Sari la conținut

💋Cristina💋 0749546088📲


Postări Recomandate

  • Membru Premium
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 26 minute, alexanderr22 a spus:

Pai și ce cauta pe topicul asta anuntul respectiv?

L-a postat @enzoli :slap2

  • Like 3

Trateaza-ma ca o curva cand iti dau limbi si iubeste-ma cand ne futem pentru ca asa te voi trata si eu!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Vin si eu cu o recenzie despre Cristina. Am fost la ea pt o ora si am reusit sa termin cam asta e rezumatul. Nu e pt mine prea multe pauze , si prea multe mofturi sa zic asa. Prea adanc, prea tare  , mai in stanga mai in dreapta. Per total cum s a mai scris pe forum ea mai.mult sta. Nu am nimic de reprosat ca si atitudine ea incearca sa te multumessca dar are prea multe pretentii si cereri si imi da impresia ca face meseria de nevoie. 

Ps: pe viitor e posibil sa ceara sa vii cu foaie in mana de la doctor sa fie sigura ca esti "curat" . Are si valente de dermatolog face examinari .

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am revenit și eu la cristina. Vizitele anterioare au fost ok dar de data asta nu a mai fost deloc ok. Locație 7 titan,piața minis.  ORAL  6  foarte slab ,foarte soft ,fără presiune ,fără nimic,ea la cât de slab face oralul și acolo obosește. NORMAL 6 ,vai mama lui de normal,de abia am finalizat, cum a zis si colegul mai sus prea multe pretenții,cereri ,mofturi. GFE 7 amabila ,placuta dar cam atât. Nu înțeleg de ce a scăzut atât de mult calitatea serviciilor la ea deoarece arata foarte foarte bine plus ca în vizitele anterioare am fost foarte mulțumit de ea. Poate își revine.Mie îmi place de ea dar ..........momentan nu mai e ce trebuie.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 3 ore, florinflr00 a spus:

Vin si eu cu o recenzie despre Cristina. Am fost la ea pt o ora si am reusit sa termin cam asta e rezumatul. Nu e pt mine prea multe pauze , si prea multe mofturi sa zic asa. Prea adanc, prea tare  , mai in stanga mai in dreapta. Per total cum s a mai scris pe forum ea mai.mult sta. Nu am nimic de reprosat ca si atitudine ea incearca sa te multumessca dar are prea multe pretentii si cereri si imi da impresia ca face meseria de nevoie. 

Ps: pe viitor e posibil sa ceara sa vii cu foaie in mana de la doctor sa fie sigura ca esti "curat" . Are si valente de dermatolog face examinari .

Mda...

In mod cu totul surprinzător, eu m-am ales cu oralul protejat, în urma unei examinări foarte amănunțite. Am încercat să aflu ce fel de certificat ar accepta, ca să fie sigură că nu e nici o problemă. Mi-a zis că e suficientă o hârtie de la ginecolog, care să ateste că sunt curat. Pe moment, am rămas mut de uimire, după care sper că am reușit să o fac să înțeleagă că bărbații nu prea se 'caută', de obicei, la ginecolog 🤦‍♂️

  • Mersi 1
  • Haha 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
On 6/15/2022 at 4:27 AM, delusione said:

Am ajuns si eu la domnisoara .. nu stiu daca am facut bine sau am facut rau, cert este ca nici nu m am simtit extraordinar, dar nici prost.. relatez mai jos...

 

Programat la 12:30 cu o zi inainte, reconfirm cu o ora inainte, imi confirma si ea si ma indrept spre tineretului..

 

M am oprit la florarie sa iau un mic aranjament de bun simt si ajung la usa domnisoarei.

Acum, na, eu sunt pretentios la tinuta si tare as vrea sa nu ne mai astepte domnisoarele on papuci si haine de casa, anyway, frumusica fata, un corp frumos, zambet fain, este chiar simpatica .

