Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Focsani
  • Oras:Focsani
Acum 14 ore, robbertamasa a spus:

Fa viața mea??? Auuu daca nu ai fost la masaj nu mai spune serviciile de care nu ai beneficiat și hai că ți-am vbt frumos nu te-am făcut prost cum mă faci tu auzi fa viața mea!!!!!clar daca te-am văzut jos și mi-ai părut antipatic țigan sau pescălau nu te-am luat și nu mă mai jigni tu asta denotă ce educație ai de la măta și tactu aaaa și tu ești ăla de ii dădeai limbii disperat lui Oana am Nr tau hai pa disperatule 

Daca ai numărul meu sună-mă, macar mai stam si noi de vorbă 😜, ai dreptate fa urzico sunt țigan antipatic dar nu sunt peșcălău fiindca călăii erau din alt film, știi ce zic? Despre Onuța care vroia unul Jamesbond sa ii pape pizduța imi pare bine sa te dezamăgesc dar nu ii cunosc pe niciunul nici pe ea si nici el nu sunt, daca citesti bine aceasta fata Oana nu are nici o recenzie facuta de mine pentru simplu fapt ca nu am marcat la ea niciodată. 

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Focsani
  • Oras:Focsani
Acum 13 ore, Maindfac a spus:

Nu este altceva,pur si simplu am fost multumit si m-am inteles bine cu ea. Acum mai depinde si de persoana si fara insinuari pe viitor.

Ma bucur ca ai fost mulțumit de ea si nu a fost nici o insinuare, noi astia mai antipatici nu am fost si asta nu ii convine doamnei  cu anunț RRAL care de fapt era REAL. Chiar ma intrebam pe unde esti, bine ai revenit printre noi👍 Nicalai

Link spre comentariu
  • Telefon: 0733544884
  • Oras:Focșani
  • Telefon: 0733544884
  • Oras:Focșani
La 21.06.2022 la 7:03, Trojan37 a spus:

Daca ai numărul meu sună-mă, macar mai stam si noi de vorbă 😜, ai dreptate fa urzico sunt țigan antipatic dar nu sunt peșcălău fiindca călăii erau din alt film, știi ce zic? Despre Onuța care vroia unul Jamesbond sa ii pape pizduța imi pare bine sa te dezamăgesc dar nu ii cunosc pe niciunul nici pe ea si nici el nu sunt, daca citesti bine aceasta fata Oana nu are nici o recenzie facuta de mine pentru simplu fapt ca nu am marcat la ea niciodată. 

Fa urzico...,mda vezi că urzica pișcă și gata că deja îmi pierd orgoliul și vocabularul da ce-i cu ciuda asta pe tine mă întreb eu și multi alții....🤔🤔🧐 Hai fa viața mea calmeazate te roggg mă faci să plâng zău critici fara sa fi văzut făcut atins?????beahhhh

Link spre comentariu
  • Oras:Focsani
  • Oras:Focsani
Acum 6 ore, robbertamasa a spus:

Fa urzico...,mda vezi că urzica pișcă și gata că deja îmi pierd orgoliul și vocabularul da ce-i cu ciuda asta pe tine mă întreb eu și multi alții....🤔🤔🧐 Hai fa viața mea calmeazate te roggg mă faci să plâng zău critici fara sa fi văzut făcut atins????

Daca tu nu ai somn si vrei sa ne convingi cat esti de proastă te obosesti degeaba ca noi stim de foarte mult timp chestia asta😂. Vorbeste cu moderatorii acestui forum sa implementeze mesajele vocale ca la capitolul scris esti prafao habar n-ai sa scrii doua fraze, stii ce zic? Daca ramai tu singura maseuza din Focșani, asta așa sa ma exprim elegant sa nu te numesc altfel si tot nu m-aș lăsa atins de tine. 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0733544884
  • Oras:Focșani
  • Telefon: 0733544884
  • Oras:Focșani

Ok mulțumesc dar vezi și tu nici băieții nu mai comentează cu tine împreună ne-am dat seama ce ești și nu vad unde greșesc când scriu dar POATE CHIAR ne vedem odată că să te fac sa pui mana pe mine 

