Sari la conținut

Toate prostiile😈


Postări Recomandate

  • Membru Premium
Acum 3 minute, shadow0123 a spus:

Usor acolo cu 99% ca nu e chiar asa .. te minti pe tine.

Eu nu am avut o experienta neplacuta.

Eu am luat teapa, pricepi ? 

 

Aha deci nici nu ai ajuns la ea??? 

De ce usor cu cei 99%?  Cei care am vizitato asta spunem. 

Sincer imi pare rau ca nu ai ajuns sa o cunosti. 

Iti repet nu contest parerea ta. Dar de ce sa fii rautacios? 

Ai o parere diferita de a celorlalți exprimo spuneti punctul de vedere dar nu fi rautacios si inversiunat. SE POATE SI ALTFEL. 

Link spre comentariu
  • Membru Premium
Acum 10 minute, hateru_ a spus:

Ai uitat de hateru 🤨

😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀

In cazul "monstruletului insensibil" SAREI, ai dreptate. Perfecta dreptate. 

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
2 minutes ago, Flx01 said:

Da, dar te si ascunzi😀😀😀

Se vede din avion. 

Toata lumea te urmareste, esti un membru important in comunitatea noastra (scuze ca te-am periat) 😀😀😀

Nu stiu nu ma pricep (cu aceste noi reguli). Asteptam pe pisicuts sa ne lamureasca. 🤔

Nu ma ascund. Doar ca nu prea mai sunt curios de ce se intampla pe aici.

M-am suparat si eu pe imparatie cand i-au inchis topicul la Sara. O actiune mizerabila, doar sa o oblige sa plateasca abonament. Oricum, Sara e cunoscuta de toata lumea, nu are nevoie de forumul asta sa aibe clienti.

In plus, dupa cum ne-a confirmat regina, suntem degeaba pe aici. Recenziile noastre nu conteaza. Si atunci? Ce cacat sa mai fac pe aici? 

Totusi mai stau si ma gandesc sa o dau pe caterinca/hatereala, chiar ma pricep la asta. 

Nu sunt eu membru important(mersi de apreciere), eu doar am mai scris pe aici in trecut. Ar fi frumos sa scrie cat mai multi, si chiar sa fie o comunitate in Arad!

Si chiar sa ne mai certam, asa cum faci tu cu shadow, chiar daca amandoi aveti dreptate.

Link spre comentariu
Acum 1 minut, Flx01 a spus:

Aha deci nici nu ai ajuns la ea??? 

De ce usor cu cei 99%?  Cei care am vizitato asta spunem. 

Sincer imi pare rau ca nu ai ajuns sa o cunosti. 

Iti repet nu contest parerea ta. Dar de ce sa fii rautacios? 

Ai o parere diferita de a celorlalți exprimo spuneti punctul de vedere dar nu fi rautacios si inversiunat. SE POATE SI ALTFEL. 

Am scris recenzia.

In momentul in care primesti un servetel sa finalizezi in el se numeste TEAPA.

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
3 minutes ago, Flx01 said:

Iti repet nu contest parerea ta. Dar de ce sa fii rautacios? 

Ai o parere diferita de a celorlalți exprimo spuneti punctul de vedere dar nu fi rautacios si inversiunat. SE POATE SI ALTFEL. 

Daca discutam in general, fara sa ne referim la fata in cauza, cand ai parte de o teapa, esti inversunat si rautacios! Pana la urma, e normal. Noi trebuie sa respectam fetele, dar trebuie sa primim inapoi acest respect! Noi platim pentru niste servicii si avem pretentia sa fie facute asa cum trebuie! Punct!

Cred ca iti amintesti cum am facut si eu cu saraca Alina. Rautacios si inversunat, dar nu pe ea, ci pe voi, cei care o ridicati in slavi si o faceati de top si 10+++, in conditiile in care cu mine a fost praf. Si acum regret acea recenzie. Dar totusi ne-am impacat, e o fata super ok si chiar a devenit de top!

Si daca tot e despre Ella vorba, chiar e o fata faina! Nu trebuie judecata dupa o singura recenzie. 

Link spre comentariu
Vizitator Pamfiliu
Reputație: 0
Acum 2 ore, Flx01 a spus:

 

 

Tu doar atit poți (doar sa bagi batul prin gardl??? 

Eu cred ca poti mai mult de atit.... 

