Sari la conținut

Salutare


Postări Recomandate

  • Oras:Târgu Mureş
  • Oras:Târgu Mureş
Acum 34 minute, PaybackTime a spus:

Eu nu am o problema cu asta , imi place si OP daca e bine facut. Culmea , in top 3 la mine sunt Candy , Ami si Tania si niciuna nu practica OP. Despre Ami nu mai stiu nimic , tare mi-ar place sa o revad. LA fel si pe Candy. @Alfinoooo spunea despre Candy ca ar fi prin Germania...

Da o fata care vizitasem recent a arătat-o pe Candy așa sa îngrașat ca un butoi serios am vâzut filmilețul de pe tik tok ai de p........ wai 😂😂🤣🤣 Da ieste în Germania nui așa frumoasă cum a fost cănd am iutat nu am crezut că iesre ia asta ieste vedeți frumusețea dispare dupa un timp dacă nu ai grijă de tine și de corpul tău 😉

Link spre comentariu
  • Oras:Unde pot
  • Oras:Unde pot
Acum 3 minute, Alfinoooo a spus:

Da o fata care vizitasem recent a arătat-o pe Candy așa sa îngrașat ca un butoi serios am vâzut filmilețul de pe tik tok ai de p........ wai 😂😂🤣🤣 Da ieste în Germania nui așa frumoasă cum a fost cănd am iutat nu am crezut că iesre ia asta ieste vedeți frumusețea dispare dupa un timp dacă nu ai grijă de tine și de corpul tău 😉

As fi curios sa o vad si eu...

Link spre comentariu
  • Oras:Târgu Mureş
  • Oras:Târgu Mureş
Acum 10 minute, MacArthur a spus:

"Ce tot vret cu ieu, vedetivadetreabavoastra namlegatnimeni stiucaradetdeminecanuvorbescbineromana"🤣

Tovarâșul lâsați pe mârimea să scriu official cât am 17 cm si groasă ca un debrețeni tot ce trebuie ieste mică și jucăușă numai trebuie tratată frumos numai atăt 😀🙂😉😎

Link spre comentariu
  • Oras:Tg-Mures
  • Oras:Tg-Mures
Just now, Alfinoooo said:

Tovarâșul lâsați pe mârimea să scriu official cât am 17 cm si groasă ca un debrețeni tot ce trebuie ieste mică și jucăușă numai trebuie tratată frumos numai atăt 😀🙂😉😎

Cam atat am si eu (abia am reusit s-o conving pe Bryanna sa ma lase sa-i bag in fundulet🤣), dar tot n-o consider asa mare (nu zic nici ca-i asa gros ca un debreceni).

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Târgu Mureş
  • Oras:Târgu Mureş
Acum 23 minute, MacArthur a spus:

Cam atat am si eu (abia am reusit s-o conving pe Bryanna sa ma lase sa-i bag in fundulet🤣), dar tot n-o consider asa mare (nu zic nici ca-i asa gros ca un debreceni).

La Bryana nu lasa pe funduleț asta ieste dar aștept pe Lidia ce stâmtă ieste fundulețul și pâsârica waiiii m-a înebunit jaj 😛😜🤪

Link spre comentariu
  • Oras:Tg-Mures
  • Oras:Tg-Mures
1 hour ago, Alfinoooo said:

La Bryana nu lasa pe funduleț asta ieste dar aștept pe Lidia ce stâmtă ieste fundulețul și pâsârica waiiii m-a înebunit jaj 😛😜🤪

Ba a lasat pana la urma, dar ca a trebuit s-o conving ca n-o sa doara (asa tare 🤪)

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Undeva
  • Oras:Undeva
Acum 13 ore, MacArthur a spus:

Unele lucruri nu trebuie mentionate in recenzii: daca ai avut parte de ceva ce nu-i mentionat in meniu, sau daca ai stat mai mult decat ai platiti... poate fata te-a placut pe tine mai mult decat pe altii, iar in privinta timpului in plus, poate avea mai mult timp liber, dar nu va avea cu totii, si daca tu mentionezi acest aspect, unii vor face scandal, gen "cum draq, eu de ce n-am acelasi privilegii precum ala care a scris ca...?).

Asta e imposibil deoarece majorității oamenilor le place sa se laude.

Link spre comentariu
  • Oras:Târgu Mureş
  • Oras:Târgu Mureş
La 30.05.2022 la 13:46, MacArthur a spus:

A facut cineva sex azi dimineata cand a sunat alarma? @Alfinoooo, tu ce faceai?

Eu credeam ca au venit rusii, exact asa a sunat si in Ucraina acum 3 luni...🙄

 

 

Am dormit az ma duc la o bunâciune nu mai pot fâră femei tu cum iești ?

