Sari la conținut

🎀🍭 Cezara ❤️ 0758304730 💋


Postări Recomandate

Reputație: 62
  • Telefon: 1234567890
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 1234567890
  • Oras:Bucuresti
La 20.01.2024 la 6:29, CezaraHot a spus:

Bună dimineața! O să lipsesc din București până pe 30ian. Vă îmbrățișez 🤗 să ne revedem cu bine! ❤️ 

Ai revenit?

Link spre comentariu
  • Telefon: 0758304730
  • Oras:București
  • Disponibila
  • Telefon: 0758304730
  • Oras:București
  • Disponibila

Bună seara, o să lipsesc câteva zile din București, revin miercuri. 🤗 vă pup 😘

  • Inimioara 2
Link spre comentariu
On 2/23/2024 at 7:27 PM, CezaraHot said:

Bună seara, o să lipsesc câteva zile din București, revin miercuri. 🤗 vă pup 😘

Buna Cezara

M-ai blocat anul trecut pentru ca ai crezut ca glumesc cand te-am intrebat in avans cu cateva luni daca esti disponibila in August dar eu chiar am vorbit serios si voiam sa stiu din timp, ti-am explicat motivul.

Numarul se termina cu 95 la final.

Te rog frumos ma poti debloca?

Multumesc

  • Haha 2
Link spre comentariu
9 hours ago, lexx_248 said:

Buna Cezara

Am mai fost la tine in 2022 (intalnirea s-a realizat in decurs de 2-3 zile de la programarea pe whatsapp) si am ramas plăcut surprins cat ai fost de profesionista, frumoasa si atenta.

Experienta fiind una foarte buna!

Recomand cu incredere compatriotilor!

Insa in 2023 m-ai blocat pentru ca ai crezut ca glumesc cand te-am intrebat in avans cu cateva luni daca esti disponibila in August dar eu chiar am vorbit serios si voiam sa stiu din timp, ti-am explicat motivul.

Numarul se termina cu 95 la final.

Doresc sa te revizitez!

Ma poti debloca te rog frumos?

Multumesc

Respect moderatorilor!

 

  • Haha 1
Link spre comentariu

Atras de pozele Cezarei cat si de cuvintele frumoase spuse de ceilalti la adresa ei ,m-am hotarat intr-un final sa-i fac si eu o vizita si bine am facut. Desi prezenta mea pe forum este de la inceputuri am furat mai mult informatiile fara sa las nimic in schimb , asa ca experienta cu ea a fost peste asteptarile mele ceea ce m-a determinat sa las aceste randuri aici. O experienta , unica , autentica . Nu o sa descriu ce s-a intamplat in dormitor, pentru ca fiecare experienta cu ea este diferita in functie de comportament si de cum o faci sa vibreze, fiind mai pe stilu loving , soft si nu hardcore , deci what happened in Vegas stays in Vegas. Ce pot spune este ca arata foarte bine cu o corp tonifiat lucrat la sala , ca un model de fitness instagram 🧡 acompaniat de mult bun simt si daruire in ceea ce face. O experienta pe care nici prietenele/sotiile nu stiu sa ni le ofere uneori 😅.
Am petrecut o ora in comania ei, ora care a zburat ca atunci cand adormi profund si suna alarma aia si nu vrei sa te trezesti. 600 ron taxa. Voi reveni cu drag cu prima ocazie.

  • Like 1
  • Mersi 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Reputație: 794
  • Oras:outcall
  • Oras:outcall
La 24.02.2024 la 16:20, lexx_248 a spus:

Buna Cezara

M-ai blocat anul trecut pentru ca ai crezut ca glumesc cand te-am intrebat in avans cu cateva luni daca esti disponibila in August dar eu chiar am vorbit serios si voiam sa stiu din timp, ti-am explicat motivul.

Numarul se termina cu 95 la final.

Te rog frumos ma poti debloca?

Multumesc

ce faci acum pe August 2024?

Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

Salutare!

Am ajuns si eu la Cezara!

Exceleaza pe toate planurile!

Locatie aranjata cu bun gust si Primire High Class, de fiecare data!

Fk sustinut! Big like!

ON / f bun

NP / SIMTE MOMENTUL/ DUCE MULT/ II PLACE

PRETUL E UNUL CORECT!

E COPILAROASA SI FRESH!

SPOR!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
La 08.02.2024 la 16:14, CezaraHot a spus:

Da 🤗
 

IMG_6386.jpeg.1191f05426c33240e1f9eb80cf6de78c.jpeg

Am avut o fată ca tine în Spania o braziliancă, ești drăguță să faci un update despre tine prețuri și tot ce ești dispusă să faci.

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Revăzut Cezara după o lunga perioada. 

După primul număr numai de sex oral evident necauciucat absolut fabulos,  deep cotor, lins pula , fututa efectiv în gat și finalizat abundent în CIM pana la ultima picătură de spermă și cireașa de pe tort , pupat în capatana pulii înainte de plecarea la baie pentru depărtare,  am mers eu la baie cu genunchii tremurând de plăcere pentru igienizare. 

