Sari la conținut

💋Cristina💋 0749546088📲


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 25 minute, Cristina2269 a spus:

Buna dimineața tuturor ! 
Cand este vorba de o igiena necorespunzătoare am dreptul de a-mi selecta persoanele in cauza !

 Va rog să-mi respectați cerințelor așa cum eu va respect pe voi ! 
 
 

De acord dar nu cum exagerezi tu. Eu am facut dush acasa  inainte sa ajung la tine , am facut si la tine  ca tu sa imi zici ca tot nu m am spalat bine sa ma mai spal odata pe pl . Ca la final dupa ultima examinare sa ma stergi cu un servetel umed ( asta nu am apreciat pt ca nu este indicat pe un loc sensibil sa stergi cu servetele alea chimice) . Acum sa traga fiecare concluzia daca eram eu asa "murdar" sau ai tu o problema mentala.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: +40752346389
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: +40752346389
  • Oras:Bucuresti
Acum 5 minute, Cristina2269 a spus:

Servicii : oral protejat sau neprotejat in funcție de igiena , masaj , dus asistat , diferite poziții , 69 , fk- 50 lei extra 

 1h -300 lei

 30min - 150lei 😘

Fin orala ?!?

mersi pt raspunsul anterior

Link spre comentariu
  • Telefon: 0749546088
  • Oras:București
  • Telefon: 0749546088
  • Oras:București
Acum 3 ore, florinflr00 a spus:

De acord dar nu cum exagerezi tu. Eu am facut dush acasa  inainte sa ajung la tine , am facut si la tine  ca tu sa imi zici ca tot nu m am spalat bine sa ma mai spal odata pe pl . Ca la final dupa ultima examinare sa ma stergi cu un servetel umed ( asta nu am apreciat pt ca nu este indicat pe un loc sensibil sa stergi cu servetele alea chimice) . Acum sa traga fiecare concluzia daca eram eu asa "murdar" sau ai tu o problema mentala.

Fiecare cu problemele lui mentale !

Iti readuc aminte ca nu erai așa curat , nu te spălai bine in zona intimă , chiar dacă te spălai pe corp , la organul genital trebuie sa adaugi un strop de atenție in plus ! 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 6 ore, Cristina2269 a spus:

Servicii : oral protejat sau neprotejat in funcție de igiena , masaj , dus asistat , diferite poziții , 69 , fk- 50 lei extra 

 1h -300 lei

 30min - 150lei 😘

Hello!

1.La locatia asta se poate dus asistat? Intreb caci in alte locatii nu s -a putut? 

2. Finakizare faciala...vreo speranta sa adaugi acest serviciu?

Multumesc

Link spre comentariu
  • Telefon: 0749546088
  • Oras:București
  • Telefon: 0749546088
  • Oras:București
Acum 3 ore, johnqwer a spus:

Hello!

1.La locatia asta se poate dus asistat? Intreb caci in alte locatii nu s -a putut? 

2. Finakizare faciala...vreo speranta sa adaugi acest serviciu?

Multumesc

Buna 🤗

 Se poate dus asistat .

 Nu am alte servicii , doar cele de mai sus 😚

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 11 ore, Cristina2269 a spus:

Dragilor ,  astazi ma găsiți pe Aleea barajul sadului în Titan 🥰

Zi minunata va doresc 💋

Pune și tu programul, sau este la fel mereu?

Daca intr-o zi începi mai devreme, sau termini mai târziu, ar fi util de știut 😉

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 20 ore, Cristina2269 a spus:

Fiecare cu problemele lui mentale !

Iti readuc aminte ca nu erai așa curat , nu te spălai bine in zona intimă , chiar dacă te spălai pe corp , la organul genital trebuie sa adaugi un strop de atenție in plus ! 

Nu mai imi reaminti nimic ca eram luna. Tu saraca daca vezi o scama incepi sa delirezi ca cine stie ce o avea 😀. Sa incheiem subiectul ea ar prefera sa o suga cu prezervativ si insista sa gaseasca presupuse probleme. Daca tot nu il convinge pe client sa zica hai cu prezervativ o ia in gura fara da cu nod in gat. Asta ca sa stiti care va duceti la ea la ce sa va asteptati. O zi buna Cristina si numai pule curate sa gasesti!