Bafta

Nu pot mai mult 🤷 

Am gândirea limitată 😮

Link spre comentariu
Vizitator Pamfiliu
Reputație: 0
1 oră în urmă, unsuflet a spus:

Si eu sunt nervos pe flx ca are rang mai mare. Noi, barbatii, mereu ne-o masuram, asa discret, intre noi😆😆😆.

Gelosule🤣

Link spre comentariu
  • Membru Premium
Acum 15 minute, shadow0123 a spus:

Am scris recenzia.

In momentul in care primesti un servetel sa finalizezi in el se numeste TEAPA.

Au imi amintesc🙈. Dar... 

Acum 5 minute, hateru_ a spus:

Daca discutam in general, fara sa ne referim la fata in cauza, cand ai parte de o teapa, esti inversunat si rautacios! Pana la urma, e normal. Noi trebuie sa respectam fetele, dar trebuie sa primim inapoi acest respect! Noi platim pentru niste servicii si avem pretentia sa fie facute asa cum trebuie! Punct!

Cred ca iti amintesti cum am facut si eu cu saraca Alina. Rautacios si inversunat, dar nu pe ea, ci pe voi, cei care o ridicati in slavi si o faceati de top si 10+++, in conditiile in care cu mine a fost praf. Si acum regret acea recenzie. Dar totusi ne-am impacat, e o fata super ok si chiar a devenit de top!

Si daca tot e despre Ella vorba, chiar e o fata faina! Nu trebuie judecata dupa o singura recenzie. 

Eu nu am contestat ce spune Shadow. Dar nu sunt deacord cu rautatea si inversunarea pt ca nu duce la nimic bun. 

Suntem o mina de oameni in Arad. De ce sa ne "halim" intre noi. Sunt deacord putem avea pareri diferite, putem sa ne si certam dar hai sa nu uitam de bunul simt intre noi. 

Cazul Flx01 vs Magarusulfutacios alias Hateru_ a durat mai bine de un an dar nu am depasit o anumita limita., si acum ne domnim "domnul sogor.." suntem niste domni ce pwla mea😂😂😂😂😂😂😂😂

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
Acum 15 minute, unsuflet a spus:

Si eu sunt nervos pe flx ca are rang mai mare. Noi, barbatii, mereu ne-o masuram, asa discret, intre noi😆😆😆.

Eu sunt mai "mare" in rang pt ca dau aprecierile acordate de imparatie. NU LE TIN PT MINE. 😀😀😀

Link spre comentariu
  • Membru Premium
Acum 19 minute, Pamfiliu a spus:

Nu pot mai mult 🤷 

Am gândirea limitată 😮

Mda, te dai impuscat.. 🤔Tu stii treaba ta. Eu cred ca poti mai mult (chiar sa faci si rime, versuri, poezii). Dar e doar parerea mea. 🙈🤔🤔🤔

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
Acum 2 minute, Flx01 a spus:

Mda, te dai impuscat.. 🤔Tu stii treaba ta. Eu cred ca poti mai mult (chiar sa faci si rime, versuri, poezii). Dar e doar parerea mea. 🙈🤔🤔🤔

A revenit și Anthonio nu putea el doarme liniștit👍👍👍

Link spre comentariu
  • Membru Premium
Acum 12 minute, altmarz a spus:

Aaaa...de ea era vorba

Ce e drept nici eu nu i-am lăsat recenzie pozitivă la Timișoara... 

 

Da, dar tu nu ai fost rautacios si... 

Ai spus experienta ta

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Oricum, Sara e cunoscuta de toata lumea, nu are nevoie de forumul asta sa aibe clienti.

Dragă sógor Hateru, dă-mi voie să te contrazic un pic, cum vine atunci cu ultimele cuvinte din enunțul de pe publi a Sarei în care spune....(aproximativ) "dacă vreți să citiți recenzii despre mine, găsiți pe nimfomane.com" ???......numa zic, na.🤔

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
6 hours ago, Rafaelooo said:

 

Dragă sógor Hateru, dă-mi voie să te contrazic un pic, cum vine atunci cu ultimele cuvinte din enunțul de pe publi a Sarei în care spune....(aproximativ) "dacă vreți să citiți recenzii despre mine, găsiți pe nimfomane.com" ???......numa zic, na.🤔

Poti sa ma contrazici si mai mult, nu doar un pic!

Pana la urma, de ce sa nu specifice acest lucru? Daca are recenzii foarte bune, de ce sa nu se laude cu ele?

Cu siguranta au ajutat-o aceste recenzii, si forumul, stim foarte bine ca lumea se uita aici. 

Va avea clienti in continuare pt ca isi face treaba foarte bine!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...