Sari la conținut

Diana&Stăpâna Diana 0737702891


Postări Recomandate

  • Oras:Mangalia
  • Oras:Mangalia
Acum 1 oră, Dididia a spus:

Bună!

Unii mă știți deja. 

Diana, minionă și nebunatică căruia îi plac joculețele nebune dar și sexul. 

Minionă, 1,50 

45kg

Părul lung peste funduleț, jucăușă, fantezistă, perversă, fund micuț dar bombat. 

Dominare & Companie intimă 

La dominare nu am limite, îmi place să mă distrez cu corpul tău, inclusiv cu mintea ta. Mulți îmi spun că sunt umpic sadică dar și sexi în același timp.  La sex am limite și de accea îmi place să conduc eu partida de sex. Lasă te condus de mine ca să pleci satisfăcut. 😈Dă-mi mesaj și spune-mi ce te excită sau ce ai vrea să încerci. 

                         Dețin

Cătușe, bici, mască de ochișori, căluș, cleștișori jucăuși de sfârcuri, lesă, sfoară ( vreau  te leg și să mă joc cu tine până te aduc la o excitare neexplicabilă), cătușe, pompiță, chasity, vagin și guriță artificiale cu vibrații , dopulețe pentru penetrare, 2 tipuri de strapon-uri cu vibrații ( nu îți face griji că vei avea durere sau disconfort deoarece dețin un gel minune, așa îmi place mie să-l alint 😈) Am mult mai multe jucării, te astept să le vezi și de ce nu să le și încerci. 
           Sex 
Companie intimă - oral(protejat) normal(protejat), anal (protejat și depinde și de mărime), masaj(de relaxare și erotic), diferite poziții, duș,dans. 

                           Preturi 

 Țin să anunț Nu fac 2 finalizări la oră ci doar o finalizare timp de o oră, destul de relaxantă pentru amândoi. 

Dominare & Companie intimă - 8️⃣0️⃣0️⃣ de lei ora 

Companie intimă - 7️⃣0️⃣0️⃣ de lei ora 

Dominare - 5️⃣0️⃣0️⃣

ROG NEMULȚUMIȚII SĂ SE ABȚINĂ DE LA COMENTARII INUTILE! Nu îți convine, caută în altă parte. Kiss 

Las aici câteva poze, voi alegeți ținuta, îmi dați mesaj pe wapp și putem stabili o întâlnire. 0737702891 

NU ACCEPT SEXUL BRUTAL ȘI NU OFER NIMIC EXTRA LA SEX

Zona Eliberării 

IMG_20230421_215431.jpg

IMG_20230422_140334.jpg

IMG_20230421_215643.jpg

IMG_20230514_165843.jpg

IMG_20230421_215118_726.webp 46 kB · 22 descărcări

BiNe ai venit.La o juma' de ora sunt InteresAt

Link spre comentariu
  • Dididia a schimbat titlul în Diana&Stăpâna Diana 0737702891

Nu am putut sa intru de pe Burada pe Eliberarii, masini oprite in drum, usi deschise, lumea fugea innebunita. Am intrebat ce se intampla si mi-a raspuns unul gafaind ; Mergem la Dididia ca a venit de la Bucuresti , sa nu o ratam, la ce preturi are. In fata la Konak era o coada de 1 km la usa ei.

  • Like 1
  • Haha 3
Link spre comentariu

Am revenit azi sa imi recuperez masina de pe Eliberarii, de unde o lasasem aseara. Cu ocazia asta am mi-a atras atentia niste ghiortaituri de matze ce veneau de la etajul unui bloc. Mi-am zis in gand : saraca fata regreta ca a plecat din Bucuresti.

  • Haha 4
Link spre comentariu
Reputație: 2099
28 minutes ago, guzel said:

Am revenit azi sa imi recuperez masina de pe Eliberarii, de unde o lasasem aseara. Cu ocazia asta am mi-a atras atentia niste ghiortaituri de matze ce veneau de la etajul unui bloc. Mi-am zis in gand : saraca fata regreta ca a plecat din Bucuresti.

Nu ti-ai facut numarul inca? Plimba ursu !

Link spre comentariu
Acum 45 minute, Orb1t a spus:

Nu ti-ai facut numarul inca? Plimba ursu !

Salut ,nu mi se pare adecvat limbajul si aroganta pe care le folosesti. Nu stiu cine te crezi si in ce te erijezi ,dar nu este normal ceea ce faci. Personal , din acest motiv nu mai intru decat foarte rar. Nu este primul user ,caruia ii raspunzi in stilul acesta. Cauti cearta mereu ,provoci !! Nu il cunosc , dar chiar a comentat simpatic. Sectiunea de Constanta nu stiu daca are 10 comm-uri pe zi , nu mai spun de recenzii ,iar acest lucru ar trebui sa iti dea de gandit! 

Link spre comentariu
  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța

Bună ziua! 

Am nevoie să-mi spuneți câteva zone bune. Apartamentul pe care voiam să-l iau nu mai este disponibil. Nu vreau să am discuții în legătură cu locația și de aceea vă întreb pe voi. 😁

  • Haha 2
Link spre comentariu
Reputație: 2099
1 hour ago, kerote said:

Salut ,nu mi se pare adecvat limbajul si aroganta pe care le folosesti. Nu stiu cine te crezi si in ce te erijezi ,dar nu este normal ceea ce faci. Personal , din acest motiv nu mai intru decat foarte rar. Nu este primul user ,caruia ii raspunzi in stilul acesta. Cauti cearta mereu ,provoci !! Nu il cunosc , dar chiar a comentat simpatic. Sectiunea de Constanta nu stiu daca are 10 comm-uri pe zi , nu mai spun de recenzii ,iar acest lucru ar trebui sa iti dea de gandit! 

