Sari la conținut

Izabell💋0757748295💋


Postări Recomandate

  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Buna dragi mei m.am decis sa fac o vizita la voi in oras🤗.Asa ca de astazi voi fi la voi in oras dupa ora 13..Voi lasa mai jos cateva detalii si topicurii din alte orase..va pupic si abia astept sa ne cunoaștem 🤗💋

💥Servis:

💥Oral protejat/neprotejat in funcție de igiena 

💥Normal doar protejat 

💥69

💥 Difefite poziti

💥 FK

💥GFE

💥 Hand job

💥 Masaj

Pret:

200 finalizarea 

300 ora

Va pupic 💋💋💋💋

20220625_105218.jpg

  • Inimioara 4
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
Acum 18 minute, Izzabell a spus:

Buna dragi mei m.am decis sa fac o vizita la voi in oras🤗.Asa ca de astazi voi fi la voi in oras dupa ora 13..Voi lasa mai jos cateva detalii si topicurii din alte orase..va pupic si abia astept sa ne cunoaștem 🤗💋

💥Servis:

💥Oral protejat/neprotejat in funcție de igiena 

💥Normal doar protejat 

💥69

💥 Difefite poziti

💥 FK

💥GFE

💥 Hand job

💥 Masaj

Pret:

200 finalizarea 

300 ora

Va pupic 💋💋💋💋

20220625_105218.jpg

Bine ai venit!In sfarsit ceva bun!🙂

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiești
  • Oras:Ploiești
Acum 11 ore, Izzabell a spus:

Buna dragi mei m.am decis sa fac o vizita la voi in oras🤗.Asa ca de astazi voi fi la voi in oras

Bine ai venit Izabell, cât timp ne onorezi cu prezența? (întreb ptr un prieten😁)

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Acum 14 ore, Mrwarrior a spus:

Bine ai venit Izabell, cât timp ne onorezi cu prezența? (întreb ptr un prieten😁)

Bine v.am gasit🤗 spunei prietenului tau ca va onorez cu prezenta pana vineri inclusiv 😘

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 6649
  • Oras:Campina
  • Telefon: 6649
  • Oras:Campina

Buna seara, vazut asemenea caprioara la noi pe meleaguri si cu mai multe extra-uri decat in general am zis de vizitat.

Programat pe whatssapp, loctie undeva in nord pe bulevard; apartament curat cu ce trebuie pt activitate,

Aspect fizic ca in poze, aproape perfect nu tu kg in plus dar nici in minus.

La fata este super draguta, sigur iti rupi gatu pe strada 😉 . daca nu ma insel e cam naturala peste tot, pt mine +.

Actiune per total a fost super ok de la GFE care exista si vine de la sine, la oral diferite intensitati cu atentii la vecinatati, pana la normal unde am prins unpic de LOT la fel diferite intensitati, si caprita unde participa si caprioara.

Eu m-am simtit super bine cu aceasta frumoasa domnisoara si ii mai multumesc inca odata pentru timpul acordat.

 

  • Like 3
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Acum 1 oră, Mihai198603 a spus:

Buna seara, vazut asemenea caprioara la noi pe meleaguri si cu mai multe extra-uri decat in general am zis de vizitat.

Programat pe whatssapp, loctie undeva in nord pe bulevard; apartament curat cu ce trebuie pt activitate,

Aspect fizic ca in poze, aproape perfect nu tu kg in plus dar nici in minus.

La fata este super draguta, sigur iti rupi gatu pe strada 😉 . daca nu ma insel e cam naturala peste tot, pt mine +.

Actiune per total a fost super ok de la GFE care exista si vine de la sine, la oral diferite intensitati cu atentii la vecinatati, pana la normal unde am prins unpic de LOT la fel diferite intensitati, si caprita unde participa si caprioara.

Eu m-am simtit super bine cu aceasta frumoasa domnisoara si ii mai multumesc inca odata pentru timpul acordat.

 

Multumesc frumos😘 ma bucur ca te.ai simțit ok cu mare drag 😘🤗 te mai aștept pe la mine 😘🥰

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Buna dragi mei am început programul😘 disponibila pana la ora 22🤗 O rugaminte am la voi va rog putina atentie aici la poze la recenzii eu sunt fata din poze va rog nu imi mai cereti confirmari video.Va pupic si va astept cu drag🤗 

IMG-20220506-WA0003.jpg

  • Like 1
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Acum 2 ore, manete a spus:

Tocmai ce am plecat de la d-ra..10 pe linie!aspect,comportament,seriozitate!sper să mai vină în Ploiești că nu prea era încântată de ce a găsit pe aici,dar poate îi trece!😇  pooop Iza 

Multumesc dragu meu..voi mai reveni pe la voi😘 pupicii 💋💋

Link spre comentariu
La 30.03.2023 la 16:02, Izzabell a spus:

Nuuu azi si maine mai sunt aici 😘

Eu am fost azi.Locatie la statia 8 martie, decentă,curat,baie cu tot ce trebuie inclusiv apă fierbinte să te oprești.

