Sari la conținut

❤️❤️MISHA - 0730346202❤️❤️


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Colegu Vlad Țepeș, nu știu dacă mai este în București, dar insista pe whatsapp și sa i spui orașul și pana când poate sa ți răspunda, eu am fost la ea săptămâna trecută, aceleași servicii bune cu un oral foarte bun cu cim, zona bd Dimitrie Cantemir. 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am revenit acum cateva zile din nou la Misha , pentru un oral de exceptie, accepta toate pozitiile, fin CIM fara probleme, programarea a fost facuta pe whatsapp foarte usor. 
amenda 150 lei fin

note nu mai dau deoarece sunt in alta recenzie de a mea de acum cateva saptamani, pentru mine este de revenit la o descarcare rapida

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Salut la băieți 

Am bifat și eu doamna scurtă prezentare ca nu am ce să povestesc

Locația 9

ON-9 umed de anduranță băgat pe gât înecat cu ea sunete bune ce să zic oral bun,nu se oprește dacă nu i spui decartat tot în gurița ei stat până la final când n-a mai fost nimic supt câteva secunde și după,deci bun!

NP-7 stă cum o pui nu zice nimic doar așteaptă să-ți termini tu treaba….

Fata acum arată de 7 pt mine 

Înălțime 1,50 în poze pare înaltă dar nu e,e cam micuță 🫣

Țațe mici 

Cur mediu-bun și moale

Nu știu acum e doar părere personală,scuze Misha dacă te supăr,este doar părerea mea!nu trebuie luată în considerare de alții!

150 preț din descriere,pt mine de grabă așa…descărcare rapidă a mers,de revenit pt mine…nu stiu ce sa zic…posibil nu ca nu e pe gustul meu ca femeie,dar femeia este ok!

Dacă am uitat ceva,scuzele mele!

Spor la toti!

  • Like 6
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0730346202
  • Oras:bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0730346202
  • Oras:bucuresti
  • Disponibila
Acum 15 ore, iphone7red a spus:

Salut la băieți 

Am bifat și eu doamna scurtă prezentare ca nu am ce să povestesc

Locația 9

ON-9 umed de anduranță băgat pe gât înecat cu ea sunete bune ce să zic oral bun,nu se oprește dacă nu i spui decartat tot în gurița ei stat până la final când n-a mai fost nimic supt câteva secunde și după,deci bun!

NP-7 stă cum o pui nu zice nimic doar așteaptă să-ți termini tu treaba….

Fata acum arată de 7 pt mine 

Înălțime 1,50 în poze pare înaltă dar nu e,e cam micuță 🫣

Țațe mici 

Cur mediu-bun și moale

Nu știu acum e doar părere personală,scuze Misha dacă te supăr,este doar părerea mea!nu trebuie luată în considerare de alții!

150 preț din descriere,pt mine de grabă așa…descărcare rapidă a mers,de revenit pt mine…nu stiu ce sa zic…posibil nu ca nu e pe gustul meu ca femeie,dar femeia este ok!

Dacă am uitat ceva,scuzele mele!

Spor la toti!

In primul rand îți mulțumesc pentru vizita iar despre opinia ta nu am de ce să mă supăr☺️toți avem păreri/gusturi diferite,iar lucrul asta consider că ne ajuta pe noi toți intr-un fel sau altul..o duminica liniștită îți doresc!

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Telefon: 0730346202
  • Oras:bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0730346202
  • Oras:bucuresti
  • Disponibila
La 16.11.2023 la 10:31, Greucea a spus:

Fumduletul fermecat ce-ți mai pace să-l scoți in evidentă!Bravo sa ai grija de el ca tare frumos îl ai😚

Mulțumesc 😘

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

I-am tras si eu o vizita domnisoarei, atras fiind de pozitia sexy din poza de mai sus.

 

Intalnirea am stabilit-o foarte usor pe whatsapp, confirmata si respectata de amandoi

Locatia - 9 - e in zona Piata Alba Iulia, un apartament amenajat cu tot ce trebuie pt aceste activitati, baie cu mai multe geluri de dus, prosop curat, e singura in locatie, etaj superior. Ghinionul meu e ca nu mergea liftul si am ajuns gafaind la domnisoara

Aspectul damezei - 8 - E miniona rau, undeva putin peste 1,5m simpatica la fata, cu sani mici si moi, cu un fund bombat, cu aspect de para. Te asteapta pe tocuri, iar prima impresie e ca nu e atat de scunda. Oricum, nu mersesem la un concurs de miss, ci sa fut.

