Sari la conținut

Alexandra! 0764331199 Fara graba 🤗🤗Garantez revenirea 😇


Vizitator

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 50 minute, AlexaNdrA1q a spus:

Neata 😋😘🙃 iar sunt matinala! 🤫😏 va pup 😘 în mare parte a zilei voi fi la locația veche coposu 51(cu apa și caldura) 😅😅 astazi

Hello....ne bucurăm că ne incalzesti inimile si sufletul 

Sa ne anunți programul tau, te rugam, pt zilele de dupa anul nou daca te găsim 

Ciao!

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 3 ore, AlexaNdrA1q a spus:

De la 8 dim iar mi-ati făcut banda rulanta și nu vad nici o recenzie.... înseamnă că.. mna... îmi da-ti acel impuls sa plec si dupa ma cautati 😉😅  

 Sfatul batranilor de pe forum este sa scrii recenzia dupa cateva zile, chiar saptamani. Asa ca ai rabdare...vor veni! 😉

  • Like 3
  • Haha 3

Trateaza-ma ca o curva cand iti dau limbi si iubeste-ma cand ne futem pentru ca asa te voi trata si eu!

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
1 oră în urmă, MisterX a spus:

 Sfatul batranilor de pe forum este sa scrii recenzia dupa cateva zile, chiar saptamani. Asa ca ai rabdare...vor veni! 😉

Pai da dar eu am zilnic clienți si nu 2 3 daca stau la program..  😂😂 dar ideea e ca eu chiar mai sunt curioasa uneori.   Poate na nu știu nu mai îmi fac treaba cum trebuie 😅 

Link spre comentariu
Vizitator scorpion1970
Reputație: 0
Acum 5 ore, AlexaNdrA1q a spus:

De la 8 dim iar mi-ati făcut banda rulanta și nu vad nici o recenzie.... înseamnă că.. mna... îmi da-ti acel impuls sa plec si dupa ma cautati 😉😅  

Da-mi tema pentru acasa...cum sa fie "subiectul"(soft, hard, love story sau dansuri cu strigaturi?! 😁) și mă apuc imediat.... de poveste! 😉🥂🌹

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
13 minutes ago, AlexaNdrA1q said:

Pai da dar eu am zilnic clienți si nu 2 3 daca stau la program..  😂😂 dar ideea e ca eu chiar mai sunt curioasa uneori.   Poate na nu știu nu mai îmi fac treaba cum trebuie 😅 

Ti-as lasa o recenzie dar am facut-o deja. Multi nu au cont oricum. Si de facut treaba, o faci foarte bine, futai misto, se vede ca iti place ceea ce faci. Trebuie sa-ti mai fac o vizita, poate incluzi si ochisorul ala maro in servicii... :P

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
1 oră în urmă, AlexaNdrA1q a spus:

Pai da dar eu am zilnic clienți si nu 2 3 daca stau la program..  😂😂 dar ideea e ca eu chiar mai sunt curioasa uneori.   Poate na nu știu nu mai îmi fac treaba cum trebuie 😅 

Majoritatea clienților care vizitează fete, se încadrează la următoarele variante:

1. Nu au cont pe Nimfomane.com,  intră pe Modul vizitator,  văd despre ce e vorba,  și merg la fete pe baza informațiilor culese, fără alte "bătăi de cap" .

Cunosc personal 2 tipi  care procedează așa. 

2. Au cont,  conturi "No name " , fără postări la activ,  vizitează fete,  culeg informații,  dar nu se obosec să ajute comunitatea vreodată cu experienta trăită. 

Sunt genu de oameni care au Doar postări de genul : " o poză cu sânii " ,

" o poză cu pedichiura " ,

"accepți degete în vagin?" , 

"Te-am sunat dar nu ai răspuns "

" de ce nu răspunzi la telefon?"

" te găsesc mai târziu?"

"Ai colegă? "

"Cine e colega?"

Mai mult de atât,  această tipologie nu poate exprima în postări pe Nimfomane.com. 

Maximul pe care îl pot face,  este Doar atunci când au o experiență nasoală,  să se plângă,  să se pizdifice,  să caute atenție, să le plângă lumea de milă.....de-abia atunci le vine cheful de scris..... când e ceva foarte negativ de scris. 

Când e de bine,  nu se deranjează să posteze. 

3. Au conturi,  și mai vechi,  și mai noi,  și cu postări la activ , și fără postări,  dar din cauza lenei,  comodității,  aleg să nu mai împărtășească cu restul experiență nouă,  în special dacă experiență a fost bună,  și dacă nu e nimic rău de zis.

 

Ca o concluzie,  faptul că nu îți scriu băieții recenzii,  poate însemna că faci treaba bună,  e toată lumea mulțumită,  nu are nimeni de ce să se plângă,  așa că își văd liniștiți de drum,  în continuare , fără să facă vreun efort suplimentar să ajute cu informații membrii forumului,  sau să te ajute pe tine să îți mărești notorietatea și "valoarea". Genul de oameni care nu se gândesc decât la ei.