Link spre comentariu
  • Oras:Focsani
  • Oras:Focsani

Primesti tu țigan împuțit asa ca mine? Nu cred, tu ai numa clienți de 5 stele si eu nu ma incadrez. Dupa ce o sa vin la tine o sa iti las o recenzie pozitiva sau negativă, vedem daca o sa fiu mulțumit de servicii😜

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0733544884
  • Oras:Focșani
  • Telefon: 0733544884
  • Oras:Focșani
Acum 2 ore, Trojan37 a spus:

Primesti tu țigan împuțit asa ca mine? Nu cred, tu ai numa clienți de 5 stele si eu nu ma incadrez. Dupa ce o sa vin la tine o sa iti las o recenzie pozitiva sau negativă, vedem daca o sa fiu mulțumit de servicii😜

😂😂😂😂 Doamne chiar nu cred că ești împuțit și dacă este așa promit facem dus împreună dar sincer lasă masajul și vino că prea ne-am țigănit ar fi cazul sa ne vedem scriemi aici Nr ultimile cifre posibil sa te am la Blok sau suna de la cineva și vino te spăl eu vezi că nu scriu la mișto 

Link spre comentariu
  • Oras:Focsani
  • Oras:Focsani
Acum 2 ore, robbertamasa a spus:

😂😂😂😂 Doamne chiar nu cred că ești împuțit și dacă este așa promit facem dus împreună dar sincer lasă masajul și vino că prea ne-am țigănit ar fi cazul sa ne vedem scriemi aici Nr ultimile cifre posibil sa te am la Blok sau suna de la cineva și vino te spăl eu vezi că nu scriu la mișto 

Eu nu te înțeleg sincer de ce ai vrea sa cunosti pe cineva cu care te-ai balacarit pe aici, vrei sa imi asezi oasele cum spuneai cuiva acum vreun an? Daca ma ai la block, ghinion pentru amândoi dar tu ai spus ca  știi cine sunt, ca ai nr meu, ca sunt un țigan care o lingea pe una Oana, etc. Sincer am vrut sa vin acum mult timp la tine chiar ai avut referințe bune de la un amic, am vorbit cu tine, mai chemat la mama dracului intr-un cartier vechi pe la gară apoi nu ai mai raspuns la telefon, acum ce rost are sa mai imi dai o țeapă sau sa iti pui vreun protector pe mine+ca nu sunt pasionat asa tare pe masaj, crede-mă ca am unde merge si nu sunt asa disperat. Nu am nimic cu tine, nici macar nu te cunosc, doar atât am spus ca mi-ai dat țeapă si apoi ai inceput sa ma jignești iar eu raspund cu aceiasi moneda👍

Link spre comentariu
  • Telefon: 0733544884
  • Oras:Focșani
  • Telefon: 0733544884
  • Oras:Focșani
Acum 43 minute, Trojan37 a spus:

Eu nu te înțeleg sincer de ce ai vrea sa cunosti pe cineva cu care te-ai balacarit pe aici, vrei sa imi asezi oasele cum spuneai cuiva acum vreun an? Daca ma ai la block, ghinion pentru amândoi dar tu ai spus ca  știi cine sunt, ca ai nr meu, ca sunt un țigan care o lingea pe una Oana, etc. Sincer am vrut sa vin acum mult timp la tine chiar ai avut referințe bune de la un amic, am vorbit cu tine, mai chemat la mama dracului intr-un cartier vechi pe la gară apoi nu ai mai raspuns la telefon, acum ce rost are sa mai imi dai o țeapă sau sa iti pui vreun protector pe mine+ca nu sunt pasionat asa tare pe masaj, crede-mă ca am unde merge si nu sunt asa disperat. Nu am nimic cu tine, nici macar nu te cunosc, doar atât am spus ca mi-ai dat țeapă si apoi ai inceput sa ma jignești iar eu raspund cu aceiasi moneda👍

Ok ok las-o așa nu îți rup oasele ești nebun ce ai....pur și simplu mă revanșez că nu am venit la ședința atât eu stau să mă bat cu lumea aiurea???zău am avut altercație cu unu pe casa scării atât te pup 😘 și spor na....