Numărul 2 fut cauciucat in pizda in poziția caprita,  dat tare , contre de senzație ( extraordinara imaginea din oglinda ) , dar nu am finalizat.  Scos cauciucul și a urmat lupta Cezarei cu pula frate , care nu voia neam sa ejaculeze. Cred ca s-a luptat 15-20 min non-stop cu supt , lins pe lateral,  frecat frenetic,  scuipat pe pula , deep cotor,  lins coaiele și intr-un final apoteotic,  după ce s-a luptat precum un ogar cu prada , am finalizat glorios și a doua oara .

Revedere senzațională,  10 pe linie , arata excepțional. 

Locația- pe b-dul Dimitrie Cantemir,  curat , apartament spațios,  oglinzi sa vezi cum ți se suge pula sau cum futi , nota 9.

Cadoul 600 RON,  2 finalizări incluse,  timp fix 1 ora , fără pic de graba. 

O zi buna va doresc !

  • Like 9
  • Mersi 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Micul Paris(Outcal)
  • Oras:Micul Paris(Outcal)
Acum 25 minute, il pupparo a spus:

Revăzut Cezara după o lunga perioada. 

După primul număr numai de sex oral evident necauciucat absolut fabulos,  deep cotor, lins pula , fututa efectiv în gat și finalizat abundent în CIM pana la ultima picătură de spermă și cireașa de pe tort , pupat în capatana pulii înainte de plecarea la baie pentru depărtare,  am mers eu la baie cu genunchii tremurând de plăcere pentru igienizare. 

Numărul 2 fut cauciucat in pizda in poziția caprita,  dat tare , contre de senzație ( extraordinara imaginea din oglinda ) , dar nu am finalizat.  Scos cauciucul și a urmat lupta Cezarei cu pula frate , care nu voia neam sa ejaculeze. Cred ca s-a luptat 15-20 min non-stop cu supt , lins pe lateral,  frecat frenetic,  scuipat pe pula , deep cotor,  lins coaiele și intr-un final apoteotic,  după ce s-a luptat precum un ogar cu prada , am finalizat glorios și a doua oara .

Revedere senzațională,  10 pe linie , arata excepțional. 

Locația- pe b-dul Dimitrie Cantemir,  curat , apartament spațios,  oglinzi sa vezi cum ți se suge pula sau cum futi , nota 9.

Cadoul 600 RON,  2 finalizări incluse,  timp fix 1 ora , fără pic de graba. 

O zi buna va doresc !

Nu știu cum se face că iar mi-ai luat-o înainte 😂😅😂

  • Like 1
  • Haha 1
Link spre comentariu
Reputație: 67
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Am avut plăcerea sa o cunosc pe Cezara.
Luna asta se fac 2 ani de când am cunoscut-o. Nu o sa scriu o recenzie ca nu mai are rost, in 2 ani pot sa spun ca am vizitat-o săptămânal , chiar si mai des si nu doar o ora. Fata este deosebita, te duci si aici apare surpriza, intalnesti o femeie frumoasa ce ar face mandru orice bărbat daca s-ar afișa cu ea oriunde.  Problema apare ca pe lângă faptul ca arata deosebit de frumos este si o persoana foarte misto, cu umor si cu un comportament îngrijit si educat in exprimare. O femeie letala si o amanta de vis, personal voi invidia bărbatul care reușește sa o faca sa se retragă, va avea parte de o persoana frumoasa. Restul descrierilor nu-si au rostul si  câteodată abundenta detaliilor ajuta doar mentalul povestitorului gen alegoria lui Platon cu peștera.

  • Like 2
  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
Reputație: 25178
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 3 ore, ratonu a spus:

Am avut plăcerea sa o cunosc pe Cezara.
Luna asta se fac 2 ani de când am cunoscut-o. Nu o sa scriu o recenzie ca nu mai are rost, in 2 ani pot sa spun ca am vizitat-o săptămânal , chiar si mai des si nu doar o ora. Fata este deosebita, te duci si aici apare surpriza, intalnesti o femeie frumoasa ce ar face mandru orice bărbat daca s-ar afișa cu ea oriunde.  Problema apare ca pe lângă faptul ca arata deosebit de frumos este si o persoana foarte misto, cu umor si cu un comportament îngrijit si educat in exprimare. O femeie letala si o amanta de vis, personal voi invidia bărbatul care reușește sa o faca sa se retragă, va avea parte de o persoana frumoasa. Restul descrierilor nu-si au rostul si  câteodată abundenta detaliilor ajuta doar mentalul povestitorului gen alegoria lui Platon cu peștera.

Declaratiile de dragoste au efect in dormitor, doar cererile in casatorie au efect in public! 😁

Dar ce ai spus e adevarat, e o persoana misto!

...mai putin partea cu invidiatul, asta nu e bine 😌

  • Like 5

Trateaza-ma ca o curva cand iti dau limbi si iubeste-ma cand ne futem pentru ca asa te voi trata si eu!

Link spre comentariu
Reputație: 56
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

🤩 gata?.. 🤩 altu'?.. 🤩 io zic aşa.. la următoarea " rencarnare" ia-ți nickname.. 🤔🤔🤔..  BRUJA..  🤪😜😂🤣..  că tot îți plăcea Spania..

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...