Sari la conținut

Cerasela, bruneta corpolenta buna de poolaa ...zona mall Vitan


Postări Recomandate

Salutare,

Vin si eu cu o recenzie scurta ca sa sparg gheata. Am vrut sa incerc ceva nou si am fost astazi la Cerasela si sper sa mai merg, nu stau deloc bine cu timpul liber in perioada asta.

Programare facuta pe whats'app, foarte punctuala si precisa in detalii. 

Locatia este stradal, blocul de lanfa mall Vitan.

O recomand ca se misca extraordinar , nu te grabeste , pot spune ca isi da interesu, are tatuajele alea misto .

Locatie: 9 ...

Cerasela: 8,5..o fata misto

Oral: 9...

Normal: 10 ca se implica 

Gfe: 9

AMENDA : 200 lei fin

Sa aveti o zi racoroasa 😂

  • Like 1
  • Mersi 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Reputație: -1565
  • Oras:.
  • Oras:.
Acum 22 minute, Futac_best a spus:

Salutare,

Vin si eu cu o recenzie scurta ca sa sparg gheata. Am vrut sa incerc ceva nou si am fost astazi la Cerasela si sper sa mai merg, nu stau deloc bine cu timpul liber in perioada asta.

Programare facuta pe whats'app, foarte punctuala si precisa in detalii. 

Locatia este stradal, blocul de lanfa mall Vitan.

O recomand ca se misca extraordinar , nu te grabeste , pot spune ca isi da interesu, are tatuajele alea misto .

Locatie: 9 ...

Cerasela: 8,5..o fata misto

Oral: 9...

Normal: 10 ca se implica 

Gfe: 9

AMENDA : 200 lei fin

Sa aveti o zi racoroasa 😂

Futacule, daca este vorba despre dansa, eu zic că arata de 4 nu de 8.5 

 200 lei/fin cu 400/h să o fuți pe partenera lu ' grizzly... 

 

  • Like 5
  • Haha 1
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:everywhere
  • Oras:everywhere

Salutare la baieti!!

   Pe la inceputul saptamanii i-am facut si eu o vizita lui Cerasela. Am contactat-o pe whats app, a raspuns relativ repede, facut programare pentru ora 18.00 in ziua in curs, respectată de amândoi, fără probleme sau neînțelegeri. In prima faza am sa-i fac o scurtă prezentare fetei. Cerasela este o tipa inalta, cred ca are 1,65- 1,70... bruneta cu părul drept, tenul/ pielea usor creola, gura micuță dar buzele mari si carnoase, era machiata frumos, sânii faini  si funduleț micut, obraznic. configuratie generala, Cerasela este o fata cu un aer tineresc si forme frumoase, are cate puțin din toate. Dupa prezentarile de riguare si o scurta scanare reciprocă, am fost invitat la dus iar intre timp, discret, i-am lasat si amenda pentru o ora (400lei) din proprie initiativă, ea nu a pomenit nimic de bani. Am primit prosop curat, uscat și am întrat la dus.
  Dupa dus, Cerasela ma astepta lângă pat, imbracata cu un body negru și pantofi roși cu toc. Startul actiunii sa dat cu sărutări și mângâieri pe corp, timp in care o dezbrăcam de hainele ce imi stăteau in cale, așa că încet încet fata a rămas fără costumație, hainele zburând ici colo..apoi am trecut sa fac o verificare/inspecție la veveriță 😅 nu am simtit nimic dubios, totul mi s-a parut in regula. Dupa putinul rasfaț pe care i l-am oferit, a venit rândul ei, a trecut la ON, făcut destul bun, se pricepe, stie meserie tataa 😇. I-am cerut sa pună prezervativul si fiindcă simțeam ca explodez am mai schimbat două pozitii si am finalizat pe sânii ei.
    
     După am mai stat la un small talk timp in care ea mi-a facut un masaj destul de bun, apoi am mers la dus și fiindcă eram "fugit" de la munca în recunoaștere am zis ca e timpul sa ma intorc. Ne-am luat la revedere, ne-am imbratisat si dus am fost

   Notele: 

     Contact: 10 comunicat pe whats app, a raspuns promt de fiecare data, programarea a fost respectată de ambele părți

   Locatia:  9 lângă Vitan apartament ok, curațenie, baia mare, cu gel de dus, prosop mare, curat, uscat, papuci..

   ON: 9 - am detaliat mai sus

   NP: 9 - cu mare implicare, nu a comentat la pozitii, e ascultatoare dacă ii dai comenzi îți face pe plac

   FK: lipsa în cazul meu

    GFE: 9 - ușor timida, calda, fata gingasa de copila, lipicioasa, copilaroasa

    HALATUL: 400 "tigrii bengalezi" oferiti din proprie initiativă, nu mi i-a cerut ea. Raport calitate, servicii/preț, mi se pare ok pentru ceea ce oferă (parere strict personală)

   Atitudine: 10 pro client, este vorbareață, incearca sa se facă placută și te trateaza cu bun simt.

    De revenit: eu da
  
   Mersi Cerasela pentru tot, ceea ce am scris mai sus este strict ceea ce am simțit in prezenta ta. Cred ca esti o fata cu potential dar totul depinde de tine sa ramai la fel și pe viitor.

   ...baftă la baieți!

  • Like 1
  • Mersi 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot ca îmi permit!!
  • Oras:Peste tot ca îmi permit!!

Salutare futaciosi!!

azi am vizitat titulara topicului si vreau sa va spun ca e mai misto ca in poze.

ON 10(dupa gusturile mele) cu finalizare orala

NP 9 am terminat prea repede ca geme de s-a ridicat parul pe mine

apartament curat, prosoape pentru dush, servetele umede, papuci, 

sta singura

una peste alta 200 de lei halatul pentru o descarcare

merita vizitata fata

spor la ciocane 

  • Like 2
  • Haha 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...