Sari la conținut

Toate prostiile😈


Postări Recomandate

Vizitator unsuflet
Reputație: 0
Acum 13 minute, 22leon a spus:

@Semakone și @hateru, de ce nu o puneți pe fata in Lot și cronometrați cât duce ea ? 🤣🤣

Tocmai am văzut un clip despre fracturile de penis, care se fac 99% in Lot, când fata se impinge prea brusc și nu nimerește găurica🤣.

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
Acum 11 ore, anthonio a spus:

Mi sa ars poporul și de nervi m-am pus la somn 😁 


Edit: așa pățești când furi wifi 🤣 îți dublează siteul postările 🤣

Acuma ești bine 🤔 🤣🤣🤣

Link spre comentariu
Vizitator unsuflet
Reputație: 0
Acum 12 minute, anthonio a spus:

Sunt chiar bine🤣 și bucuros pe lângă că sunt bine 😁

Da cine te-a imbucurat așa tare?

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
Acum 11 ore, unsuflet a spus:

Da cine te-a imbucurat așa tare?

Mai bine primeam un șut în fund și o palmă după ceafă, decât să aflu ce am aflat 🫣 

 Orice șut în fund e un pas înainte, eu mă simt bucuros😇

Acum 11 ore, Semakone a spus:

Nu zice ăsta 🤣 că-i bandit 🤣🤣🤣

 Nu vreau să fiu iar amenințat🤣🤣🤣 că nu-i de bine😜

  • Trist 1
Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
Acum 37 minute, Semakone a spus:

De ce te razi @mrwick 🤣 este prima dată când văd și eu anunțul ăsta 😁 Îmi pare c-am prea slim gagica.Mie îmi plac astea cu forme sa pocnescă din bucii 😁

Am anticipat că nu îți plac astea scânduri de aia am dat haha, și îmi plac astea cu forme, dar nu grase gen peste 75 kile

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
Chiar acum, mrwick a spus:

Am anticipat că nu îți plac astea scânduri de aia am dat haha, și îmi plac astea cu forme, dar nu grase gen peste 75 kile

M-ai nou mi sa pus pata 😂 pe-o dominatoare. 🤣.,Nu știu dacă oferă și servicii normale .. că m-aș baga puțin 😁

  • Like 1
  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
Acum 26 minute, Semakone a spus:

M-ai nou mi sa pus pata 😂 pe-o dominatoare. 🤣.,Nu știu dacă oferă și servicii normale .. că m-aș baga puțin 😁

Io nu am fantezii din astea cu dominatoare😅. Ce imi mai place ii să mă aștepte gagicile in costumații sexy, role play. Să îmi acorde îngrijiri medicale o asistentă sau să mă aresteze o polițistă😂😂

Era o manea făină veche: Cine bate la fereastra mea? O gagică cu poliția🤣🤣.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
Acum 5 minute, mrwick a spus:

Io nu am fantezii din astea cu dominatoare😅. Ce imi mai place ii să mă aștepte gagicile in costumații sexy, role play. Să îmi acorde îngrijiri medicale o asistentă sau să mă aresteze o polițistă😂😂

Era o manea făină veche: Cine bate la fereastra mea? O gagică cu poliția🤣🤣.

Sa ști ca fetele care practică dominare sexuala sunt finute că și civile .De exemplu Anca și Diana că fac și dominare păi ne-am traso de n-am mai știu de noi 🤭 Cu role play da îmi place o costumație de asistenta sexi 😁 sa folosim masa pe post de birou 🤣 Am făcut 🤣 cu o iubita dar a cedat masa in timp ce ne iubeam 😂😂

  • Haha 2
Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
Acum 29 minute, Semakone a spus:

Sa ști ca fetele care practică dominare sexuala sunt finute că și civile .De exemplu Anca și Diana că fac și dominare păi ne-am traso de n-am mai știu de noi 🤭 Cu role play da îmi place o costumație de asistenta sexi 😁 sa folosim masa pe post de birou 🤣 Am făcut 🤣 cu o iubita dar a cedat masa in timp ce ne iubeam 😂😂

Tare pogan v-ați mai hăndrălit🤣

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
Reputație: 7432
1 oră în urmă, Semakone a spus:

Sa ști ca fetele care practică dominare sexuala sunt finute că și civile .De exemplu Anca și Diana că fac și dominare păi ne-am traso de n-am mai știu de noi 🤭 Cu role play da îmi place o costumație de asistenta sexi 😁 sa folosim masa pe post de birou 🤣 Am făcut 🤣 cu o iubita dar a cedat masa in timp ce ne iubeam 😂😂

Si ce ti-ai mai rupt? 🙈😂

  • Haha 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...