Sari la conținut

❤️ mesageria privata a fost dezactivata si membrii activi 🔝


Postări Recomandate

  • Oras:Neverland
  • Oras:Neverland

Buna idee Motane. Sustin! Cu siguranta, cineva foarte destept a propus-o :D 

La 30.08.2022 la 20:08, ffsdnd a spus:

Vrei sa se scrie recenzii? Vin eu cu o idee crazy.

Scoate PM-ul. :d  

 

Dara....eu zic sa continui si sa le interzici sarmalagiilor sa isi cumpere abonament....ca oricum scriu despre fasole in PM :D 

  • Haha 2
Link spre comentariu
Vizitator marcus6
Reputație: 0
Acum 31 minute, evaforyou a spus:

Gata, Mr. Corectitudine, hai ca esti tare! Esti chiar caraghios, adica tu te-ai certat cu marcus6, desi nu aveam nevoie, ca gura am si eu destula, pe motiv ca nu-i placeau lui pozele mele... Si tu ce-ai postat azi? Fix ce-a zis marcus6, mai putin injuratul, ce e drept! Macar el si-a cerut scuze, public si in privat, dar tu... Pe el nici macar nu l-am luat in serios, am facut misto de el si basta! Aia e, nu esti cu nimic mai cu motz! 

Deci, blazoanele voastre sa scuze bazoanele noastre, si chiar e ultima postare care are legatura cu tine! 

 

Eu mi am cerut scuze și public pentru ce am făcut.nu vreau sa judec pe nimeni ca nu cred ca sunt în măsura la cite am făcut pe aici nu sunt numai eu vinovat dar chiar nu vreau nici sa mi amintesc.

Și acuma îmi pare rău că m am luat de tine și încă de o fata degeaba,chiar alea ce am dat în ele mo ajutat acuma.

Și acuma îmi pare rău de ce am făcut,as mi am propus sa vin sa va vizitez pe amândouă și sa îmi cer scuze direct sa va explic de ce am făcut-o,dar parca mie și rusine sa dau ochii cu voi.

Link spre comentariu
Vizitator _potrivitu
Reputație: 0
Acum 26 minute, evaforyou a spus:

Gata, Mr. Corectitudine, hai ca esti tare! Esti chiar caraghios, adica tu te-ai certat cu marcus6, desi nu aveam nevoie, ca gura am si eu destula, pe motiv ca nu-i placeau lui pozele mele... Si tu ce-ai postat azi? Fix ce-a zis marcus6, mai putin injuratul, ce e drept! Macar el si-a cerut scuze, public si in privat, dar tu... Pe el nici macar nu l-am luat in serios, am facut misto de el si basta! Aia e, nu esti cu nimic mai cu motz! 

Deci, blazoanele voastre sa scuze bazoanele noastre, si chiar e ultima postare care are legatura cu tine! 

 

Bine Eva,  îmi cer scuze . 

 Dar să știi că în lumea civilizată,  cel care jigneste primul  , își cere scuze tot primul.  Ca idee.   

   Reacția mea cu marcus  si cu restul,  a fost una spontană,  nu mi-ai cerut-o tu . Asta îmi este creșterea  .   Mă aia cu retina " Da acum pe bune . Eu cu dulce după tine tu cu .. după mine. 😏

 Putere de muncă și multă sănătate îți doresc. 

   

    

   

Link spre comentariu
  • Telefon: 0748405863
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
  • Telefon: 0748405863
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
Acum 3 minute, marcus6 a spus:

Eu mi am cerut scuze și public pentru ce am făcut.nu vreau sa judec pe nimeni ca nu cred ca sunt în măsura la cite am făcut pe aici nu sunt numai eu vinovat dar chiar nu vreau nici sa mi amintesc.

Și acuma îmi pare rău că m am luat de tine și încă de o fata degeaba,chiar alea ce am dat în ele mo ajutat acuma.

Și acuma îmi pare rău de ce am făcut,as mi am propus sa vin sa va vizitez pe amândouă și sa îmi cer scuze direct sa va explic de ce am făcut-o,dar parca mie și rusine sa dau ochii cu voi.

Nu mai conteaza de ce, nu ti-am cerut si nu astept nici o explicatie, cand ajungi prin Bucuresti ai cel putin un masaj si o cafea buna asigurate! 😁 Am primit scuzele, am trecut peste, nu e nici o tragedie!

  • Like 1
Link spre comentariu
Acum 4 ore, _potrivitu a spus:

    Reale" din  punctul de vedere al staf-  ului . Așa că poți ajunge și la 20 .  

Aoleu pai si cum fac sa ii conving ca sunt reale ca nu toate fetele la care ma duc eu au cont aici ca sa aprobe  , pe altele nici nu le intereseaza stii ce zic :)

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0748405863
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
  • Telefon: 0748405863
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
Acum 3 minute, _potrivitu a spus:

Bine Eva,  îmi cer scuze . 

 Dar să știi că în lumea civilizată,  cel care jigneste primul  , își cere scuze tot primul.  Ca idee.   

   Reacția mea cu marcus  si cu restul,  a fost una spontană,  nu mi-ai cerut-o tu . Asta îmi este creșterea  .   Mă aia cu retina " Da acum pe bune . Eu cu dulce după tine tu cu .. după mine. 😏

 Putere de muncă și multă sănătate îți doresc. 