Fata frumoasă,cu forme plăcute.Ii sta bine cu ochelari.Comunicativa isteață.Oralu bun spre fiarte bun,normalul protejat,bun.Desi face Fk il face reținut,nu îi place.Nota ge nu era la 9.halatul 200 ronj bine investiți.De revenit neapărat.

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Acum 8 minute, salmanasar a spus:

Eu am fost azi.Locatie la statia 8 martie, decentă,curat,baie cu tot ce trebuie inclusiv apă fierbinte să te oprești.

Fata frumoasă,cu forme plăcute.Ii sta bine cu ochelari.Comunicativa isteață.Oralu bun spre fiarte bun,normalul protejat,bun.Desi face Fk il face reținut,nu îi place.Nota ge nu era la 9.halatul 200 ronj bine investiți.De revenit neapărat.

Multumesc frumos dragul meu 🤗 te mai aștept pupiciii💋

Link spre comentariu

Salutare! 

Am vizitat și eu astăzi domnisoara nou apărută și chiar am fost mulțumit de alegerea făcută. Să le țină Dumnezeu sănătoase pe toate prietenele Amyrei. Si ei să îi țină obiceiul sa le aduca si pe la Ploiești 😉

Locatie: pe Republicii, ok curata, cu tot ce trebuie. Patul scartaie puțin dar merge.

Aspect: e fata din poze. Micuța de inaltime, cam 1.60; forme potrivite (sânii putin lăsați, dar nah, sunt naturali, deci se accepta). Puncte bonus pentru ochelari si pentru pielea fina. 

Actiune: ON: destul de bun pentru gusturile mele, cu schimabri de intensitate, atentie la împrejurimi. Nu s-a oprit pana nu am cerut sa trecem la normal. NP: chiar daca e cam stramta, lubrifiantul a ajutat si a mers treaba si la normal. Mi s-a părut implicata pe toata durata actului (meaning: sarutari, atingeri, mangaieri, contre). Receptiva la schimbări de poziții, nu se ferește, te lasa sa dai cat de tare vrei. Si pentru sunete primeste puncte în plus de la mine (fake, sau nu, mie îmi place sa aud si altceva pe lângă "clipoceli"). Ah, am mai apreciat ca între numere, a stat lipita de mine. Am simțit-o, asa... foarte calda. 

GFE: E lipicioasa, pupacioasa ( limbuta, chiar daca e mica e destul de jucausa), deci pt mine, datorita atitudinii se incadreaza la GFE. Just to be clear: poate ca nu e love ca la Alis; e mai friendly asa, dar pentru mine tot GFE e. 

Concluzie: daca mai trece prin oraș, o sa mai trec si eu pe la ea, în mod special, datorita atitudinii profi dar și serviciilor care, pentru mine, sunt peste medie. 

Keep up the good work! 

  • Like 5
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Acum 12 ore, mikatan a spus:

Salutare! 

Am vizitat și eu astăzi domnisoara nou apărută și chiar am fost mulțumit de alegerea făcută. Să le țină Dumnezeu sănătoase pe toate prietenele Amyrei. Si ei să îi țină obiceiul sa le aduca si pe la Ploiești 😉

Locatie: pe Republicii, ok curata, cu tot ce trebuie. Patul scartaie puțin dar merge.

Aspect: e fata din poze. Micuța de inaltime, cam 1.60; forme potrivite (sânii putin lăsați, dar nah, sunt naturali, deci se accepta). Puncte bonus pentru ochelari si pentru pielea fina. 

Actiune: ON: destul de bun pentru gusturile mele, cu schimabri de intensitate, atentie la împrejurimi. Nu s-a oprit pana nu am cerut sa trecem la normal. NP: chiar daca e cam stramta, lubrifiantul a ajutat si a mers treaba si la normal. Mi s-a părut implicata pe toata durata actului (meaning: sarutari, atingeri, mangaieri, contre). Receptiva la schimbări de poziții, nu se ferește, te lasa sa dai cat de tare vrei. Si pentru sunete primeste puncte în plus de la mine (fake, sau nu, mie îmi place sa aud si altceva pe lângă "clipoceli"). Ah, am mai apreciat ca între numere, a stat lipita de mine. Am simțit-o, asa... foarte calda. 

GFE: E lipicioasa, pupacioasa ( limbuta, chiar daca e mica e destul de jucausa), deci pt mine, datorita atitudinii se incadreaza la GFE. Just to be clear: poate ca nu e love ca la Alis; e mai friendly asa, dar pentru mine tot GFE e. 

Concluzie: daca mai trece prin oraș, o sa mai trec si eu pe la ea, în mod special, datorita atitudinii profi dar și serviciilor care, pentru mine, sunt peste medie. 

Keep up the good work! 

Multumesc frumos dragul meu🤗 cu drag te mai aștept data viitoare cand voi reveni.💋🤗

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...