Sari la conținut

Filme preferate


MacArthur

Postări Recomandate

  • Oras:Moscopole
  • Oras:Moscopole

MacArthur, dacă mai citești p-aci…Tați Bătrîni (Old dads) pă Netflix - mai mult pt idee, nici măcar aia strigată în gura mare, că distribuția și interpretarea sunt mediocre - plm, mie unul mi s-a luat de politically correctness și noua obsesie cu schimbările climatice. La dracu și cu lgbt-ul și cu căcaturile astea de la Hollywood, care-ți bagă în ORICE film NEAPĂRAT **spam editat**tăți de orice tip, indiferent că se potrivesc sau nu contextului. Mi se pare incredibil dar toate căcaturile astea au avut succes și aproape că a ajuns o excepție un bărbat care să nu se tragă pă cur, sau să nu dai la tot pasul de tatuați, cercelați, belciugați, botoxate, siliconate sau trotinetiști. Și când mai citesc și că orice ciudat sexual se autodeclară open minded și sapiosexual…

Link spre comentariu
  • Membru Premium
Reputație: 5141
  • Telefon: -
  • Oras:Buzau
  • Telefon: -
  • Oras:Buzau

Tocmai ce a aparut in cinematografe, un alt film exceptional, in regia lui Denis Villeneuve. 

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

În timpul războiului civil din spania, o călugăriță pleacă de la mânăstire și, încercând să ajungă în zaragoza, se ascunde pentru o seară într-un bordel. Între timp apare o patrulă de femei anarhiste și ,,la moja'' se alătură lor, că tot aveau drum până-n zaragoza.

Link spre comentariu
Reputație: 16217
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
La 11.04.2024 la 13:23, elprofesoare a spus:

 

Mie imi place. Totusi, sunt curios daca poate fi apreciat de cineva care nu a jucat macar un joc din serie ... 🤔

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Outcall
  • Oras:Outcall
On 4/14/2024 at 8:12 PM, witcher said:

Mie imi place. Totusi, sunt curios daca poate fi apreciat de cineva care nu a jucat macar un joc din serie ... 🤔

Deja Bethesda are în plan Fallout 5, poate în 2 ani apare 😁

  • Like 9
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta/Odessa/Moscow/Vladivostok/Kherson/Minsk/Nikolaev/Kiev/Rostov-na-Donu/Kaliningrad/Donetsk/Lugansk/Mariupol/Penza/Sochi/Barnaul/Krasnoyarsk/Nahodka
  • Oras:Constanta/Odessa/Moscow/Vladivostok/Kherson/Minsk/Nikolaev/Kiev/Rostov-na-Donu/Kaliningrad/Donetsk/Lugansk/Mariupol/Penza/Sochi/Barnaul/Krasnoyarsk/Nahodka

Брат 2/ Fratele 2 (2000) Film by Aleksei Balabanov

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...