Oral: 9,5: E surprinzator cum o fata atat de micuta o baga pe gat atat de adanc, de frumos si cu o tehnica atat de buna.

Oralul a fost lung, neprotejat, cu deep, cu ruperi de ritm. Am lasat-o sa mi-o suga pana oboseste, apoi am trecut la normal

Normal - 9 - Se misca bine, vine in ce pozitii doresti, oboseste cam repede, e o priveliste foarte faina pe la spate, la marginea patului. Se intinde cu pieptul pe pat si lasa fudul ridicat, pt o priveliste grozava si o penetrare adanca

Am rugat-o sa ma termine la oral si am finalizat CIM

Recomand cu incredere pt o fata draguta, cu un fund bombat, un oral deep cu CIM si o atitudine foarte buna.

DTD 35 min, 150 lei finalizarea

  • Like 8
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0730346202
  • Oras:bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0730346202
  • Oras:bucuresti
  • Disponibila
Acum 56 minute, juseppe09 a spus:

I-am tras si eu o vizita domnisoarei, atras fiind de pozitia sexy din poza de mai sus.

 

Intalnirea am stabilit-o foarte usor pe whatsapp, confirmata si respectata de amandoi

Locatia - 9 - e in zona Piata Alba Iulia, un apartament amenajat cu tot ce trebuie pt aceste activitati, baie cu mai multe geluri de dus, prosop curat, e singura in locatie, etaj superior. Ghinionul meu e ca nu mergea liftul si am ajuns gafaind la domnisoara

Aspectul damezei - 8 - E miniona rau, undeva putin peste 1,5m simpatica la fata, cu sani mici si moi, cu un fund bombat, cu aspect de para. Te asteapta pe tocuri, iar prima impresie e ca nu e atat de scunda. Oricum, nu mersesem la un concurs de miss, ci sa fut.

Oral: 9,5: E surprinzator cum o fata atat de micuta o baga pe gat atat de adanc, de frumos si cu o tehnica atat de buna.

Oralul a fost lung, neprotejat, cu deep, cu ruperi de ritm. Am lasat-o sa mi-o suga pana oboseste, apoi am trecut la normal

Normal - 9 - Se misca bine, vine in ce pozitii doresti, oboseste cam repede, e o priveliste foarte faina pe la spate, la marginea patului. Se intinde cu pieptul pe pat si lasa fudul ridicat, pt o priveliste grozava si o penetrare adanca

Am rugat-o sa ma termine la oral si am finalizat CIM

Recomand cu incredere pt o fata draguta, cu un fund bombat, un oral deep cu CIM si o atitudine foarte buna.

DTD 35 min, 150 lei finalizarea

Îți mulțumesc pentru vizită mi-a făcut plăcere să te cunosc.😘😘

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
Acum 7 ore, Misha12 a spus:

IMG_1820.jpeg

Salutare! astazi am revizitato pe Misha si ma bucur ca a inceput sa ne viziteze  mai des in Bucuresti tocmai ce am iesit de la ea de aproximativ 3h. locatie superba  in centru aproape de Rond Alba Iulia.usor de ajuns . ap ok baie super mare tot ce trebuie  aproape cat dormitorul baia. am ramas surprins. in ap era cald  desi ei i era frigut nus dc..  serviciile aceleasi cum se stie oral super adanc cu detoate eu mereu  optez pt varianta scurta si este pe gustul meu  aceasta fiinta gingasa si micutza, desi e micutza compenseaza prin multe altele  spun asta pt cei ce nu va plac fetele mai scunde mie mi place ador .. te pwoop Misha si sper sa am timp sa ne revedem si maine...😘

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0730346202
  • Oras:bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0730346202
  • Oras:bucuresti
  • Disponibila
Acum 16 ore, raynefabyan a spus:

Salutare! astazi am revizitato pe Misha si ma bucur ca a inceput sa ne viziteze  mai des in Bucuresti tocmai ce am iesit de la ea de aproximativ 3h. locatie superba  in centru aproape de Rond Alba Iulia.usor de ajuns . ap ok baie super mare tot ce trebuie  aproape cat dormitorul baia. am ramas surprins. in ap era cald  desi ei i era frigut nus dc..  serviciile aceleasi cum se stie oral super adanc cu detoate eu mereu  optez pt varianta scurta si este pe gustul meu  aceasta fiinta gingasa si micutza, desi e micutza compenseaza prin multe altele  spun asta pt cei ce nu va plac fetele mai scunde mie mi place ador .. te pwoop Misha si sper sa am timp sa ne revedem si maine...😘

Mulțumesc frumos pentru cele spuse și poate,poate reușești să ne revedem și azi☺️😘😘

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...