   

    

   

Imi pare rau daca nu faci diferenta intre ironie si jignire, nu jignesc pe nimeni aiurea! Dar am retinut... Nu tii la glume, nu le mai fac cu tine si basta! 

Chiar o sa trec pe langa tine, si am rugamintea de a nu te simti vizat in mod special de vreo viitoare postare de-a mea, cand am de spus ceva o spun direct, nu bat saua sa priceapa iapa. 

Inca ceva, si nu e doar pentru tine, ci si pentru altii care citesc, treaba mea, la modul serios, este acest forum, voi intrati aici ca sa gasiti ceva de futut, sa va distrati etc. Eu intru aici ca sa castig bani, imi voi da cu parerea in continuare despre ce se intampla pe aici, fie ca va place, fie ca nu! 

Iti doresc ce vrei tu, ca stii mai bine! 

 

 

 

 

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator marcus6
Reputație: 0
Acum 11 minute, evaforyou a spus:

Nu mai conteaza de ce, nu ti-am cerut si nu astept nici o explicatie, cand ajungi prin Bucuresti ai cel putin un masaj si o cafea buna asigurate! 😁 Am primit scuzele, am trecut peste, nu e nici o tragedie!

Mulțumesc, sper sa ajung în câteva luni.

Link spre comentariu
  • Super Premium
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov
Acum 44 minute, evaforyou a spus:

Nu mai conteaza de ce, nu ti-am cerut si nu astept nici o explicatie, cand ajungi prin Bucuresti ai cel putin un masaj si o cafea buna asigurate! 😁 Am primit scuzele, am trecut peste, nu e nici o tragedie!

Tușit tușit... 

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0748405863
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
  • Telefon: 0748405863
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
Chiar acum, extraterestru78 a spus:

Tușit tușit... 

Valabila invitatia si pentru tine, da' tie un ceai cu miere, te ajuta sa-ti dregi vocea! 😜

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:AC Milan
  • Oras:AC Milan
Acum 3 ore, _potrivitu a spus:

  Și ea tot aici a făcut-o  , 😏 prima.  Și nu pe subiectul pe care am citat o.  Avioane .Dacă voia să îmi spună ceva , putea foarte frumos să îmi spună în PM .  Nu să râdă de munca mea reală.  În fine frate.  Putem vb .în pm. 

Acum m-am prins de ce se înverzesc cât mai mulți membri de către conducere, ca să nu mai existe certuri pe topice și lumea să se certe prin PM, ca să nu mai polueze pe aici și să scape și de riscul primirii de pedepse drastice pentru limbajul folosit în public, în PM nu-i problema asta😂😂😂😂😂

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0748405863
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
  • Telefon: 0748405863
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
Acum 2 minute, noanonymus a spus:

Acum m-am prins de ce se înverzesc cât mai mulți membri de către conducere, ca să nu mai existe certuri pe topice și lumea să se certe prin PM, ca să nu mai polueze pe aici și să scape și de riscul primirii de pedepse drastice pentru limbajul folosit în public, în PM nu-i problema asta😂😂😂😂😂

Ia zi, te propun si pe tine la "clorofila"? 😁

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0748405863
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
  • Telefon: 0748405863
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
Acum 1 minut, extraterestru78 a spus:

Accept invitația... asa ca păzea, nu știi când îți târâie telefonul și cine e la celalalt capat😏

Huh, al meu canta, nu tzaraie😁 mai degraba astept un "ping" pe whatsupp, sa stiu cand pun de ceai! 

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Banat
  • Oras:Banat
Acum 50 minute, evaforyou a spus:

..... ai cel putin un masaj si o cafea buna asigurate! 😁

 

Acum 3 minute, evaforyou a spus:

..... un ceai cu miere, te ajuta sa-ti dregi vocea! 😜

O palinca, sarmale...întra în ofertă ? Ca dacă da ,m-aș pune la coadă 😜😂😂

  • Like 1
  • Haha 3
Link spre comentariu
Vizitator scorpion1970
Reputație: 0
Acum 1 minut, 22leon a spus:

 

O palinca, sarmale...întra în ofertă ? Ca dacă da ,m-aș pune la coadă 😜😂😂

Baaaaa....dar la "impartasanie sau la spovedit" nu te bagi?! Numai la mancare va sta gândul. 😀 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0748405863
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
  • Telefon: 0748405863
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
Chiar acum, 22leon a spus:

 

O palinca, sarmale...întra în ofertă ? Ca dacă da ,m-aș pune la coadă 😜😂😂

Na na naaaa... Tu vrei deja la VIP! Puii mei, nu-s Cinema City😁 

Poate fac un promo de Craciun, dau un shot de palinca, sarmalele cu materialul clientului, vad eu ce-oi gasi de infasurat😁

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0748405863
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
  • Telefon: 0748405863
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
Acum 3 minute, noanonymus a spus:

Mulțumesc😘 eu nu îmi doresc să mă cert cu nimeni😇

Cine se cearta? Purtam doar oarece discutii, ca intre adulti (🤣)! 

Link spre comentariu

Vizitator scorpion1970
Reputație: 0
Acum 1 minut, extraterestru78 a spus:

Nu știam cine ești cu verdele asta... Aha....amu stiu🤣🤣

Îmi cer scuze, dar costumul vechi este la curățat... 😁🙈

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...