Link spre comentariu
  • Telefon: 0733544884
  • Oras:Focșani
  • Telefon: 0733544884
  • Oras:Focșani
La 23.06.2022 la 21:01, robbertamasa a spus:

Ok ok las-o așa nu îți rup oasele ești nebun ce ai....pur și simplu mă revanșez că nu am venit la ședința atât eu stau să mă bat cu lumea aiurea???zău am avut altercație cu unu pe casa scării atât te pup 😘 și spor na....

Byby cf

Link spre comentariu
  • Oras:Focsani
  • Oras:Focsani
Acum 6 ore, iancujianu85 a spus:

Eu sunt fan masaj, dar nu mai înțeleg nimic, pana la urma tipa asta ce fel de masaj face, cu cine sta în locație, și se merita sa mergi la ea sau este teapa, zi buna

Face mai multe tipuri de masaj si sta singura din cate am vazut.Eu zic ca se merita,am fost multumit de ea dar depinde de fiecare si gusturile sale.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0733544884
  • Oras:Focșani
  • Telefon: 0733544884
  • Oras:Focșani
La 07.07.2022 la 20:48, Maindfac a spus:

Face mai multe tipuri de masaj si sta singura din cate am vazut.Eu zic ca se merita,am fost multumit de ea dar depinde de fiecare si gusturile sale.

Mulțumesc frumos PTR recenzie Maindfac te aștept oricând anunțul nu este fake 🤥🤥 chiar am tot ce vedeți în poze!!!lucrez la modul de curg apele de pe mine este clar un anunț legat de masaj.Uneltele st de mare calitate gama de produse profesionale pentru masajele ce le fac plus că am inceput sa fac și masaj Thay cu uneltele Tokseen sunt unelte ce le fac Chinezii dintr-un copac ce a fost fulgerat deci lemnului din unelte este super benefic daca eram varza va zic numai investeam și stăteam sa explic ditamai anunțul făcut și nici să stau in picioare ore întregi sincer am studii superioare kineto astfel nu știam să practic așa ceva va luam cu oral normal un ULEI Johnson și gataaaa masaj dar nu care au fost în ultimă vreme la mine au văzut dotările necesare aer condiționat prosoape nefolosite papuci Spa masa de masaj impecabilă și decor adecvat PTR un ambient de făcut masaj va aștept cu drag va pup 😘😚😘

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Tenerife 😂😂
  • Oras:Tenerife 😂😂

@robbertamasa daca tot ai ales sa comunici aici...ce spui daca lasi cateva info aici, cum ar fi : servicii, tarife, program de lucru, zona locatiei si ce mai crezi tu ca ar trebui sa fie de interes 😉....

  • Like 1
Link spre comentariu
Acum 2 ore, robbertamasa a spus:

Mulțumesc frumos PTR recenzie Maindfac te aștept oricând anunțul nu este fake 🤥🤥 chiar am tot ce vedeți în poze!!!lucrez la modul de curg apele de pe mine este clar un anunț legat de masaj.Uneltele st de mare calitate gama de produse profesionale pentru masajele ce le fac plus că am inceput sa fac și masaj Thay cu uneltele Tokseen sunt unelte ce le fac Chinezii dintr-un copac ce a fost fulgerat deci lemnului din unelte este super benefic daca eram varza va zic numai investeam și stăteam sa explic ditamai anunțul făcut și nici să stau in picioare ore întregi sincer am studii superioare kineto astfel nu știam să practic așa ceva va luam cu oral normal un ULEI Johnson și gataaaa masaj dar nu care au fost în ultimă vreme la mine au văzut dotările necesare aer condiționat prosoape nefolosite papuci Spa masa de masaj impecabilă și decor adecvat PTR un ambient de făcut masaj va aștept cu drag va pup 😘😚😘

Ceea ce spui suna bine, poți pune câteva poze, de preferabil dacă vrei una cu mai puține haine(nu în pzd goala cum cer unii pt material de laba😂) pt o idee. 

