveți tot respectul meu,🙏sunteți băieți de treaba,👍salutări şi numa de bine👋

Link spre comentariu
Vizitator calatorul00
Reputație: 0
La 28.09.2021 la 13:15, alice23 a spus:

Sunt sigură că o să câștig 😈😎 te pup 😘💋

Salutare.

Pupici 💋Alice,sincer trebuie să mă recunosc infrânt.

Alice,e o fată isteață,şi a băgat de seamă unele,lucruri cu care ma găsit,,Ce pot să mai spun decât ,că e o domnişoară minunată,adorabilă cu mult bun simț,şi prin aceasta ma câştigat ca client,pentru că Alice chiar merită toată aprecierea🤗💋.

Mulțumesc Alice,💓,ai tot respectul meu,şi sigur rămâne să dau pariul,trebuie să mä țin de cuvânt..

Link spre comentariu
  • Telefon: 0758148296
  • Oras:Satu Mare
  • Telefon: 0758148296
  • Oras:Satu Mare
Acum 15 ore, calatorul00 a spus:

Salutare.

A sosit Alice💋,o domnisoară superbă,şi cum nu a scris nimeni despre ea,şi confrați  din Arad au tot intrebat de recenzi,voi indrăzni şi voi scris câteva cuvinte,m-ai ales,că aştept să câştig,înțelege Alice ce vreau să spun,.

Am luat legătura cu Alice pe wapp.,m-ia răspuns destul de repede,am vorbit cu ea,este foarte vorbăreață,chiar hazlie uneori,un +10 pentru comunicare ,cel puţin cu mine a fost super de ok,.

Am ajuns la cuibuşorul lui Alice,am fost aşteptat ,cu o ținută sexy,şi incitantă,intrat vorbit unele lucruri,este foarte vorbăreață,o companie plăcută poți vorbi multe lucruri cu Alice,şi ,am vorbit diverse lucruri,chiar m-ia plăcut de ea ca persoană,penrtu că ştie să se facă plăcută.un10 pt.amabilitate şi comunicare..

Alice este de statură potrivită un corp atletic frumos conturat,este frumoasă la chip,chiar foarte drăguţă😘,un fund puţin bombat,frumos la atingere,piele fermă,numai bun de un masaj🙈,sâni micuți puţin lăsați dar ne deranjant,un 9 +,

Am inceput cu un ON,soft ,foarte plăcut ,foarte umed,cu priviri excitante,ajutat puţin de mână,dar nimic deranjant,il face chiar foarte bine,cu greu poţi rezista,nu vroiam să se termine,de aceea am oprito,că dacă nu cădeam la datorie,şi era păcat,să nu mă pot bucura şi de puţin NP,am vrut să gust din piersicuță dar nu sa aprobat,inţeles situaţia,şi rămas pe data viitoare,că sigur vreau să văd ce gust are,.şi am avut şi săruturi,pe tot parcursul acțiuni,are nişte buze senzuale,un 9+

Continuat,cu puţin NP,misionar cu îmbrățişări ,mult sarut ,mă repet are nişte buze senzuale,💋,sărută foarte bine,cu multe mişcări cu limbuța,este trăznet,(înțeleg pe colegi Arădeni.care o apreciază,char merită mult apreciată.),un mare +,este că la sfârşit nu se trage,nu te împinge să te ridici,te lasă să termini,este un lucru de apreciat,,În concluzie Alice este o fată minunată,😘,de revenit cu siguranță ori  când am ocazia,şi sigur de recomandat,pentru felul ei de a fi,ca persoană şi ca servici💋💓

PS,Apropo Alice,te sărut dulce pe cireşică🍒,înțelegi tu ce vreu să spun.,,pupici💋,şi baftă la pariu🙉😘

Mulțumesc frumos pentru recenzie, note... mă bucur că te-ai simțit bine în compania mea ❤ și data viitoare ai grijă cu pisica de pe scară, sa nu mai intre in casă înaintea ta ! 😘😘❤ te pup și te aștept data viitoare 💋🤗

Link spre comentariu
Vizitator calatorul00
Reputație: 0
Acum 2 minute, alice23 a spus:

Mulțumesc frumos pentru recenzie, note... mă bucur că te-ai simțit bine în compania mea ❤ și data viitoare ai grijă cu pisica de pe scară, sa nu mai intre in casă înaintea ta ! 😘😘❤ te pup și te aștept data viitoare 💋🤗

🙉🙈vai vai,vezi că sunt un băiat bun,🤣,te făceam şi cu o pisică🐱,,cu siguranţă că voi m-ai veni,eşti minunată,in primul rând ca persoană,atitudine,şi este lucrul cel m-ai important,pt mine,acela de a fi cu bun simț,,Te sărut Alice,eşti scumpă💋😘💓

Link spre comentariu
  • Telefon: 0758148296
  • Oras:Satu Mare
  • Telefon: 0758148296
  • Oras:Satu Mare
Acum 15 ore, alint76 a spus:

Felicitarile mele si aradenii iti multumesc pt recenzie. Daca nu o avem aici, macar sa citim cum va bucurati voi de ea.