 

Stat cateva minute de vorba , surprinsa ca am venit cu flori si ma cer la dus

Revenit in camera de joaca, cristina era deja gata de actiune, preludiu ea deloc, eu cateva pupaceli pe corp si se apuca direct de oral.. un oral banal, o sa explic jos la nota..

 

Trecem la normal batraneste in misionar, ma atentioneaza sa dau usor ca o dor ovarele, ma conformez, schimbat cateva pozitii cu grija sa nu o chinui si cer sa termin la oral..

Nu face cim, nu da limbi pe oua/ imprejurimi ( a zis ca nu ii place nu face asa ceva si nu o sa faca niciodata ) . Sa ne intelegem, eram oricum epilat fresh fresh .. pur si simplu a zis ca nu i place sa dea limbi pe oo sau alte asemenea. In fine, o las sa imi mai faca oral si o iau singur la manuta sa finalizez..

 

Primesc servetele , imbracarea si home.. notele si explicatiile dupa cum urmeaza :

 

Locatie - 8 ca e curat, nu e lux dar nici nu merg in inspectie de imobile

Aspect cristina : 8 pentru ca nu stie sa se puna in valoare, papuci si haine de casa .. mna.. fund superb, sanii faini, ( nu o apucati de ei ca o doare.. )

Igiena : 10 nimic suspect, parfumata etc

Oral : 6.5 . Fara atentie la imprejurimi, o singura viteza, fara deep, fara artificii, oboseste repejor, fara cim

Normal : 6.5 : atentie ca o doare , geme silentios si m a rugat sa nu mai fac zgomot ca ii e teama sa nu auda vecinii .. 😳 per total e stramta, se simte bine inauntru, senzatia asta te face sa vrei sa futi nu sa fii mosneag, din pacate nu prea am putut, poate altii au noroc sa o prinda intr o zi mai buna

Gfe : 8, atenta ,vorbareata, te mai mangaie, te mai ia in brate, dar nu e nimic spectaculos

Overall 7 este nota ei zic eu , raport calitate pret decent, dar eu nu recomand la 1h , merita poate pentru 30 minute rapid , altfel nu ..

 

Asadar si prin urmare mentionez ca m am comportat cu ea super okey, nu am insistat cand a zis ca o doare, nu am facut nimic sa o chinui sau sa o pun intr o situatie aiurea, dar din pacate, eu nu o sa mai revin pentru ca serviciile sunt sub ceea ce caut eu, putine, banale si nici macar acestea de nota 9 macar :D

 

Spor sa aveti ! Oricum a mentionat ca vrea sa plece prin alta tara, pe forum oricum a zis ca nu scrie ea , deci sper cine citeste sa ii mentioneze ca sfat sa lucreze cand nu are dureri si vestimentatia sa fie intr un anume fel, nu cea de stat in casa la netflix :D

Notele recitind si reamintindu mi intalnirea sunt cred ca putin cam mari, dar eu v am spus de mult timp ca este asa, de ce mai mergeti nu va inteleg...

  • Like 2
  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0749546088
  • Oras:București
  • Telefon: 0749546088
  • Oras:București

Buna dimineața tuturor ! 
Cand este vorba de o igiena necorespunzătoare am dreptul de a-mi selecta persoanele in cauza !

 Va rog să-mi respectați cerințelor așa cum eu va respect pe voi ! 
 
 

Link spre comentariu

  • Telefon: 0749546088
  • Oras:București
  • Telefon: 0749546088
  • Oras:București
La 27.04.2023 la 21:57, witcher a spus:

Mda...

In mod cu totul surprinzător, eu m-am ales cu oralul protejat, în urma unei examinări foarte amănunțite. Am încercat să aflu ce fel de certificat ar accepta, ca să fie sigură că nu e nici o problemă. Mi-a zis că e suficientă o hârtie de la ginecolog, care să ateste că sunt curat. Pe moment, am rămas mut de uimire, după care sper că am reușit să o fac să înțeleagă că bărbații nu prea se 'caută', de obicei, la ginecolog 🤦‍♂️

Te aștept cu foaie de la urolog ! 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...