Link spre comentariu
  • Oras:Tg-Mures
  • Oras:Tg-Mures
59 minutes ago, Alfinoooo said:

Am dormit az ma duc la o bunâciune nu mai pot fâră femei tu cum iești ?

Iar te duci pt o noapte intreaga, Alfino? Tot nu ne-ai spus data trecuta cat ai platit pf fata aia la care te-ai dus pt a noapte (ai dus si alcool) si s-a terminat urat treaba. 🙄

Intr-o situatie similara ti-ai pierdut si telefonul? De asta ti-a trebuit unul nou (motiv pr care ai fst nevoit sa-ti faci cont nou)? N-ai avut cu ce plati si ti-au luat telefonul?

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Mures
  • Oras:Mures
La 29.05.2022 la 23:21, MacArthur a spus:

Cica acolo e si blonda Paula, care umbla cu Alessia colegului Camaro Dee.🤪 Frumusete rara era Paula aia.💘

Da, Paula mai nou doar in Germania.....la fel ca inainte de pandemie. Am intrebat-o odata pe Alessia "Daca nu era virusul asta si restrictiile te-as fi cunoscut vreodata?".....si mi-a raspuns clar NU.

Imi e dor si mie de "ciufulici"...adica Paula

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Tg-Mures
  • Oras:Tg-Mures
21 minutes ago, camaro_dee said:

Da, Paula mai nou doar in Germania.....la fel ca inainte de pandemie. Am intrebat-o odata pe Alessia "Daca nu era virusul asta si restrictiile te-as fi cunoscut vreodata?".....si mi-a raspuns clar NU.

Imi e dor si mie de "ciufulici"...adica Paula

Tot acolo a lucrat si Paula Lidiei, precum si Anemona (s-o fi intors ea acolo...?),

pe cand @sarrah in Nord (adica Elvetia)😂😂😂

  • Like 2
  • Trist 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Mures
  • Oras:Mures
Acum 3 ore, MacArthur a spus:

Tot acolo a lucrat si Paula Lidiei, precum si Anemona (s-o fi intors ea acolo...?),

pe cand @sarrah in Nord (adica Elvetia)😂😂😂

Anemona....stiu ca am fost la superba Anemona ultima data in 4 sau 5 august 2021...a plecat parca in 6 din Tg,Mures (mi-a spus si de ce pleaca)....de atunci nu mai stiu nimic de ea.

Din surse neverificate, posibil sa fie acasa in Bucovina....dar nu pot fi sigur

Link spre comentariu
  • Oras:Unde pot
  • Oras:Unde pot
Acum 2 minute, MacArthur a spus:

@PaybackTime, mai ai cainele? Uite, ce a patit o tipa.😨

 

 

Am 5 dar nu sunt agresivi decat cu cioroii si cu prostii. :) Se spune ca orice caine preia rapid temperamentul stapanilor , deci cred ca in cazul din videoclip e stapanul de vina. Eu unul as da o lege ca testele psihologice sa fie obligatorii in cazul detinatorilor de caini de lupta. Pot fi mai periculosi decat o arma de foc daca sunt crescuti de oameni agresivi.

Link spre comentariu
  • Oras:Unde pot
  • Oras:Unde pot
Acum 1 minut, MacArthur a spus:

Ai si din ala ca un bulgare de zapada? 🤪

nu , sunt toti maidanezi.  Dar imi sunt mai dragi decat oamenii... mai ales decat soacra , decat fosta soacra si decat fosta nevasta. :) 

  • Haha 3
Link spre comentariu
  • Oras:Tg Mureș
  • Oras:Tg Mureș

Toți câinii sunt agresivi,e în gena lor,dar nu trebuie să fie cultivată agresivitatea,eu am un malinois dar nu l-am învățat să fie agresiv,e înnebunit să  se joace cu copii,îi arunci mingea de mii de ori și ți-o aduce de fiecare dată 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Târgu Mureş
  • Oras:Târgu Mureş
La 31.05.2022 la 19:09, MacArthur a spus:

Iar te duci pt o noapte intreaga, Alfino? Tot nu ne-ai spus data trecuta cat ai platit pf fata aia la care te-ai dus pt a noapte (ai dus si alcool) si s-a terminat urat treaba. 🙄

Intr-o situatie similara ti-ai pierdut si telefonul? De asta ti-a trebuit unul nou (motiv pr care ai fst nevoit sa-ti faci cont nou)? N-ai avut cu ce plati si ti-au luat telefonul?

Nu nu , nu sa fuarta telefonul am luat un telefon nou deai a trbuit să fac un alt cont  nu mai ma duc o nopte dar tot am vizitato pe Cristina  moldoveanca o să scriu și recezie dar nu am avut timp

  • Like 1
  • Haha 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...