Sari la conținut

Toate prostiile😈


Postări Recomandate

  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
Acum 46 minute, Terent a spus:

Dragi colegi m -am tot gândit sa scriu sau nu dar având în vedere că acest topic este diverse am deosebita placere să vă anunț că astăzi am ajuns la impresionanta cifră de 200 de femei la care am trecut,  sau ele au trecut prin patul meu nu știu dacă e o laudă dar după un carnețel bine ascuns și la ce am notat în el asa se pare acum nu știu sa mă las sau sa prind 300.

Tu le ții evidența?  Eu nici nu vreau să știu câți banii am sticat 🤣 mi-e că află soacră-mea și mă dezmoștenește 🥲

  • Like 1
  • Haha 5
Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
49 minutes ago, Terent said:

Dragi colegi m -am tot gândit sa scriu sau nu dar având în vedere că acest topic este diverse am deosebita placere să vă anunț că astăzi am ajuns la impresionanta cifră de 200 de femei la care am trecut,  sau ele au trecut prin patul meu nu știu dacă e o laudă dar după un carnețel bine ascuns și la ce am notat în el asa se pare acum nu știu sa mă las sau sa prind 300.

Felicitari! Baga mare pana la 300! E un numar impresionant! Mai ai putin si il ajungi pe Nastase :))))

Eu nu am carnetel si nici nu am tinut socoteala. Desi ar fi fost interesant sa stiu un nr dar mai ales cati bani am bagat in "sportul" asta. Cred ca as ramane socat.... avand in vedere ca am vreo 8 ani de forum....

Daaaaar....eu oricand prefer 200 de experiente cu aceeasi fata.....decat o experienta cu 200 de fete diferite.... sper sa o gasesc pe "ea"  pana la urma  :)))

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
3 hours ago, futaciosul_69 said:

Oare doar am eu impresia, sau pe zi ce trece ești tot mai bună?😈😍

Prietene, pe unde dracu' tot umbli? Nu am mai vazut o recenzie de la tine de 100 de ani.....

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
Acum 27 minute, hateru a spus:

Prietene, pe unde dracu' tot umbli? Nu am mai vazut o recenzie de la tine de 100 de ani.....

Peste tot😈; doar ca incognito 🥸 

Nici nu o sa vezi in graba o noua recenzie de la mine, scuze😉

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
Acum 9 minute, futaciosul_69 a spus:

Peste tot😈; doar ca incognito 🥸 

Nici nu o sa vezi in graba o noua recenzie de la mine, scuze😉

Măcar la alea ce merită să le știe lumea să le avem cât mai mult timp la noi in oraș 

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
Acum 1 oră, anthonio a spus:

Tu le ții evidența?  Eu nici nu vreau să știu câți banii am sticat 🤣 mi-e că află soacră-mea și mă dezmoștenește 🥲

Și eu le-am pierdut numărul, mai bine că nu mai știu că de aș ști câți bani am băgat în femei din 2012 de când știu de forumul ăsta și până azi aș bolunzî😅

  • Haha 3
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
La 09.10.2024 la 21:11, anthonio a spus:

Tu le ții evidența?  Eu nici nu vreau să știu câți banii am sticat 🤣 mi-e că află soacră-mea și mă dezmoștenește 🥲

Unii fut mai mult p'aci 😅 decât pe acasă 🤭😅!

Link spre comentariu
La 09.10.2024 la 20:23, Terent a spus:

Dragi colegi m -am tot gândit sa scriu sau nu dar având în vedere că acest topic este diverse am deosebita placere să vă anunț că astăzi am ajuns la impresionanta cifră de 200 de femei la care am trecut,  sau ele au trecut prin patul meu nu știu dacă e o laudă dar după un carnețel bine ascuns și la ce am notat în el asa se pare acum nu știu sa mă las sau sa prind 300.

Sa nu te lasi niciodata. 

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Acum 8 minute, shadow0123 a spus:

Nu te lasi .. eventual o pauza .. din alea toti luam.

Dar de lasat … NICIODATA !!