El stie de ce i-am raspuns asa si stie ca e ipocrit.

Link spre comentariu
  • Oras:Mangalia
  • Oras:Mangalia
Acum 1 oră, Dididia a spus:

Bună ziua! 

Am nevoie să-mi spuneți câteva zone bune. Apartamentul pe care voiam să-l iau nu mai este disponibil. Nu vreau să am discuții în legătură cu locația și de aceea vă întreb pe voi. 😁

Vino la Mangalia aici este mai ieftina cazarea si ai multe oferte

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Suli-na
  • Oras:Suli-na
La 14.05.2023 la 17:20, Darkkkk a spus:

Cand ne anunti ca nu ai gasit cazare si ca nu mai vi?😆

Asta daca ne mai anunti...

 

Acum 3 ore, Dididia a spus:

 Apartamentul pe care voiam să-l iau nu mai este disponibil. Nu vreau să am discuții în legătură cu locația și de aceea vă întreb pe voi. 

:)))))

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța

Sunt în oraș și de aceea întreb de locație! Dacă nu îmi spuneți ce zonă ar fi ok,  voi lua unde găsesc. 

Vă doresc o seară bună și distracție plăcută! 

Link spre comentariu
  • Oras:ROMANIA
  • Oras:ROMANIA
Acum 5 minute, Dididia a spus:

Sunt în oraș și de aceea întreb de locație! Dacă nu îmi spuneți ce zonă ar fi ok,  voi lua unde găsesc. 

Vă doresc o seară bună și distracție plăcută! 

Fetito tu parca esti de pe alta planeta ,nu stii zonele din Constanta desi te vânturi pe aici deja de câțiva anișori: Ciresica,  Sucevei , Baba Novac, Faleză Nord , City Mall , etc  . Daca faci treaba ca lumea vine lumea dupa tine si la Vama Veche daca nu ,poti sa stai si la Primarie ca nu vine nimeni . Simplu si concis .Seara placuta . Ca sa fi stapana prima conditie este sa fi stăpână pe tine ,restul sunt vrajeli de femeie ratacita.

  • Like 3
  • Haha 1
Link spre comentariu
On 5/15/2023 at 8:51 PM, Dididia said:

Sunt în oraș și de aceea întreb de locație! Dacă nu îmi spuneți ce zonă ar fi ok,  voi lua unde găsesc. 

Vă doresc o seară bună și distracție plăcută! 

Ia si tu la Veterani...😊

Link spre comentariu
  • Telefon: 0728461480
  • Oras:București
  • Disponibila
  • Telefon: 0728461480
  • Oras:București
  • Disponibila

Hei

Citesc și nu mă pot opri din a mai râde 😂😂😂

Vedeți că vin și vara asta 😂😂😂

Vai, nu pot să cred câte discuții 😂😂

Voi ce faceți? Anul acesta sunteți mai buni? 🤗

Link spre comentariu
  • Oras:Cta
  • Oras:Cta

Pai copila aia Ariana , cu preturi decente care fizic îi seamănă duduiei,o bate rău la cur 🤣 .. ferească Dzeu , când auzi de la duduia că ba e prea tare ba nush ce ba nush ce , îți vine să o decapitezi 🤣 Acum nu știu ce să zic ..poate la dominare o fi experta că la futut e opusul 🤣 ei daca ii dai un pic mai tare zice că ea nu se lasă dominată 🤣 dar când o conduce foamea , poți să și negociezi cu ea la bani 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0728461480
  • Oras:București
  • Disponibila
  • Telefon: 0728461480
  • Oras:București
  • Disponibila
Acum 2 minute, 4myfansKin a spus:

Pai copila aia Ariana , cu preturi decente care fizic îi seamănă duduiei,o bate rău la cur 🤣 .. ferească Dzeu , când auzi de la duduia că ba e prea tare ba nush ce ba nush ce , îți vine să o decapitezi 🤣 Acum nu știu ce să zic ..poate la dominare o fi experta că la futut e opusul 🤣 ei daca ii dai un pic mai tare zice că ea nu se lasă dominată 🤣 dar când o conduce foamea , poți să și negociezi cu ea la bani 

Greșești puiule. 🤗

Din spusele tale, nici nu cred că ai fost la mine. 🤫

Link spre comentariu
  • Oras:Cta
  • Oras:Cta

Da ,desigur , din cate îmi aduc aminte parca ai nasul mai mare , exact că Pinocchio probabil, creste când minți . 

Erai acolo pe burada ,da , la 130A sau ceva de genul , dar ce mai contează ce crezi tu?  Contează că mă cred colegii mei, nu?!

Link spre comentariu

  • Telefon: 0728461480
  • Oras:București
  • Disponibila
  • Telefon: 0728461480
  • Oras:București
  • Disponibila
Acum 1 minut, 4myfansKin a spus:

Da ,desigur , din cate îmi aduc aminte parca ai nasul mai mare , exact că Pinocchio probabil, creste când minți . 

Erai acolo pe burada ,da , la 130A sau ceva de genul , dar ce mai contează ce crezi tu?  Contează că mă cred colegii mei, nu?!

Hehe... Tu închiriezi apartamente puiule, cu siguranță nu ai fost la mine, îți spun sincer, poze cu fața mea găsești, au avut alții grijă să le posteze 😂😂

Ps: ca să te credem, adaugă o recenzie, nu de alta dar toți știau unde mă aflu. 🤗Pupiii😋

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...