Pana la urma nu am inteles cine a castigat pariul? Daca te recunostea, trebuia sa iti spuna pe loc, deci a pierdut.

Bineînțeles că eu am câștigat! 😎💪💪💪🤣🤣

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0758148296
  • Oras:Satu Mare
  • Telefon: 0758148296
  • Oras:Satu Mare
Acum 41 minute, calatorul00 a spus:

Salutare.

Pupici 💋Alice,sincer trebuie să mă recunosc infrânt.

Alice,e o fată isteață,şi a băgat de seamă unele,lucruri cu care ma găsit,,Ce pot să mai spun decât ,că e o domnişoară minunată,adorabilă cu mult bun simț,şi prin aceasta ma câştigat ca client,pentru că Alice chiar merită toată aprecierea🤗💋.

Mulțumesc Alice,💓,ai tot respectul meu,şi sigur rămâne să dau pariul,trebuie să mä țin de cuvânt..

Așa, ține-te de cuvânt! Te pup ❤💋😘

Link spre comentariu
  • Telefon: 0758148296
  • Oras:Satu Mare
  • Telefon: 0758148296
  • Oras:Satu Mare

Bună seara! Mâine e iltima mea zi în Deva. Pentru programari (în limita locurilor disponibile) aștept mesajele voastre pe whatsapp.  Vă doresc o seara frumoasa 😘😘😘💋💋💋❤❤❤

Link spre comentariu
  • Telefon: 0758148296
  • Oras:Satu Mare
  • Telefon: 0758148296
  • Oras:Satu Mare
Acum 4 minute, alice23 a spus:

Bună seara! Mâine e iltima mea zi în Deva. Pentru programari (în limita locurilor disponibile) aștept mesajele voastre pe whatsapp.  Vă doresc o seara frumoasa 😘😘😘💋💋💋❤❤❤

Ultima mea zi*** am greșit o literă🤭🤣

Link spre comentariu
Vizitator calatorul00
Reputație: 0
Chiar acum, alint76 a spus:

Frumoase poze, tu i le-ai facut sau le-ai luat de pe site?

Da,sunt superbe,cum dealt fel este şi Alice💋Ee,aş fi vrut eu să le fac,doar le-am imprumutat de la colegi Arădeni,sper să nu se supere ,vroiam să o avem şi nou m-ai aproape ,căci ne este tare dragă,şi m-ai ales că nu prea stă mult pe la noi...

Link spre comentariu
  • Telefon: 0758148296
  • Oras:Satu Mare
  • Telefon: 0758148296
  • Oras:Satu Mare
Acum 59 minute, calatorul00 a spus:

💋💋💋Alice eşti superbă,💓💓💓

 

Point Blur_May292021_104524.jpg

Point Blur_May292021_104459.jpg

 

Wow ! Ce bunăăă sunt 🤣 acuma văd 🤭 m-as f*te și eu o dată 🤣🤣😘😘💋💋

  • Haha 1
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
Vizitator calatorul00
Reputație: 0
1 oră în urmă, alice23 a spus:

Bună! Tocmai am părăsit orașul. Vă mulțumesc pentru vizite! O să revin curând.  Un weekend plăcut să aveți 😘🤗

Mulțumim de vizită Alice😘,ne-ai  adus clipe minunate ,în prezența ta ,şi te aşteptăm cât m-ai grabnic, să te íntorci,,Weekend plăcut ,şi drum bun😘💖.

PS.O petrecere frumoasă😋

Link spre comentariu
  • Telefon: 0758148296
  • Oras:Satu Mare
  • Telefon: 0758148296
  • Oras:Satu Mare

Bună dimineața! ❤ O să fiu disponibilă începând de miercuri... pentru programari, doar mesaj pe whatsapp.  Vă pup 😘 să aveți o săptămână frumoasă! 🤩206543342_PointBlur_Oct062021_093018.jpg.78f704021f14ac0987aaf1fd7fc8ba25.jpg

  • Inimioara 3
Link spre comentariu
Vizitator calatorul00
Reputație: 0
Acum 41 minute, alice23 a spus:

Bună dimineața! ❤ O să fiu disponibilă începând de miercuri... pentru programari, doar mesaj pe whatsapp.  Vă pup 😘 să aveți o săptămână frumoasă! 🤩206543342_PointBlur_Oct062021_093018.jpg.78f704021f14ac0987aaf1fd7fc8ba25.jpg

Wow,o veste bună 🙉,te aştept cu drag Alice💓💋,şi la fel  să ai şi tu, o săptămână minunată,aşa ca tine😜,pupici Alice🍒💓💋

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...