Sper să mă las 🤭..pe mine nu mă ajută cu nimic, doar îmi golesc,, coaiele,,😅👍

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
8 minutes ago, Mihai2209 said:

Iti cauti anturaje cu mine? Daca am dat notele astea nu inseamna ca e nr1 pentru mine, eu am dat strict pentru placerea mea care a fost

Da exact imi dau anturaje cu şoferul de rabă 😂😂😂 Rămâi la futut țigăncile din parcarea de tiruri şi lasă notele aci 😂😂😂😂

  • Haha 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
Acum 5 ore, Dedei90 a spus:

Da exact imi dau anturaje cu şoferul de rabă 😂😂😂 Rămâi la futut țigăncile din parcarea de tiruri şi lasă notele aci 😂😂😂😂

Bine a zis cine a zis ce-a zis🤣🤣🤣 la prostu care a mâncat toată viața pâine cu unsoare când vede pateul il trece fix in Top Topurilor 🤣🤣🤣

Link spre comentariu
  • Oras:Nicăieri
  • Oras:Nicăieri
La 09.10.2024 la 20:23, Terent a spus:

Dragi colegi m -am tot gândit sa scriu sau nu dar având în vedere că acest topic este diverse am deosebita placere să vă anunț că astăzi am ajuns la impresionanta cifră de 200 de femei la care am trecut,  sau ele au trecut prin patul meu nu știu dacă e o laudă dar după un carnețel bine ascuns și la ce am notat în el asa se pare acum nu știu sa mă las sau sa prind 300.

Eu zic să încerci să-l depășești pe cel mai tare futac de pe forum și cred că din România, e 8j top mondial: a făcut-o cu 9000 (nouă mii) de femei diferite... 

PS: acum e călugăr, nu știu cum rezistă duhovnicii lui când se spovedește. 😛 

  • Like 1
Link spre comentariu
Acum 6 ore, Dedei90 a spus:

Da exact imi dau anturaje cu şoferul de rabă 😂😂😂 Rămâi la futut țigăncile din parcarea de tiruri şi lasă notele aci 😂😂😂😂

Ce comentariu penibil. De unde stii tu ca fute tiganci in parcari ? Ai fost la pula lui sa stii ce a futut ? Si pana la urma omu’ fute ce vrea pe banii lui.

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

De ce trebuie să ne atacăm uni pe alții? Viața îi atât de scurtă și merită să o trăim în armonie nu in ranchiună. 

 Nu puneți la suflet! Pe acest forum minunat fiecare își urmărește interesele, vă spun din experiența că după multe vizite și recenzii formidabile scade calitatea serviciilor. 

 Aș putea să scriu recenzii negative la unele fete dar nu o fac, că oricum îmi săriți in cap 🤣🤣🤣 

 

Weekend minunat vă doresc 

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Acum 6 minute, anthonio a spus:

De ce trebuie să ne atacăm uni pe alții? Viața îi atât de scurtă și merită să o trăim în armonie nu in ranchiună. 

 Nu puneți la suflet! Pe acest forum minunat fiecare își urmărește interesele, vă spun din experiența că după multe vizite și recenzii formidabile scade calitatea serviciilor. 

 Aș putea să scriu recenzii negative la unele fete dar nu o fac, că oricum îmi săriți in cap 🤣🤣🤣 

 

Weekend minunat vă doresc 

Ba și eu voiam să fut ceva acum 😂.

Gata fac pauză 😂😂😂

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Când mai scrieți ceva și vreți la vreo fată și vreți so lăudați nu m-ai puneți (I) că proștii își dau seama 🙊 și iară nu dă bine 😅👍

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Acum 6 minute, Cumintzelul a spus:

Nimic frate-miu, am mai intrat și eu p-aici să văd ce se mai întâmplă.

Tu cum o mai duci?

Râu frate 🙊.,nu mă m-ai primește nici o fată 🙊

Link spre comentariu

  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti
Acum 7 ore, Dedei90 a spus:

Da exact imi dau anturaje cu şoferul de rabă 😂😂😂 Rămâi la futut țigăncile din parcarea de tiruri şi lasă notele aci 😂😂😂😂

Prietene, am 6 camioane ale mele, nu este o lauda asta, dar din pacate pentru tine n-ai nimerit-o...eu fac Eurppa, dar ca ai adus discutia de soferii de raba, sa stii si tu ca un sofer de raba castiga de 3 ori mai mult ca tine😉, iar la chestia cu fututul n-ai tu fire de par in cap la cate mii de Euro am spart pe la puf prin alte tari😉, ca vezi ca la un Laufhaus este 100 euro numarul, daca merg la 4 fete ala iti e salariu pe o luna🤣🤣🤣, dar nu este o lauda ca imi permit sau cati bani am, dar esti prost informat😉

  • Haha 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...