Link spre comentariu
  • Oras:Focsani
  • Oras:Focsani
Acum 25 minute, iancujianu85 a spus:

Ceea ce spui suna bine, poți pune câteva poze, de preferabil dacă vrei una cu mai puține haine(nu în pzd goala cum cer unii pt material de laba😂) pt o idee. 

Japciule, aveam o parere bună despre tine, cum o dai tot material de labă se numește 😂plus ca fata sau doamna in cauză are o poza intr-o fustita scurta si arată chiar bine, evident nu își arata fața fiind din oraș e lesne de înțeles. Acum de ce ti-ar trebui tie poze daca îți doresti doar masaj, doar tu știi si doamne doamne. Spor!!! 

Link spre comentariu
Acum 8 ore, robbertamasa a spus:

Mulțumesc frumos PTR recenzie Maindfac te aștept oricând anunțul nu este fake 🤥🤥 chiar am tot ce vedeți în poze!!!lucrez la modul de curg apele de pe mine este clar un anunț legat de masaj.Uneltele st de mare calitate gama de produse profesionale pentru masajele ce le fac plus că am inceput sa fac și masaj Thay cu uneltele Tokseen sunt unelte ce le fac Chinezii dintr-un copac ce a fost fulgerat deci lemnului din unelte este super benefic daca eram varza va zic numai investeam și stăteam sa explic ditamai anunțul făcut și nici să stau in picioare ore întregi sincer am studii superioare kineto astfel nu știam să practic așa ceva va luam cu oral normal un ULEI Johnson și gataaaa masaj dar nu care au fost în ultimă vreme la mine au văzut dotările necesare aer condiționat prosoape nefolosite papuci Spa masa de masaj impecabilă și decor adecvat PTR un ambient de făcut masaj va aștept cu drag va pup 😘😚😘

Pentru cei care sunt curiosi sa te viziteze poti pune locatia, preturile, serviciile ( in detaliu ) si daca detii diplome de la cursuri sau ceva care sa ateste faptul ca ai studii in kineto pune-le si pe alea aici si e perf.

Link spre comentariu
Acum 6 ore, Trojan37 a spus:

Japciule, aveam o parere bună despre tine, cum o dai tot material de labă se numește 😂plus ca fata sau doamna in cauză are o poza intr-o fustita scurta si arată chiar bine, evident nu își arata fața fiind din oraș e lesne de înțeles. Acum de ce ti-ar trebui tie poze daca îți doresti doar masaj, doar tu știi si doamne doamne. Spor!!! 

Bosulica crede-mă ca nu am nevoie de material, eram curios cum arata într-un costum gen bikini și sutien, pozele în fustita alba le-am văzut,... Am zis ca sunt fan masaj, fac masaj săptămânal, dar dacă doamna oferă ceva mai mult e chiar ok, și am cerut referințe deoarece vad păreri pro și contra... Numai bine

Link spre comentariu

  • Telefon: 0733544884
  • Oras:Focșani
  • Telefon: 0733544884
  • Oras:Focșani
Acum 6 ore, Trojan37 a spus:

Japciule, aveam o parere bună despre tine, cum o dai tot material de labă se numește 😂plus ca fata sau doamna in cauză are o poza intr-o fustita scurta si arată chiar bine, evident nu își arata fața fiind din oraș e lesne de înțeles. Acum de ce ti-ar trebui tie poze daca îți doresti doar masaj, doar tu știi si doamne doamne. Spor!!! 

Da bine zici Trojan poze sexy nu pot pune întru cât este anunț real de masaje daca pun poze mai deosebite lumea o să zică păi ce masaj face asta cu, fundul pe afară că și aspect fizic sunt bine întreținută la vârsta mea stau bine bag sala la greu!!! Nu mă droghez nu consum alcool mănânc ce-i sănătos încă odată nu pot pune POZE semi nude 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...