Sari la conținut

Parerea mea despre membrii forumului.


Postări Recomandate

Vizitator CharonIV
Reputație: 0
Acum 6 minute, moldoclaudiu a spus:

Mai fraiere, jigodia de Charon spune ca eu ti-am. Trimis mesaj sa ne intalnim. E asa greu sa spui dacă e adevărat sau mine Charon? 

Fericit ? 

Link spre comentariu
  • Oras:Forum
  • Oras:Forum
Acum 23 ore, CharonIV a spus:

Iti recomand ciocu mic ,si tie ,si lui pizdicutza ,si lui mischin daca vreti sa nu mai zic cate ceva despre fiecare ,daca voua va face placere ,o sa continui , no problemo ,daca vreti sa ma opresc ,sa nu mai aud pe vreunul in viata asta ca imi pronunta numele 

@CharonIV @CharonIV @CharonIV 😂😂😂😂😂😂😂 M-am coborat si la nivelul tau😂😂😂😂😂😂😂

Ce nu iti place sa isi auzi "numele"? Tu cat ai futut creierii lui @elprofesoare + multi altii??Nu e numele tau real, e doar numele de scena a unei prostituate😂😂😂😂😂😂😂😂

 

 

Apropo, de mischin de unde naiba ai mai aflat?? Asta care nu a mai avut alt cont, niciodata, pfff ma lesi😵🤐 Te afunzi in kaka tot mai tare😂😂😂😂😂😂😂

@CharonIV @CharonIV @CharonIV

😂😂😂😂😂😂😂😂

Hai copiaz-o si pe asta, papagalule😂😂😂😂😂😂

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator CharonIV
Reputație: 0
Acum 3 minute, Muzicutza a spus:

@CharonIV @CharonIV @CharonIV 😂😂😂😂😂😂😂 M-am coborat si la nivelul tau😂😂😂😂😂😂😂

Ce nu iti place sa isi auzi "numele"? Tu cat ai futut creierii lui @elprofesoare + multi altii??Nu e numele tau real, e doar numele de scena a unei prostituate😂😂😂😂😂😂😂😂

 

 

Apropo, de mischin de unde naiba ai mai aflat?? Asta care nu a mai avut alt cont, niciodata, pfff ma lesi😵🤐 Te afunzi in kaka tot mai tare😂😂😂😂😂😂😂

@CharonIV @CharonIV @CharonIV

😂😂😂😂😂😂😂😂

Hai copiaz-o si pe asta, papagalule😂😂😂😂😂😂

ma afund in ma-ta ,tristule ,da-mi pm cand ai coaie sa vorbesti de pe contul principal.

Link spre comentariu
Vizitator CharonIV
Reputație: 0
Acum 1 minut, Muzicutza a spus:

asta e contul principal, paranoicule😂😂😂😂😂😂😂😂

si crezi ca stau sa ma cert cu toate clonele sau cum ,ai vreo problema ,pizdicutza ,stii unde sa ma gasesti 

Link spre comentariu
Vizitator alphabet
Reputație: 0
On 12/27/2021 at 11:46 PM, pisicuts said:

miskin ai mancat si tu ceva azi de craciun ?

sau tot zamă cu noodles si orez fiert ca orfanii ??

 

1 hour ago, Muzicutza said:

@CharonIV @CharonIV @CharonIV 😂😂😂😂😂😂😂 M-am coborat si la nivelul tau😂😂😂😂😂😂😂

 

 

Apropo, de mischin de unde naiba ai mai aflat?? Asta care nu a mai avut alt cont, niciodata, pfff ma lesi😵🤐 Te afunzi in kaka tot mai tare😂😂😂😂😂😂😂

@CharonIV @CharonIV @CharonIV

😂😂😂😂😂😂😂😂

😂😂😂😂😂😂

Asa a aflat. Pisicuts a spus ca ionica 73 e miskin

Link spre comentariu
Vizitator CharonIV
Reputație: 0
Acum 8 minute, alphabet a spus:

 

Asa a aflat. Pisicuts a spus ca ionica 73 e miskin

mersi omule pentru clarificare ,oricum n-ai cu cine, asta si poponarul sunt 2 bufoni

Link spre comentariu
  • Oras:Synagogue of Satan
  • Oras:Synagogue of Satan

Dorinta mea e asemenea dorintei lui Borcea: Dumnezeul Autostivuitorul să stivuiască pe voi și pe copiii voștrii la Armaghedon in maxim 20 de ani! Sunteti doar pleavă, nulități, gunoaie, iar curvele pe care le frecventați idem!

  • Like 1
  • Haha 2
Link spre comentariu
37 minutes ago, CharonIV said:

mersi omule pentru clarificare ,oricum n-ai cu cine, asta si poponarul sunt 2 bufoni

Ba, voi astia doi, picon si ion de la raion, luati-va de mana si mars d-aici.

Acum ceva timp erati tovarasi la karaoke, pisa-m-as pe cine v-a facut atat de penibili.

  • Haha 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
Vizitator CharonIV
Reputație: 0
Acum 21 minute, -yorick- a spus:

Dorinta mea e asemenea dorintei lui Borcea: Dumnezeul Autostivuitorul să stivuiască pe voi și pe copiii voștrii la Armaghedon in maxim 20 de ani! Sunteti doar pleavă, nulități, gunoaie, iar curvele pe care le frecventați idem!

si atunci ce cauti pe un forum de futut curve 

Link spre comentariu
  • Oras:Mures
  • Oras:Mures
1 oră în urmă, -yorick- a spus:

Dorinta mea e asemenea dorintei lui Borcea: Dumnezeul Autostivuitorul să stivuiască pe voi și pe copiii voștrii la Armaghedon in maxim 20 de ani! Sunteti doar pleavă, nulități, gunoaie, iar curvele pe care le frecventați idem!

Medicamentele. Ia-ți urgent medicamentele! 🙆‍♂️

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Pe luna
  • Oras:Pe luna

Forumul s-a dus de rapa acum mult timp. In loc sa futem si sa recenzam fete, dar nu in bataie de joc cum vad ca se practica in ultimul timp, noi, ma includ si pe mine, frecăm pula pe aici pentru niste puncte care oricum nu au nicio valoare. 
Haideti fratilor sa fim mai buni anul asta, sa scriem mai mult, sa nu ne mai batem joc de fete , scandalurile nu rezolva nimic. 😅

  • Like 5
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...