Sari la conținut

Alexandra Anais 0736256361


Postări Recomandate

Vizitator Vladescu86
Reputație: 0

Salutare.

Astazi, cu ceva treaba prin centru, am zis sa fac o oprire și la @Anais22222.

Nu mai reiterez recenziile precedente, fata este ce trebuie, tânăra, frumușică, pe caterincă. 

Am optat doar pentru un oral, cu finalizare orala, se mișcă bine, este atentă la detalii, limpi pe coaie, oral-ul neprotejat deep combinat cu un handjob, la solicitarea mea, m-au făcut sa "explodez" în gurita ei🤪.

Igienizat și plecat.

Din ce am înțeles, o mai găsiți pana joi la noi în oraș, asa ca profitați cât mai aveți timp😅.

@Anais22222, te pup și spor la treabă. 

PS: Profit de această postare, pentru a va comunica ca aceasta este ultima mea recenzie.

Mulțumesc pentru experienta trăită aici, pe forum și sper sa avem parte in continuare numai de fete frumoase și "muncitoare".

Multă baftă în continuare. ✌️

Link spre comentariu
  • Telefon: 0720991644
  • Oras:Ploiesti
  • Telefon: 0720991644
  • Oras:Ploiesti
Acum 29 minute, Vladescu86 a spus:

Salutare.

Astazi, cu ceva treaba prin centru, am zis sa fac o oprire și la @Anais22222.

Nu mai reiterez recenziile precedente, fata este ce trebuie, tânăra, frumușică, pe caterincă. 

Am optat doar pentru un oral, cu finalizare orala, se mișcă bine, este atentă la detalii, limpi pe coaie, oral-ul neprotejat deep combinat cu un handjob, la solicitarea mea, m-au făcut sa "explodez" în gurita ei🤪.

Igienizat și plecat.

Din ce am înțeles, o mai găsiți pana joi la noi în oraș, asa ca profitați cât mai aveți timp😅.

@Anais22222, te pup și spor la treabă. 

PS: Profit de această postare, pentru a va comunica ca aceasta este ultima mea recenzie.

Mulțumesc pentru experienta trăită aici, pe forum și sper sa avem parte in continuare numai de fete frumoase și "muncitoare".

Multă baftă în continuare. ✌️

Bunaa, mersi pentru recenzie si ma bucur ca te ai simti bine in compania mea. 💋💋😜

Link spre comentariu
Acum 8 minute, Anais22222 a spus:

Bunaa, mersi pentru recenzie si ma bucur ca te ai simti bine in compania mea. 💋💋😜

Întrebare.

Fata lucrează doar la finalizare?

Acum nu îmi săriți toți în cap că bă ești pește,ai cont nou,sau ca vreau sa ii fac reputație proasta.

Din conversatia avuta cu domnișoară, am constatat ca e pe graba și ca vrea mai mult la finalizare,acum poate am constat eu greșit.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0720991644
  • Oras:Ploiesti
  • Telefon: 0720991644
  • Oras:Ploiesti
Acum 31 minute, De1233 a spus:

Întrebare.

Fata lucrează doar la finalizare?

Acum nu îmi săriți toți în cap că bă ești pește,ai cont nou,sau ca vreau sa ii fac reputație proasta.

Din conversatia avuta cu domnișoară, am constatat ca e pe graba și ca vrea mai mult la finalizare,acum poate am constat eu greșit.

Buna, nu lucrez doar la finalizari. Lucrez si la ore.

mai mult lucrez la ore cu clientii care au mai fost si stiu ca sunt seriosi.

daca vrei sa petreci o ora in compania mea imi poti scrie pe whattsapp si putem stabilii o intalnire.    
   Mersi anticipat

Link spre comentariu
Acum 2 minute, Anais22222 a spus:

Buna, nu lucrez doar la finalizari. Lucrez si la ore.

mai mult lucrez la ore cu clientii care au mai fost si stiu ca sunt seriosi.

daca vrei sa petreci o ora in compania mea imi poti scrie pe whattsapp si putem stabilii o intalnire.    
   Mersi anticipat

Ok

Link spre comentariu
  • Oras:RO
  • Oras:RO

La ora actuală, calitate/preț mai rar o să vedeți! Băgați acatiste la biserică! Că la 100/200 cu on/np și analingus nu o să mai prindeți! P.S.: Anais, poate e cazul să treci la 150/250. Eu, la piața din Pitești: îți recomand asta!

  • Minus 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Bifat la domnișoară.

La corp e ok ,sânii,fund,în poze arata mai bine dar e ok.

Op-7/10 a fost bine nu artificii dar ok.

Normal-7-10 schimbat mai multe poziții într-un final pe la spate ea pe burta întinsă,e mult mai strâmtă asa.

E ok comunicativa,nu te lasă neterminata, nu comentează la poziții,de revenit ,sa zicem ca da. :)

  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 07 noi 2 si-ale tale buze moi
  • Oras:Pe taramul Viselor
  • Telefon: 07 noi 2 si-ale tale buze moi
  • Oras:Pe taramul Viselor
Acum 5 ore, Anais22222 a spus:

‼️Programarile se pot face atat telefonic cat si pe whattsapp‼️

cat mai stai pe la noi ? as dori sa iti fac o vizita cel tarziu pana duminica :P 

  • Inimioara 1

” if i make you my emotional home .. i give you the power to make me homeless. Because on the day you decide to abandon me, betray me, hurt me, and i've put my emotional eggs in your basket, i've put all my emotional dependence in your bank, i've put my emotional wellbeing in your hands, and you abandon me, reject me, betray me, i am rendered instantly homeless in that moment, it's like i was kicked onto the streets ...i have no address because you were my address, you were my home ..”

Link spre comentariu
Vizitator alexandrulmm
Reputație: 0

Beleaua la fata asta ca la multe altele e cu locatia.......cine te vede unde intri stie ca te duci la futut, treaba e ca te vede tot centrul si Cotimanis de la teatru ..  

Link spre comentariu
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles
1 oră în urmă, alexandrulmm a spus:

Beleaua la fata asta ca la multe altele e cu locatia.......cine te vede unde intri stie ca te duci la futut, treaba e ca te vede tot centrul si Cotimanis de la teatru ..  

Pai îl iei și pe el 😁

Link spre comentariu
  • Oras:RO
  • Oras:RO
Acum 7 ore, alexandrulmm a spus:

Beleaua la fata asta ca la multe altele e cu locatia.......cine te vede unde intri stie ca te duci la futut, treaba e ca te vede tot centrul si Cotimanis de la teatru ..  

Păi și ce, ți-e rușine???

  • Haha 3
Link spre comentariu
  • Telefon: 0720991644
  • Oras:Ploiesti
  • Telefon: 0720991644
  • Oras:Ploiesti

Buna baieti. Din pacate astazi am plecat din oras. 
      A fost cam scurta vizita dar o sa revin. Voi anunta pe forum ce si cum. Multumescc si sa aveti o seara placuta❣️😘😘

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Monte Carlo
  • Oras:Monte Carlo
Acum 18 ore, Anais22222 a spus:

Buna baieti. Din pacate astazi am plecat din oras. 
      A fost cam scurta vizita dar o sa revin. Voi anunta pe forum ce si cum. Multumescc si sa aveti o seara placuta❣️😘😘

Te aștept cu nerăbdare!😘😘

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...