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0749546088
  • Oras:București
  • Telefon: 0749546088
  • Oras:București
Acum 17 minute, florinflr00 a spus:

Nu mai imi reaminti nimic ca eram luna. Tu saraca daca vezi o scama incepi sa delirezi ca cine stie ce o avea 😀. Sa incheiem subiectul ea ar prefera sa o suga cu prezervativ si insista sa gaseasca presupuse probleme. Daca tot nu il convinge pe client sa zica hai cu prezervativ o ia in gura fara da cu nod in gat. Asta ca sa stiti care va duceti la ea la ce sa va asteptati. O zi buna Cristina si numai pule curate sa gasesti!

Nu vreau sa comentez ! Cine ma cunoaște știe ca sunt o persoana hotărâtă ,  când spun “nu” , așa rămâne ! ( chiar dacă unii nu accepta )
 Zi frumoasa și calmă îți doresc 😉

  • Like 2
Link spre comentariu
Reputație: 16993
  • Oras:Bucale
  • Oras:Bucale
27 minutes ago, Cristina2269 said:

Buna dimineața dragilor 🤗

 Îmi dorești un partener pentru a savura un cappuccino 💋🥰

Eu iti doresc multa sanatate si noroc!!😜😎.

Cur ai..!!!   Țâțe...ai..!!!

Da...un handralau sa-ti traga pălmute la cur ,nu vrei!!??😜😂🤦‍♂️🤭🥰😘

  • Haha 2
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:one day in heaven, next day in hell
  • Oras:one day in heaven, next day in hell
1 hour ago, Cristina2269 said:

Buna dimineața dragilor 🤗

 Îmi dorești un partener pentru a savura un cappuccino 💋🥰

Eu "dau" frişca, naturala, fara conservanti...a se trata ca si o gluma, fara a avea vreo conotatie

  • Haha 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
La 27.04.2023 la 21:57, witcher a spus:

Mda...

In mod cu totul surprinzător, eu m-am ales cu oralul protejat, în urma unei examinări foarte amănunțite. Am încercat să aflu ce fel de certificat ar accepta, ca să fie sigură că nu e nici o problemă. Mi-a zis că e suficientă o hârtie de la ginecolog, care să ateste că sunt curat. Pe moment, am rămas mut de uimire, după care sper că am reușit să o fac să înțeleagă că bărbații nu prea se 'caută', de obicei, la ginecolog 🤦‍♂️

O fi doctor...Aveam de gand sa o vad  si eu...dar dacă e așa fitoasa mai bine pas 

Merci băieți pt realitate

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am vizitat-o și eu pe Cristina o singură dată acum câteva luni,nu o să intru prea mult in detalii ...Doar Confirm si eu ce au mai spus colegii pe aici,chiar este figurantă ! Degeaba arată bine,serviciile sunt slabe,eu am plecat dezamăgit! O zi bună să aveți salutări !!!

  • Like 3
Link spre comentariu
Reputație: 794
  • Oras:outcall
  • Oras:outcall
Acum 3 ore, ALexCSt a spus:

Am vizitat-o și eu pe Cristina o singură dată acum câteva luni,nu o să intru prea mult in detalii ...Doar Confirm si eu ce au mai spus colegii pe aici,chiar este figurantă ! Degeaba arată bine,serviciile sunt slabe,eu am plecat dezamăgit! O zi bună să aveți salutări !!!

am avut si eu o experienta similara.  nu dau recenzii cand nu prea se potriveste treaba asha pe mediocru.  din perspective mea domnita nu doreste de nici un fel sa faca jobul asta dar circumstantele existentiale o forteaza sa-l faca.  rezulta o experienta proasta pentru toata lumea.  exista si posibilitatea sa faca jobul asta prin alte tari, dat fiind ca in RO e intradevar un job foarte dificil.

  • Like 3
Link spre comentariu

Vizitator
Reputație: 0

Am fost si eu acum vreo doua luni, arata bine la corp insa intr adevar este putin “ciudatica” nu stiu daca figuranta o descrie cel mai bine. Se vede intr adevar ca nu o face din placere

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...