Sari la conținut

Andreea 0755778834


Postări Recomandate

  • Oras:Sin City
  • Oras:Sin City

Nu-i neaparat sa fie recente, dar astea puse aici sunt niste thumbnail-uri, adica niste poze in miniatura din care nu se intelege absolut nimic...

 

Putem clar vedea poze daca intram pe rubrica de Oradea, dar era mai elegant sa fie puse unele ok si aici ;)

Link spre comentariu

@andreea509 eu aș fi interesat și de o lista de prețuri și servicii...am dat câteva pagini pe Oradea dar nu am găsit, și nu o sa răsfoiesc 30 de pagini pt meniu. :)

 

și dacă nu cer prea multe...ai putea sa ne spui te rog și zona in care ești...aproximativ macar?

 

Cu ocazia asta îți urez și bun venit în orașul nostru frumos...ai sa vezi că e cel mai frumos oraș din vestul țării 😇

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
1 oră în urmă, altmarz a spus:

eu aș fi interesat și de o lista de prețuri și servicii...am dat câteva pagini pe Oradea dar nu am găsit, și nu o sa răsfoiesc 30 de pagini pt meniu. :)

Exact pe prima pagina la Oradea fata spune 200/400. Ce fel de pagini ai rasfoit tu?

Link spre comentariu
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi

Cea mai mișto fată de la Oradea pe care am condus-o eu. 

Andreea, bun venit în frumosul nostru oraș de pe malul Begăi! Sper să te stabilești aici 🥰

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
1 oră în urmă, klm86 a spus:

pai și cum ne înțelegem cu tine, ca la telefon e liniște și pace, pe numărul respectiv? 

Well , cred că e alt topic deschis să vadă dacă e cerere , cum au mai fost în ultimul timp pe Tm , că de programat nici o șansă , mesaj trimis , nici măcar văzut , plus de asta inca nici o recenzie , e cam clara treabă din păcate...

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
6 minutes ago, Grimnar23 said:

Well , cred că e alt topic deschis să vadă dacă e cerere , cum au mai fost în ultimul timp pe Tm , că de programat nici o șansă , mesaj trimis , nici măcar văzut , plus de asta inca nici o recenzie , e cam clara treabă din păcate...

Nu stiu ce sa zic, lucruri necurate. Dar la varianta ca ea nici sa fie în Timișoara, trebuie sa recunosc ca nu m-am gândit. Îmi amintesc de Lidia, când a fost ultima dată în Timișoara. Din greșeală întru la 10 minute după ce postase anunțul, ca de Luni e în Timișoara. Bun, acum nu o mai ratez, ii scriu sms parcă, si spre stupoarea mea, ziua de luni era deja plină. :)) 

Nu am înțeles cum atunci, la fel cum am rămas nelămurit până în ziua de azi. Exista un subforum, o altă categorie, față de ăsta principal? ca e clar ca îs lucruri care adunate nu dau cum trebuie. Sau poți face sa zicem 5-6 programări în 10 minute? Dar măcar Lidia răspundea, nu pot, dacă vrei mâine, e plin tot, data viitoare etc.

Dacă ii mai scriu un sms, alunec pe cealaltă pantă, ia uite și la disperatu' ăsta. Clar nu o sa mai fie nici măcar cod morse înapoi ca răspuns. Oricum din experiență știu ca nu e bine sa dai cu presupusul, ca realitatea bate tot. 

La ce ma aștept, eventual 2-3 recenzii explozive (până mâine), si apoi mesajul ei de rămas bun, cu multe mulțumiri față de cei ce i-au trecut pragul, si ce bine a fost și ca să revină. :)) 

 

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Acum 6 minute, klm86 a spus:

Nu stiu ce sa zic, lucruri necurate. Dar la varianta ca ea nici sa fie în Timișoara, trebuie sa recunosc ca nu m-am gândit. Îmi amintesc de Lidia, când a fost ultima dată în Timișoara. Din greșeală întru la 10 minute după ce postase anunțul, ca de Luni e în Timișoara. Bun, acum nu o mai ratez, ii scriu sms parcă, si spre stupoarea mea, ziua de luni era deja plină. :)) 

Nu am înțeles cum atunci, la fel cum am rămas nelămurit până în ziua de azi. Exista un subforum, o altă categorie, față de ăsta principal? ca e clar ca îs lucruri care adunate nu dau cum trebuie. Sau poți face sa zicem 5-6 programări în 10 minute? Dar măcar Lidia răspundea, nu pot, dacă vrei mâine, e plin tot, data viitoare etc.

Dacă ii mai scriu un sms, alunec pe cealaltă pantă, ia uite și la disperatu' ăsta. Clar nu o sa mai fie nici măcar cod morse înapoi ca răspuns. Oricum din experiență știu ca nu e bine sa dai cu presupusul, ca realitatea bate tot. 

La ce ma aștept, eventual 2-3 recenzii explozive (până mâine), si apoi mesajul ei de rămas bun, cu multe mulțumiri față de cei ce i-au trecut pragul, si ce bine a fost și ca să revină. :)) 

 

Tiparul ăla este , și eu zic că la fel se va întâmpla :))

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Acum 4 minute, costy7 a spus:

Cred că după ce luați lumina și dați o tura in jurul bisericii o să răspundă 😅

Pai vroiam sa i dau si ei lumina , dar daca nu raspunde , ea stie ,ne adunam si inconjuram si blocul de 3 ori in loc de biserica cu restul sogorilor.

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Acum 9 ore, farafiltre a spus:

Eu macar am primit raspuns...are si o voce placuta, care promite🙂

Frumos ar fi sa ma si lipesc😄

Si eu am primit mesaj audio , într-adevăr are voce făină, în primă fază mi-a zis ca ar avea ceva disponibilitate pentru ora dorită de mine, confirm ca pentru mine este ok,intreb in ce zona are locația nici un raspuns ,dupa un timp imi trimite mesaj ca este disponibilă de la 17,din nou conform ca ar fi ok dar să-mi spună si in ce zona, să știu dacă pot ajunge in timp, din păcate nici un răspuns, după un timp de așteptare m-am lăsat păgubaș. Din păcate nu s-a legat,mi-ar fi făcut plăcere să o întâlnesc, în urma recenziilor citite de pe Oradea mă gandeam că va fi o super experiență .Poate data viitoare dacă bineînțeles va mai revinii in frumosul nostru oraș. 🤗

Toate cele bune!

Link spre comentariu

4 minutes ago, dandanut91 said:

Si eu am primit mesaj audio , într-adevăr are voce făină, în primă fază mi-a zis ca ar avea ceva disponibilitate pentru ora dorită de mine, confirm ca pentru mine este ok,intreb in ce zona are locația nici un raspuns ,dupa un timp imi trimite mesaj ca este disponibilă de la 17,din nou conform ca ar fi ok dar să-mi spună si in ce zona, să știu dacă pot ajunge in timp, din păcate nici un răspuns, după un timp de așteptare m-am lăsat păgubaș. Din păcate nu s-a legat,mi-ar fi făcut plăcere să o întâlnesc, în urma recenziilor citite de pe Oradea mă gandeam că va fi o super experiență .Poate data viitoare dacă bineînțeles va mai revinii in frumosul nostru oraș. 🤗

Toate cele bune!

S-ar putea ca locatia sa fie in continuare in Oradea :) 

Mai ales la cum s-a promovat fata pe aici, ne-a aruncat un topic fara nici un detaliu, niste poze pe care ai putea sa le vezi cu un microscop si nici nu raspunde la intrebari...s-ar putea sa ma insel totusi, dar asa banuiesc eu

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...