  • Like 5
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 3 ore, AlexaNdrA1q a spus:

Pai da dar eu am zilnic clienți si nu 2 3 daca stau la program..  😂😂 dar ideea e ca eu chiar mai sunt curioasa uneori.   Poate na nu știu nu mai îmi fac treaba cum trebuie 😅 

Pai poti sa ceri feedback si dupa intalnire. Mie imi plac fetele care ma intreaba dupa daca a fost totul ok. E mai bine pentru amandoi sa stie ce si cum trebuie imbunatatit. A doua intalnire va fi mai buna astfel.

  • Like 5

Trateaza-ma ca o curva cand iti dau limbi si iubeste-ma cand ne futem pentru ca asa te voi trata si eu!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 21 ore, AlexaNdrA1q a spus:

De la 8 dim iar mi-ati făcut banda rulanta și nu vad nici o recenzie.... înseamnă că.. mna... îmi da-ti acel impuls sa plec si dupa ma cautati 😉😅  

Baieti vin clar...dar acum se pregătesc de Revelion..vin si recenziile..nu iti fa griji

Ciao🍾🥂🍾😍😘

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
Acum 57 minute, AlexaNdrA1q a spus:

La multi ani tuturor.... 🤗🤗😚😚

Ps si era sa uit ca si asa spuneai tu ca nu primesti recenzii, eu nu fac recenzie decat daca se vrea expres. altele nu vor si de aceea. deci  pt ca tot spuneai ca nu intelegi dc nu primesti recenzie am sa contribui si eu amintind ca am vizitato pe aceasta domnisoara dragalasa din toate punctele de vedere atat ca si comportament cat si ca fizic. locatie cum bine o cunoasteti pt cei ce ati vizitato si anume Bd. Unirii.  ma asteptat intr o bluza care i scoteau sanii in evidenta si in pantalonii mulati imitatie de piele unde asemeni se vedeau formele superb.  zambareata semn ca am facut acel clik apartamentul ok nu am mers sa vizializez ap si pe ea .am optat pt 1 fin 150 de leuti bine investiti.  actiunea nu o mai descriu ca acum difera la fiecare per total mie mi a placut.  incearca sa fi cat mai multumit nu este genul pe repezeala sa te dea afara. te pwoop Alexandra si  abea astept sa ne revedem la anul.. un an 2023 minunat sa ai..💋

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Acum 34 minute, raynefabyan a spus:

Ps si era sa uit ca si asa spuneai tu ca nu primesti recenzii, eu nu fac recenzie decat daca se vrea expres. altele nu vor si de aceea. deci  pt ca tot spuneai ca nu intelegi dc nu primesti recenzie am sa contribui si eu amintind ca am vizitato pe aceasta domnisoara dragalasa din toate punctele de vedere atat ca si comportament cat si ca fizic. locatie cum bine o cunoasteti pt cei ce ati vizitato si anume Bd. Unirii.  ma asteptat intr o bluza care i scoteau sanii in evidenta si in pantalonii mulati imitatie de piele unde asemeni se vedeau formele superb.  zambareata semn ca am facut acel clik apartamentul ok nu am mers sa vizializez ap si pe ea .am optat pt 1 fin 150 de leuti bine investiti.  actiunea nu o mai descriu ca acum difera la fiecare per total mie mi a placut.  incearca sa fi cat mai multumit nu este genul pe repezeala sa te dea afara. te pwoop Alexandra si  abea astept sa ne revedem la anul.. un an 2023 minunat sa ai..💋

Te pup!!!🥰🥰🥰 te aștept cu drag .la mulți ani și ție și un an nou fericit cu împliniri ☺️😘🤗

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:one day in heaven, next day in hell
  • Oras:one day in heaven, next day in hell

vizitat bruneta cu ochii de safir...vesela, joviala cu chef de nebunii si de futut. locatie 8, fata 8.5, atitudine 9, normal protejat 9, oral nep 9. te ""executa"" cu zambetul pe buze, mancaia s gropitele ei ". pielea alba ca laptele, epilata coplet, stramta, intra ca unsa, se misca frenetic pana te termina. este o scumpa!!

sa fii sanatoasa si la fel de sexoasa si in 2023!

  • Like 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Acum 1 oră, 71laciport a spus:

vizitat bruneta cu ochii de safir...vesela, joviala cu chef de nebunii si de futut. locatie 8, fata 8.5, atitudine 9, normal protejat 9, oral nep 9. te ""executa"" cu zambetul pe buze, mancaia s gropitele ei ". pielea alba ca laptele, epilata coplet, stramta, intra ca unsa, se misca frenetic pana te termina. este o scumpa!!

sa fii sanatoasa si la fel de sexoasa si in 2023!

Mulțumesc 😘😘 te pup 

Link spre comentariu

Vizitator
Reputație: 0

Bunaa😘😘 

Voi mai fi disponibila pana duminica seara!! Iar astăzi începând cu ora 22 

Voi părăsii Bucurestiul pentru o perioada iar activitatea va continua în Brașov!! 😁 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...