Sari la conținut

Toate prostiile😈


Postări Recomandate

Vizitator unsuflet
Reputație: 0
Acum 4 ore, Anthonio a spus:

@unsuflet ce-i cu tine? Tu care cel mai pașnic și mai îngăduitor, te deranjează că @Monica05 nu a pus spatiu, și @Anaxxx27 nu ți-a spus personal că vine marți în Arad, ce te-a tulburat așa tare?🤣🤣🤣

Situatia e mult mai complicata decat pare la suprafata, cel putin in cazul uneia din cele mentionate. Nu vreau sa detaliez, dar nici nu imi place sa se apeleze la mine doar cand e bai, sa ajut, iar in rest pa si pusi. In acest context ieri "m-am certat" cu 3 fete deodata, prea mi se pare ca sunt luat de fraier. Asa e cand esti prea bun. Uneori imi vine sa le f..t si doar atat.

Link spre comentariu
Vizitator Anthonio
Reputație: 0
Acum 2 ore, unsuflet a spus:

Situatia e mult mai complicata decat pare la suprafata, cel putin in cazul uneia din cele mentionate. Nu vreau sa detaliez, dar nici nu imi place sa se apeleze la mine doar cand e bai, sa ajut, iar in rest pa si pusi. In acest context ieri "m-am certat" cu 3 fete deodata, prea mi se pare ca sunt luat de fraier. Asa e cand esti prea bun. Uneori imi vine sa le f..t si doar atat.

Ai ajuns la struguri dulci🤣🤣🤣 și acum îți dai seama că uni sunt acrii🙊

Link spre comentariu
Vizitator Anthonio
Reputație: 0
Acum 6 ore, naty22 a spus:

Nu va mai saturație de atata pizda tu si @unsuflet 😆😅😆

Eu dacă dau de două ori din cur ajung la "saturație" că nah...nu știu să fut🙊🙊🙊 

Dar tu de pulă când te saturi?😂😂😂😂😂

Link spre comentariu
Vizitator Anthonio
Reputație: 0
Acum 29 minute, colericul a spus:

Nu merge bere, poate vin fiert... cel puțin la moldovenii sălbatici așa e vremea... V-o spune ăla prost și bețiv... 

Dw ce vreți să vă certați cu un spermatozoid ce trebuia să rămână în prezervativ, nu vă înțeleg. 

Ți-am mai spus că tu ești ca soacră-mea, când beau bere, de ce nu beau vin? când beau vin, de ce nu beau bere? Să ști că mie îmi place țuica de pere😂😂😂😂

Link spre comentariu
Vizitator Anthonio
Reputație: 0
Chiar acum, colericul a spus:

Adică cum beau oltenii, maxim 30 de grade... Și când mă gândesc că din Chișineu-Criș am plecat cu 2 sticle de pălincă de 55 de focuri... :sweaty

Pe aia de 55 de grade o beau cu apă 😂😂😂 aia de 52 e cea mai ok, îi simți și aroma🤣 aia de 30 îi poșircă 🤦

Link spre comentariu
  • Membru Premium
Acum 1 minut, colericul a spus:

Adică cum beau oltenii, maxim 30 de grade... Și când mă gândesc că din Chișineu-Criș am plecat cu 2 sticle de pălincă de 55 de focuri... :sweaty

Aici gresesti 🤦‍♂️ si cea de pere e tot pe acolo  48-53 de focuri, dar e foarte aromata si buna. Îți recomand. 

Link spre comentariu
Vizitator Anthonio
Reputație: 0
Acum 2 minute, Flx01 a spus:

Aici gresesti 🤦‍♂️ si cea de pere e tot pe acolo  48-53 de focuri, dar e foarte aromata si buna. Îți recomand. 

Dă-mi cadou vreo 5 litere că văd eu ce fac cu ea😂😂😂

Link spre comentariu
  • Membru Premium
Acum 9 minute, colericul a spus:

Nu greșesc, a spus țuică și nu pălincă iar oltenii au inventat țuica..... 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

când au spălat butoaiele cu pălincă din Ardeal 😛

 

NB: să vezi ce mi-o iau când va citi un oltean ce am scris... Va umple trei pagini cu perfectul simplu. 

Buna rau asta😃😃😃😃😃😃😃😃😃

La noi in ardeal e tuica, rachiu, palinca, horinca..... Nu conteaza numele, important sa fie buna si sa aibe atitea focuri cit trebuie (aici depinde si de fruct) (se face din aproape orice fruct) 

Link spre comentariu
Vizitator Anthonio
Reputație: 0

@hateru_ după ce fac dragoste 🙊 cu @ancaanca972 mă simt așa de bine  încât îmi vine să îmi sun nevasta și să îi spun că mai este una așa bună că ea 😇. Nu știu ce experiență ai avut cu ea, poate nu a fost doar vina ei, poate ai avut prea petrenți🤣

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
17 minutes ago, Anthonio said:

@hateru_ după ce fac dragoste 🙊 cu @ancaanca972 mă simt așa de bine  încât îmi vine să îmi sun nevasta și să îi spun că mai este una așa bună că ea 😇. Nu știu ce experiență ai avut cu ea, poate nu a fost doar vina ei, poate ai avut prea petrenți🤣

 

Eu nu te contrazic. Ma bucur pt tine.

Cu siguranta nu a fost vina ei, sigur am facut eu ceva. Imi pare rau ca mi-am permis sa scriu ca am avut experienta proasta, cateodata uit ca nu e frumos ca in client sa isi exprime nemultumirile.

Link spre comentariu
Vizitator Anthonio
Reputație: 0
Acum 32 minute, hateru_ a spus:

Eu nu te contrazic. Ma bucur pt tine.

Cu siguranta nu a fost vina ei, sigur am facut eu ceva. Imi pare rau ca mi-am permis sa scriu ca am avut experienta proasta, cateodata uit ca nu e frumos ca in client sa isi exprime nemultumirile.

N-ai voie să uiți 😂😂😂,

Anca nu merită jigniri.

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
3 minutes ago, Anthonio said:

N-ai voie să uiți 😂😂😂,

Anca nu merită jigniri.

Nu stiu unde ai vazut ca am jignit-o. Chiar nu am nimic cu Anca. Cand am fost prima oara la ea, a fost super. La a doua vizita, nu a mai fost. Stiu ca ea nu are cum sa fie de vina, doar eu sunt de vina.

Ma retrag din discutie. Spor la futut!

Link spre comentariu

Vizitator Anthonio
Reputație: 0
Acum 8 minute, hateru_ a spus:

Nu stiu unde ai vazut ca am jignit-o. Chiar nu am nimic cu Anca. Cand am fost prima oara la ea, a fost super. La a doua vizita, nu a mai fost. Stiu ca ea nu are cum sa fie de vina, doar eu sunt de vina.

Ma retrag din discutie. Spor la futut!

 Nu te retrage!! 

"E bine că nu ține cartea invers" asta ce e? Eu o cataloghez drept critică, ce-i drept într-un mod m-ai suptil dar tot critică e🙊  

Spor la gagici pe gustul nostru 😇

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...